Софийската група

gggenata

Потребител
Здравейте,

Дайте инфо къде мога да напълня бутилка на 300 бара в София.
преди бях пълнил при Иван в Дружба но сега разбрах че май компресора е при друг човек.
Днес пробвах да звънна на телефона на МИТКО който е даден в темата ама никй не вдига.
:sos:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Има вариант някъде към 7-ми километър (Панчо може да ти каже).
Другият вариант е зад Билла на бул. България.
 

gggenata

Потребител
Ами дайте инфо за този 7ми километър ако може.
Зад Била водолазния го знам но преди година или повече когато ходих ми казаха че няма да ми напълнят бутилка която не е купена от тях.
Моята е от Варна 6литра “китайска“ но е купена нова и е запазена.(имам си и преходник за нормалните компресори)
 

lynx

Редовен Потребител
Аз познавам няколко души, които си пълнят китайските бутилки зад Билла.
Никога не е имало проблем с тия бутилки при тях, даже и накрайник си имат.
Аз също имам китайска и я пълня само там.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На мен преди време също ми отказаха.. Отидох същия ден когато си взех бутлката от атестация. Беше с документ но даже не поискаха да я видят. :pardon:
 

lynx

Редовен Потребител
Каква атестация?
Най-старите китайски бутилки от Цикония са произведени 2008 год. ???
 

lynx

Редовен Потребител
Гена, забравих да те посъветвам ако ходиш зад Билла, да не ходиш между 14,00 и 16,00 часа.
В този часови диапазон в магазина има само един продавач и няма шанс да ти напълнят бутилката веднага.
 

TeXHo

Потребител
Сори за късното включване. Новото място за пълнене е в Цариградски комплекс, срещу Метро.
Телефона на човека е 0899559111 името е Илко. Готин, приветлив, коректен.
 

gggenata

Потребител
Благодаря на всички отзовали се с информация.
:cheers:
Днес сутринта напълних на Била нямаше проблем.
По нататък ще ползвам и човека на Цариградско.
 

lynx

Редовен Потребител
Аз ходя чат-пат, но всеее по-рядко.
Става за стрелба само ако е сухо времето, защото става яка кал:
014951765.jpg
 

hyankov

Потребител
Чудя се сега към 14:00 дали да ида, но ако е калище наистина... Ти с колата се смъкваш до там? Аз мисля да паркирам пред затворения комплекс и от там да се спусна пеша.

За съжаление Заслона ми е 40км отиване и връщане :(
 

lynx

Редовен Потребител
За мен е задължително с колата, че нося бутилки и други тежки екстри.
Трябва да търсим нови места за стрелба, а подходящи такива не се срещат често :'(
 

hyankov

Потребител
lynx написа:
Трябва да търсим нови места за стрелба, а подходящи такива не се срещат често :'(

Ако измислиш нещо което е сравнително близко до Младост, пиши :D Бих ти помогнал да носим тежките неща, ако не може да се стигне с кола :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
И на мен Бонсови ми е далеч, баири, калища, шерпски гърч надолу и после нагоре което ме довършва. ;) ;) ;)
Пренасям сигурно 30кг оборудване затова и отивам рядко.
Ходим по източната и североизточната яка.
 

hyankov

Потребител
Слънцето почва да се показва, много ми се иска да пробвам новата конфигурация. Май ще видя как са Камбаните все пак, или пак ще погледна това място.
 

hyankov

Потребител
Намерих си екстра кътче на мястото което посочих горе (не Камбаните, другото). Никой не ме притеснява цял ден, и за 4 часа видях 2ма човека. Пада се в едно плитко дере, но достатъчно дълбоко че да не се набивам на очи. Има хълмчета, идеално е за спиране на чашките - екстра безопасност. Има няколко дървета, може би ще пазят сянка лятото като стане голямата жега. Най-близкия блок е на повече от 200м.

Единствено съжалявам че нямам компания.

Естествено, като всяко кътче природа около София, и там са го обърнали на сметище :nonono:

Снимки

AT2j7QJl.jpg
 

jost70

Потребител
ФТКС
Утре сме горе , около обяд . Дано времето е с лудите !
Поел съм ангажимент към колега и ще се качим на беседката ,надявам се да има и други .
 
Нагоре