ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
И едно допълнение към наградния фонд по идея на Вальо:

В допълнителен коридор №16 обозначен с табелка "Britos" ще бъде поставена мишена "вальовка" с УЗ - 10ml и на дистанция извън всякакви международни, световни и вселенски ФТ правила :D. Който я свали най-много пъти /то е ясно че максимума е 2/ в двата кръга - получава тази фирмена чаша в коплект с 1 литър охладено съдържание за нея :cheers: ! При равенство - надстрелване по "вальовката" до дупка :rambo: ;) !
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Яснооо... Само трябва да я видя 16-та де е и ще прострелвам на тази дистанция. И после само на този коридор ще се старая. Nothing else matters... ;) ;) ;) :hi:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Вальо до последно не знаех дали ще идвам от събота ама вече е ясно, мисли къде ще пуцаме ракия ;) :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
soundmax написа:
Вальо до последно не знаех дали ще идвам от събота ама вече е ясно, мисли къде ще пуцаме ракия ;) :cheers:

Измислил съм го. "При Коксана". Най-ненормално много вкусната скара на балканския полуостров. Най-големите размери порции на всичко салати, пържоли, кюфтета, кебапчета....абе няма такова чревоугодническо място. Намира се до стадион "Ивайло".

П.П. Ако някой друг иска да дойде в събота с нас да драсне Л.С. или да звънка, че да запазя места.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А хубаво само трябва да се чуем по-късно да ми кажеш някакъв час ;) Ние след малко тръгваме с жената :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Последно напомняне за утре: чадъри, шапки, вода, репеленти, прострелъчни стойки, хронометри, масички.

Отборни и персонални задачи по организацията преди старта:
ФТКС: Разгръщане зона прострелка и хронотест, , разпъване на винилни рекламни пана.
Асеновград: Разпъване 2бр. шатри.
Любо: Отцепване с лента западен вход на стадиона.
Евгени: Пробиване дупки за чадърите при позициите.
Мускетарите: Всичко останало.
Лек път на всички и до скорошна среща :cheers: !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Архитекта написа:
Любо: Отцепване с лента западен вход на стадиона.

Любо още тази вечер ще се отцепи "При Коксана" :cheers: :confused:. Архитетчик ела и ти ако си свободен. На терасата след 21.00часа.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Успешно приключи ФТ състезанието Купа "БРИТОС" - Велико Търново 2013.
Лауреати са всички присъствали - 20-те съсътезатели и 10-тината гости и придружители, които безапелационно унищожиха всички предоставени количества бира :cheers: :bravo: !

От името на организаторите - ФТ Движение "Мускетари" и на спонсора - пивоварна "БРИТОС" Благодаря на всички колеги и гости за участието в това мероприятие :rose: :cheers: !
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодаря ти Пламка за положените усилия. :bravo:
Специални поздрави и за спонсора :cheers:
Малко по-късно ще има снимки на пушката спечелила "малката" купа БРИТОС :rambo:
031148438-big.jpg

031148431-big.jpg

031148420-big.jpg

031148417-big.jpg
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ

didarai

Редовен Потребител
Поизгоряхме .... .....порядъчно , но си заслужаваше изживяването . Благодаря на организаторите :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
И аз благодаря :bravo:.
Изкарах си супер сред приятели и съперници.Трасето беше приятно,слънцето брутално :))).
Благодарности към организаторите и спонсора,които направиха това мероприятие реалност.
 

cdman

Администратор
От снимките се вижда че е било страхотно добро състезание :) , жалко че не успях да дойда като фотограф и наблюдател, а се бях приготвил до последно. Поздрави на организаторите :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравление към Пламен за добрата организация.
Благодарности и на спонсора на мероприятието.
Честито на победителите :cheers: :bravo:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Брей голяма жега набрахме. Като дойде биричката нещата станаха по-поносими. Ето малко снимки. http://valens1968.snimka.bg/sports/kupa-quot-britos-quot-2013.768363.31148781


П.П. Клиповете от надстрелването и награждаването са доста едри (300-450Mb). Накой да даде идея къде да ги кача ???
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На телефона си имаш Youtube. Логваш се с акаунта на Гугъл. После отиваш в галерията на дадения клип и от бутон "меню" избираш сподели, след което посочваш Youtube. След което вече го имаш качен :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Голяма жега :mad: :mad: :mad: .
Поздравления за добрата организация и добрата компания :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

От Britos глава не боли ;) ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Състезанието беше много хубаво, трасето беше интересно вятър също не липсваше на моменти, но пък слънцето ми докара май слънчев удар :confused:, вчера бях на хапчета като се прибрах днеска продължава да ме цепи главата, за другия път да ми е за урок в подобно време да идвам с шапка :exclaim: може и лосион за слънце също :D
Много се радвам, че успях да дойда и да пострелям, и да се видим разбира се, и съжалявам че си тръгнах по-рано и не останах за награждаването :'(
Честито на победителите, и на Слави който ме победи в една надпревара с повишена трудност :cheers:
И до нови срещи :)
 
Нагоре