Старозагорската група

corsa16v

Потребител
Аз говорих с Ники, ще дойде и Ванката ама по-рано :crazy: към 7.30 ч. Ангажименти. Ама за неделя ще се стиковаме, пък и да си поговорим :windy:
 

Д-р Най

Потребител
Чекай и не бързай! В момента съм на село и понеже сърфирам от телефоно не моам да разгледам линка.
 

ангел иванов

Потребител
Д-р Най написа:
Щяхме да додем, ама както по- ранко писах, си одих на село да размахвам мотики, брадви, прави лопати и полуизпразнени дамаджанки.
П. С. А за "женорята"... не беше красиво :no:! С моята си ходим и да пуцаме и да фащаме рибки заедно!
Aaaaa,Найски,нищичко лошо за жените бе човек!
Живи и здрави да са ни! :cheers: :-* :yahoo:
Ееее,туй да се напиеш по обед не е работа.....
 

ivan66

Новодошъл
Да не казвам голяма дума,но за другия уикенд ще звънна на 4-5 човека от старата група да се съберем да постреляме.Дано времето е подходящо.
 

Д-р Най

Потребител
ангел иванов написа:
Aaaaa,Найски,нищичко лошо за жените бе човек!
Живи и здрави да са ни! :cheers: :-* :yahoo:
Ееее,туй да се напиеш по обед не е работа.....
ОК :yes: Аз уж не бях пил твърде мноу на обяд, ама сутринта възприех една супа "Загорка" повече ;) :cheers:.
Тъй. А уикенда съм на линия :rambo: :cheers:. Айдеееее! Дано да е ясно времето само.
 
A

Anonymous

Гост
Ако времето е хубаво, можем да си спретнем едни стрелби заедно на едно импровизирано състезаниице.
 

zagi_bg

Потребител
Някой коега от Ст.Загора ходил ли е до КОС да провери как стой въпроса с регистрирането на вяздушните пушки.
 
Нагоре