ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Бирата през август е незаменим мотиватор ;)
И аз съм в кюпа за двете части от мероприятието.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
sir John написа:
Бирата през август е незаменим мотиватор ;)

Така е - вече имаме 20 заявки:

1. - 6. - Мускетарите
7. soundmax
8. didarai
9. go_panch
10. milen.m - 99%
11. scandalo
12. rashko
13. fatalen
14. TeXHo
15. petkof - 99%
16. jost70
17. sir John
18. mamawaits - 99%
19. tzocho
20. bateiav4o
21. Сибилла
:cheers: :cheers: :cheers: !
 

mamawaits

Потребител
Ле лееее много << Врути >> се сабраха за тая Бритос ;) мене не може да ме няма ... пиши и мен но не е 100% :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Пратил съм на Спонсора линк към темата за състезанието и един пост на Рашко явно съвсем е разбудил безпокойство у нашите спомоществователи, защото ето какъв e-mail получих днес:
"Уважаеми г-н Иванов,
Обещахме ви подкрепа за състезание между стрелци и дула, а от прочетеното в темата ви виждаме, че става въпрос за ненаситни бирени гърла :biberon::
rashko написа:
Пратете ми един "кег" да тренирам
Опасяваме се, че ако до деня на състезанието записването продължи с такива темпове ще се наложи да увеличим дневния си производствен капацитет до абсолютния максимум от 55 тона. Затова ви препоръчваме да се придържате към обявената от вас прогнозна бройка от 20 състезатели и да преустановите записването.
Имаме и един неофициален въпрос: разгледахме кратък снимков материал за практикуваната от вас дисциплина Фийлд Таргет и недоумяваме следното: При положение, че само загрявката ви за стрелба е по един кег на състезател как изобщо успявате да се сгънете в тази специфична стрелкова поза, наречена ФТ :eek: ??? ?! "


Ето какво отговорих на това обезпокоително писмо:
"Уважаеми Спонсори,
Консумацията на бира е изключително важна за практикувания от нас спорт. КеГчето за загряване преди състезание успокоява тремора на мускулите, забавя пулса и тушира предстартовия стрес. А редовната консумация на кехлибарената течност добавя значителни телесни маси в коремната област, което чувствително снижава центъра на тежестта на тялото, подобрява устойчивостта на стрелеца и баланса с оръжието при стрелба. Отговорът на въпроса ви как успяваме да се сгънем в ФТ поза с тези бирени търбуси е в специфичното приспособление, наречено "хамстер". Хамстерът издига пушката над оформения коремен баласт и позволява комфортен за стрелеца прицел. В момента приключвам разработката на раздвижен хамстер, който ще може да повдига пушката трикратно по-високо от обичайните такива. Това ще ми позволи да загрявам не с едно, а с три кеГчета и след година тренировки се надявам да завоювам купа "БРИТОС" 2014 :winner: ! "


Това е положението. След тези пояснения относно важната роля на бирата при ФТ се надявам спонсорът ни да се въздържи от ограничение на бройката. Но ако някой още се колебае - по-добре да не чака отговора и да се включи в последните 2 състезателни места :no:.

 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
:lol:

Пламка велик си!
Поддържай огъня и успокой спонсора, че аз дори шьофьор съм си наел за повода :crazy:
:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
За това състезание аз давам първо място на Симо + Рашко (непобедими са).
Защитиха си титлата тая година на двудневното в София.
 

tzocho

Потребител
Наличието на спонсор и заформяща се интрига са достатъчно мотивиращи фактори да се включа и аз. :cool: ;)
+1
Напоследък ми се насъбраха километри и умора, та ще очаквам предложения от колегите за споделяне на компания и разходи ... :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Пълна дискриминация от страна на организатора и спонсора :wall: :wall: :wall:

... а който не пие бираааа ;) ;) ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Майтап му се струва на спонсора,ама и аз съм си наел шофьор та да засили дневния капацитет с още 1 т ;) :cheers:

Като му чета поста ми се струва че е от нашата партия. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

petkof

Редовен Потребител
fatalen написа:
Пълна дискриминация от страна на организатора и спонсора :wall: :wall: :wall:

... а който не пие бираааа ;) ;) ;)
И аз съм на същото мнение! :cheers:
Ами, който не стреля с до 16 джанки? :no: :pardon:
Има изход!Аз ще наблегна на бирата ти на 16 дж.! ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
На вниманието на "дискриминираните": никога не е късно да се "поправите" :D и точно това състезание е добър повод да сторите това: който не стреля с 16-ка - да простреля :rambo:, а който не пие биричка - да пропие :cheers:. И не отлагайте за следващ път, защото състезания за купа "Кока Кола", или "Джак Даниелс" не предвиждам занапред, както и такива с пушки над 16 ml /пардон, J :D/.
 

bateiav4o

Потребител
Леле как съм се омотал след отпуската и за малко да изпусна състезанието.
Мисля и аз да ви посетя живот и здраве. :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
scandalo написа:
За това състезание аз давам първо място на Симо + Рашко (непобедими са).
Защитиха си титлата тая година на двудневното в София.

