Старозагорската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Да и при нас си беше студено потрепервах чат пат докато стрелях с Фани ;) praetorian и аз се надявам да можем да изскопчим поне още някой друг ден макар и такова време. ramiren мерси за снимките ;) :cheers:
 

zagi_bg

Потребител
Да ви е честита Новата 2011г.Нека тя да бъде ползотворна и изпълнена със здраве и любов. :cheers:
 

Д-р Най

Потребител
Честита нова година!
Абе, ако утре е също толкова слънчево :-[ пак ли ще избиваме клинчета :cheers:, или...
 

praetorian

Редовен Потребител
За много години, групата!!!! :rambo: :rambo: :cheers: :cheers:Още кила олово да метнем и тая година, да си попълним личния състав и въоръжението , па каквото ще да става! :yahoo: :rambo:
 

praetorian

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
И да не жълтенясваме! ;) ;) :cheers:
Абе няма майтап, ей!! :eek: :(Аз вече взех да се плаша яко.Не за мене, ами заради малките у дома.Правих изследвания, засега нищо.Ма знае ли човек......
 

Socom

Потребител
Ще сме на кариерата с доктора около 10,00 - 10,30. Ако има мераклии за стрелба да заповядат. :)
 
A

Anonymous

Гост
Ако се пише с един ден по-рано и аз ще мога да идвам :sheep:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да ви поканя на първото за тази година ФТ мероприятие, организирано от ФТКС. Надстрелването ще се проведе на 16.01 от 11.00 ч. в местността Бонсови поляни (Ловният заслон) над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 30 мишени, разпределени в 10 – 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се преминат 2 пъти (два кръга). Класовете оръжия ще са разделени само в два класа – ППП и ПЦП.

Програма:
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.40 – 10.50 ч. – Кратък брифинг
10.50 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка покрай камината на заслона.

Ще се радваме да се забавляваме заедно.

Поздрави

П.С
На първата карта Овча купел=Горна баня
 

Attachments

  • Bonsa 0.JPG
    Bonsa 0.JPG
    233.6 KB · Прегледи: 73
  • Bonsa 1.JPG
    Bonsa 1.JPG
    201.2 KB · Прегледи: 71
  • Bonsa 2.JPG
    Bonsa 2.JPG
    393.2 KB · Прегледи: 83

praetorian

Редовен Потребител
Ударихме дъното :( :quiet: ...Няма ли някой да живне бре?Времето за малко се пооправя.Колко му е да пуснем по един хатъм утре ;)
 

ilko_dim

Потребител
Хайде малко слънце да дойде де.. Омръзна ми да :sheep: Искам :rambo:. Пък и пускайте някой пост - така де да не сме :death:
И така- :cheers: на всички и скоро да се явим на линия :yahoo:
 
Нагоре