Старозагорската група

ilko_dim

Потребител
Любо, същата полянка където стреляме обикновенно. Но утре аз няма да мога - на работа съм. А за неделя , ако е добро времето и ако не излезе нещо непредвидено - там съм .
А мога да дойда и на твой терен ;) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Утре следобяд и аз съм свободен. Само да го имате в предвид, че може да ни направят проблеми, че стреляме в деня на изборите. Както и да е :)
 

ramiren

Потребител
Здравейте група ! Някой може ли да ми купи от старозагорско чашки прохънтър 5.5 че тук в казанлъшко няма . С тез проМагнум не мога да уцеля даже котката на комшийката . В неделя ще ги взема от Ангел или от полянката . Благодаря .
 

praetorian

Редовен Потребител
ramiren написа:
Здравейте група ! Някой може ли да ми купи от старозагорско чашки прохънтър 5.5 че тук в казанлъшко няма . С тез проМагнум не мога да уцеля даже котката на комшийката . В неделя ще ги взема от Ангел или от полянката . Благодаря .

Аз имам и може да ти ги подаря, ама гаранция, че не котката, ами и къщата не можеш и умери с тях ;) ;) ;)Можеш да си ги претопиш и да си направиш олова за дънни :lol: :cheers:
 

zagi_bg

Потребител
ramiren написа:
Здравейте група ! Някой може ли да ми купи от старозагорско чашки прохънтър 5.5 че тук в казанлъшко няма . С тез проМагнум не мога да уцеля даже котката на комшийката . В неделя ще ги взема от Ангел или от полянката . Благодаря .

Ramiren аз ти купих една кутйка,утре ще ти ги донеса на полянката.
:cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Ами аз ще отивам към 9.30-10 , понеже следобед там излиза вятър . Така ,че май полянката цял ден ще е под обстрел :rambo: :cheers:
 

ангел иванов

Потребител
Аз пропускам.сутринта ще ми карат 150 гуми и имам 13 записани коли за смяна. :(
Кво да правя,сезон.На някой требват ли му 235/60/18 за джипка?Купувани са от Медина мед-педераси гадни.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А много добре за утре се получава, след 10 часа съм и аз на полянката ;) :cheers: тъкмо малко да пострелям че трябва да видя как се държи новата пружина :)
 

praetorian

Редовен Потребител
Ей, че съм загубен ама!!Честито докторе, жив и здрав да си, наздраве!!!! :akordeon: :akordeon: :trompet: :violin: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За другата неделя какво ще кажете да посетим това състезание http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=3 който желае ако сме повече ще ни излезе по-тънко с пътните, и ще можем евентуално с една кола да пътуваме ;) Обмислете го има време до тогава ;)
 

Д-р Най

Потребител
Ееееей, група, имаме именник! Ачо, да си жив и здрав и да имаш много пари и време за Хобито! Наздраве от Найденови :cheers:!
 

ramiren

Потребител
Ангеле , да си жив и здрав и името ти . Пожелавам ти да имаш много време за семейството и хобито . :cheers:
 

zagi_bg

Потребител
Днес времето е прекрасно ;) предлагм да направим една сбирка на Las Vegas примерно ида обсъдим някой важни теми,към 10.30-11.00ч.
Ако има свободни да свиркат :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Влязох с намерението да предложа нещо такова, ама сега ставам :-[ :(.......Успах се яката ;)
 

ilko_dim

Потребител
zagi_bg написа:
Днес времето е прекрасно ;) предлагм да направим една сбирка на Las Vegas примерно ида обсъдим някой важни теми,към 10.30-11.00ч.
Ако има свободни да свиркат :cheers:

Да се съберем тогава. А часът и мястото остават ли ? :cheers:
 
Нагоре