ФТ Движение "Мускетари"

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Вальо, честит имен ден да цапатдосаш по едно за всички мускетари, пък утре те освобождавам от работа поради главоболие.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Гледам, че Слави е готов с 16-джауловия хасан, та преброих състезателния арсенал на мускетарската седморка: пет мухарки и един комарник :D. Де сме тръгнали с тез меки пушки ... ??? ?! Добре, че е Огито да ни варди с 45-джауловия самурайски меч ;) !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
И аз имам топ. Ще го видите как кърти чимове.

П.П. Той и Огито се гласи да му омекне пУшката. Ще добавя нещо "меко" в подписа ама още не се знае какво :D
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
dp1962bg написа:
Ей мускетарчета има ли мераклии за бенча в Бургас. Аз се записах в 16J.
valens1968 написа:
С нощувка ли планираш ходенето или г.з път да види ;)

Пожелавам ти успех Дидо :rambo:, да ни представиш достойно :yes:
И носи много здраве на Ники Атанасов.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Петък вечерта пътувам до Сливен, правя едни гости на баджанака, сутринта отлепям без жената. Вечерта в Бургас и в неделя обратно. Ако дойде някой ще е добре.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Днес тренирах бенчрест през прозорец. Схемата: бюро-отворен прозорец-мишена с УЗ 15мм на дърво, дистанция около 24м. Чашките правеха слалом между снежинките, ама доста често стигаха там за където бяха тругнали.
Второ упражнение: ФТ през прозорец. Пак добре, но пода с теракот и хлъзгав за позата - извод обувки с меки подметки. Толкоз други данни не давам.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
БАС го човеко :exclaim:
ще ни надминеш много бързо с тези темпове на стрелба :eek:
де що прозорец и заслон има.. наш Дидо гърми ли гърми, пък снежеца вали ли вали ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Аз пък днес ремонтирах и прострелвах на механични един Хасан 125 от първите(без SAS). Бах мама му как рита пущината :eek: Ама дупчи добре ;)
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Хей мускетарчета, вързахте ли по една мартеница на пушкалата, че да са им червени (от пуцане) цевите и бели паралаксните колела. Няма ли да спретнем някоя патриотична заря за трети март?
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Мускетари и не само. За утре неделя 6-03-2011. С Вальо сме навити и мислим да си спретнем едно трасе ХФТ около Леденишкия стадион. Начало 10ч. Мераклии???
 

didarai

Редовен Потребител
Може да се дотътря
snail.gif
.
Днес бях първа смяна и съм само на 2 часа сън в момента.....дано да се събудя утре. :sleep:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
То трасето ще е трасе. Който иска да го стреля ХФТ. Ако някой иска да си мокри трътката, да го стреля ФТ ;)
Има възможност и за стрелба на над 200м. Може и някоя мишена за еднократна употреба да излезе ;) Дето му викам аз "приложно" ХФТ
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За съжаление съм на работа утре.
А така ми се искаше да се видим.
Съжалявам много.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Днес край стадиона в Леденик проведохме първото мускетарско тренировъчно ФТ-ХФТ мероприятие. Резултати:
- трасе от 12 мишени на ХФТ дистанции. УЗ 15, 25, 40мм
- брой участници - трима.
- време за разгръщане на мишените - 15 мин.
- време за събиране на мишените - 15 мин.
- брой изядени кебапчета - осем.

От името на присъствалите пожелавам успешен стрелкови сезон на всички мускетари :rambo: :cheers: !
 

didarai

Редовен Потребител
Добре сте си изкарали :bravo:.Едвам се надигнах от леглото в 11.00 ч. и направо ми се искаше да умра на място от умора...отказах се,а бях нагласил всички такъми от снощи,но.......друг път явно. :'(
 
Нагоре