Софийската група

TeXHo

Потребител
Поради нулев интерес, мероприятието се отменя.

Весело посрещане на новата година!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Снощи бях на детски рожден ден и станах преди малко :wall:
Весело поссрещане на Новата 2014г.!
Здраве и касмет на цялата група!
:cheers:
 

ininia

Потребител
ФТКС
Здравейте Софийци! (нека възродим това старинно обръщение към мъжете от София)
Желая на всички весело посрещане на Новата Година!Нека тя ви донесе много успехи, много късмет и радости! И много успешни попадения в стрелбата! :meat: :mcdonalds: :cheers: :cheers: :bgflag: :rambo: :rambo:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Kъм 11.30 ще се качвам към голямата поляна да събудя редуктора на валтера, че е заспал от световното.
Ако има желаещи да помагат да :trompet:
 

TeXHo

Потребител
BAD TORO написа:
Kъм 11.30 ще се качвам към голямата поляна да събудя редуктора на валтера, че е заспал от световното.
Ако има желаещи да помагат да :trompet:
вдигна ли се мъглата? Аз като погледнах през прозореца го писах дъждовен...
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
За утре въпреки прогнозата за времето искам да дойда на мероприятието. Понеже не съм ходил точно на мястото - видях картата и се надявам да го намеря :) ако има желаещи мога да возя накого. Събирате ли се някъде преди тръгване, защото ще ми е по комфортно ако следвам някого за да съм сигурен , че ще намеря правилното място :) Ако някой тръгва от София (независимо от кой район) и има желание да ми прати телефона си на лично за да се обадя и да се разберем от къде тръгва - да караме заедно до там - ще се радвам.

П.П. Не за утре , за 26-ти януари имам предвид, а и утре ако някой ще ходи също мога да отида защото не съм прострелвал и настройвал оптиката на пушката. Ако иска някой може да отидем с моята кола и да постреляме. А неделя ще съм на линия пак :)
 

TeXHo

Потребител
Ако района Света троица - Люлин ти е удобен, няма проблем да ти покажа пътя нагоре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
TeXHo написа:
Ако района Света троица - Люлин ти е удобен, няма проблем да ти покажа пътя нагоре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Удобен ми е само кажи кога тръгваме и от къде. Може и на Л.С. да оставиш номера си.
 

go_panch

Потребител
Максимална температура в Неделя -5... ако не дойда до 4 следобед, не ме чакайте.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
sir John написа:
Желаещи за утре да постреляме?
Към 11,00 на заслона?

Видях поста ти , но за съжаление жената беше планирала разни задачки и не можах да дойда в неделя ...днес понеделник обаче ходих на бонсови да прострелям новата оптика на Айр Армса
 

lynx

Редовен Потребител
Голямата поляна днес беше инспектирана и удобрена за състезанието.
Няма кал и блато, кравешки ла*на също липсваха (не може да бъде!) :eek: ;)
За пореден път се убеждавам, че когато в София е тотално безветрие, горе е як ураган :wall:
Предлагам на състезанието минималните убойни зони да са 60мм. за да не се обезкуражават неопитните в спорта ;)
 

Attachments

  • 20140219_154012.jpg
    20140219_154012.jpg
    350.8 KB · Прегледи: 150
  • 20140219_154154.jpg
    20140219_154154.jpg
    302 KB · Прегледи: 155
  • 20140219_154209.jpg
    20140219_154209.jpg
    314.3 KB · Прегледи: 153

Б.Богданов

Потребител
Здравейте колеги - любители на ВО.
Прочетох първите няколко и последните няколко страници от настоящата тема. Останах с впечатление, че на Бонсови поляни е възможна стрелбата с въздушни пушки без проблеми от страна на властите. Освен това е място, където срещата с колеги - стрелци е възможна съответно полезна за обмяна на информация свързана с това хоби.

Има ли някакви услови и аз да се присъединя към тази група?
Ако отговорът е да, какви са?
Към кой трябва да се обърна за повече информация на ЛС с цел избягването на спама?
. . .
Без да искам да изпадам в лични отклонения и спам, ще споделя само, че умирам да тествам новото ми BT65 SB-W 6.35 mm на дистанции на сто и много повече метра. Разбирам, че на тези ливади това е възможно.

Поздрави, ББ

П.С. извинете за офтопика.
 
Нагоре