Което си го можем, си го можем ;)
Ще ми липсва патньорчето на световното. Няма кой да ми налива биричка :'(
Ама ако вашия спонсор реши да ни помогне да преодолеем дехидратацията с нашенска бира..... ще се запасим малко :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ето, че въпреки отпускарския сезон вече имаме ... 20 заявки за участие :bravo: !
При този интерес състезанието направо си плаче да бъде кръг от републиканския шампионат за Фийлд Таргет Купа "България". Затова се обърнах с такова предложение към инициаторите на шампионата - колегите от ФТКС. Получих одобрение и обявявам:
ФТ състезанието Купа "БРИТОС" ще бъде рейтингово :rambo:.

Важни уточнения:
1. Очакват се високи температури, затова моля всеки, който има възможност да вземе плажен чадър. Ако съберем 12 чадъра ще можем да защитим всички позиции за стрелба от ФТ поза.
2. Носете си шапки /по възможност с широка периферия/ и бутилки с питейна вода.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
BAD TORO написа:
Ама ако вашия спонсор реши да ни помогне да преодолеем дехидратацията с нашенска бира..... ще се запасим малко :cheers:
Щом е за националния отбор - уредено е :cheers: ! Осем двулитровки "Бритос" ще ви чакат в неделя на Леденик. Ама не ви знам с какъв траспорт ще ходите до Германия - да не ви дойдат свръхбагаж ако сте със самолет, че да се наложи да ги цукнете на терминала преди излитане :biberon: :dazzed: ;) ?!
 

TeXHo

Потребител
Ако не е късно, бих искал да запиша и една дама за участие: Сибилла Стоянова.

Като чу за рейтинг и хубава бира, желанието се събуди ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
TeXHo написа:
да запиша и една дама за участие
Еееее, ами че то това си е направо за медал за храброст - една дама срещу 20 мъжки бирени гърла :eek: :cheers: ;) ?! За медал вече е късно /че приключихме поръчката/, но Сибилла ще получи специална Грамота за Храброст и рекламна чаша "Бритос" 500ml :winner: !

След толкова подобаващо уважителни постове по адрес на спонсора и неговата продукция време е да обявим и организаторите на това мероприятие /че то само с награди и почерпка ... не става състезание :D /:
Състезанието ще бъде организирано от ФТ Движение "Мускетари" :rambo: :cheers:! За втори път през настоящата година се включваме в календара с рейтингово мероприятие. Ще бъдем в пълен състав, ще се радваме да ни гостувате, както и да се включите с помощ преди старта. В навечерието на срещата ще подам указания с какво можете да ни съдействате, ако имате желание и пристигнете навреме, разбира се :yes:.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Въпреки, че месец август се нарича отпускарски месец, се очакват две мероприятия през него.
Първото купа "Бритос" със завидна посещаемост независимо от сезона.
Вероятно и второто мероприятие ще има добра посещаемост.
Извода е, че въпреки сезона ФТ не отмира и има доста последователи. Двайсет и нагоре участници си е повечо от отлична посещаемост за ФТ състезание в България.
Дерзайте момчета, така се раждат традицийте и се намират спонсори.
Очаквам и нашите приятели от Асеновград да се включат с участие за купа "Бритос".
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
pavloff написа:
Дерзайте момчета, така се раждат традицийте и се намират спонсори.
Точно така е, Павка :yes:! И тук е моментът да Благодаря на всички колеги, които се записаха и, убеден съм, ще дойдат на това състезание :rose: ! Само аз си знам каква голя-яяяма въпросителна се беше забила в зад...тилъка ми преди да се обърна към спонсора с молба за подкрепа ??? :D. Защото знаех, че спонсорът е сериозен и ще ни подкрепи, ама ние дали сме сериозни и дали ще се съберем подобаваща бройка участници ??? ? Заложих, че сме сериозни и се надявам да закрия тази предстояща среща с усещането, че съм познал :cheers: !
 
Нагоре