Старозагорската група

тачи

Потребител
Колко му трябва на човек, малко слънце, суха полянка, малко мръвки, много бира, хубава компания...и ето ти готина сбирка. Ако има и пушки...заредени и мишени повалени :rambo:, това е вече идеалната сбирка. Днес такава се случи и кефове всеки получи;). Баси изби ме на поезия. Отдавна не бях се чуствал толкова накефен както днес, благодаря на всички които участваха. Липсваха много тези, които ги нямаше, надявам се да се видим скоро и всички!!! Лека вечер и спорна седмица!!!
 
Последна промяна:

ToHKa

Редовен Потребител
Аз също се заредих с полужителни емоции и паржоли :D беше страхотно...както винаги.
 

Attachments

  • IMAG5939.jpg
    IMAG5939.jpg
    374.2 KB · Прегледи: 42

ToHKa

Редовен Потребител
Че какви да са :
17J 5.5 на 130 метра не пробива кашона
В 7J 4.5 пък не хвърля до там :D
Образно казано де....ама... :)
Доволка са си базуките в старозагорската група,имааме си и 650J :D
 

Attachments

  • IMAG5940.jpg
    IMAG5940.jpg
    247.8 KB · Прегледи: 52
  • IMAG5941.jpg
    IMAG5941.jpg
    204.1 KB · Прегледи: 48
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Тъй тъй...Сега можем спокойно кръгова отбрана да водим :D.Само дето аз съм спешен за неопределено време - колата сдаде багажа, ама добре, че на паркинга пред вкъщи - строши се ключа за запалването сутринта :wall::wall::wall:.Кога и как ще го правя - идея нямам....
 

kng

Потребител
Ключарите се справят с тези проблеми. Правят ги и с чипове. Аз съм ползвал този до радио телевизионния сервиз (от него по посока центъра във втората пресечка в дясно (за кукления театър)). В едни гаражи е.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ам то в нея саде жици, цък-цък една в друга и ша стигнеш до правилната двойка:lol:
 

praetorian

Редовен Потребител
Вектра б.Проблема е,че ключа се върти свободно и не мота да издърпам патрона с него.Ще търся ключар.
 

staz

Редовен Потребител
Има едно "пин"-че, което върти клемореда.
Обикновено то се троши.
Трудът на ключаря заедно с резервната част е някъде към 60 лв.
Ако сменяш и клемореда може да отиде нагоре...
 

тачи

Потребител
Добра вечер на всички, утре ще заформим излизане. Ще прозвъня всички телефони, които имам за да уточним час. Лека нощ!
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз съм по хасковския вилает,та ще изчакам да видя,за какъв час ще се разберете.Да мога да направя сметката:)
 

ilko_dim

Потребител
След 11.00 ще тръгвам към полянката
Малко сме без мишени,но ще импровизираме нещо:rambo::cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Аъъъ..Как е хавата, момци?Времето не е толкова лошо, тъй че :rambo::rambo::rambo::rambo:Да помислим за един излет утре - вдругиден, а?
 

тачи

Потребител
Здравейте пневмоснайпери, аз също съм съгласен за неделя, но повечето прогнози говорят за дъжд:(. Дъждът обаче с нищо не пречи на пиенето на бира...тъй че предлагам ако наистина вали да "разпънем мишените" при "Кмета" :cheers:...и да се "оцветиме" подобаващо за Цветница! Очаквам вашите мнения и предложения в писмен вид (тук във форума) или по телефона. Апропо, честито на всички Лазери...!!!
 
Нагоре