Старозагорската група

тачи

Потребител
Честита Коледа на всички, аз утре ще закарам Цеко и Ли Ан до София и се надявам да се върна до след обяд и ако успея ще дойдем с Теодора на полянката. Ще бъда във връзка с теб Илко или с Милко за да се разберем допълнително. Ще се радвам да се срещнем и постреляме заедно!!! До утре...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днеска никва не я свършихме пак.Който ми е звънял след обед му се извинявам че не вдигнах ама спах.:cheers:
Весели празници ви желая и ако не се видим весело посрещане на новата година аз на 30-ти изчезвам и ако ще стреляме ще е догодина.;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Аъъъ....Нещо барем за по кафе няма ли да смогнем тез дене..?Аз се поприбрах на родна земя :sorry:.На работа съм де, ама вечер поне става.:cheers::cheers:

ПП Абе, честита Коледа на всички ви! От здраве да се не отървете!
 

Д-р Най

Потребител
Честита Коледа. Ние сме си дома по празниците, така че ако се навъдят още желаещи ще е добре да се повидим на "кафе".
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Утре съм си в Казанлък ако има мераклии все още за кафенце може и да се разберем, сега ще обсъдя жената какви планове имаме за утре и по-късно ще пиша към колко ще съм свободен поне аз ;)
 

atanasata

Потребител
Честита Новата 2016 година!
Да сте живи и здрави!
Да има повече с-бирки:cheers: и да се увеличава групата. :rambo:
 

тачи

Потребител
Честита Новата 2016 година!!! Колеги и приятели, на вас и на семействата ви желая здраве, късмет и много радост, нека и през 2016 хобито ви носи безброй приятни изживявания по сбирки, срещи и състезания!!! Наздраве и за много години!!!:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За много години приятели, бъдете живи и здрави :cheers:
Предлагам утре да се съберем поне за кафенце, ако желаете аз поне ще се разкарам до Стара Загора да се видя поне с Николай пък ако има още желаещи да се видим пишете тука предлагам да е към 14 часа, ако имате други предложения казвайте :)
 

praetorian

Редовен Потребител
14 часа е добро време :cheers::cheers:Ще се радвам да се съберем да се видим :bravo:. Предлагам да е на "Кмета" :)
 

ilko_dim

Потребител
За много години и от мен :cheers:!
Да сте здрави , щастливи и успяващи във всичко през Новата Година!!!
А ще гледам утре да дойда и аз - засега нямам някакъв ангажимент.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Момчета прибрах се, бавно бавно си стигнах в Казанлък пътищата разбира се не са почистени ама видях поне в едната посока снегорин което е обнадеждаващо та ако тръгвате на път. Беше ми много приятно да се съберем нека е все така през новата година ама и да сме здрави занапред и в по-пълен състав ;)
 

ToHKa

Редовен Потребител
Ами следи темата колега Андрей, тук се разбираме кога и къде долу горе :)

Хайде и от мен за много години, бъдете живи и здрави, много щастие и успехи през новата 2016-та , повече попадения в 10-ката и на други места (за необвързаните) :p
 

Д-р Най

Потребител
Андрей, добре дошъл:cheers:! Нека малко да се пооправи времето и да се повидим.
А ако не се оправи - да пийнем някво питие.
 
Последна промяна:

atanasata

Потребител
Добро утро банда! На някой стреля ли му се днес в това хубаво време? Защото аз мисля да отида и да хвърля малко олово, че вече два месеца паяжина хвана пушката.
 

atanasata

Потребител
Ами, на голямата полянката за сега. А пък ако завали ще мисля някъде за навесче. Ако имаш идея някъде за навесче казвай.
 
Нагоре