Софийската група

lynx

Редовен Потребител
На 99% съм сигурен, че такова засега няма(за съжаление).
Ако имаше, всички щяхме там да се събираме при студено време.
 

vedra

Редовен Потребител
Стрелбище Диана в Лозен има 100 метров коридор но не знам дали допускат во. Ще проверя
 

vedra

Редовен Потребител
Сега говорих със стрелбището. НикКъв проблем няма за стрелба с въздушно оръжие. Плаща се 25 лева и стреляш час или час и половина те слагат и мишени в тази цена. Най свободно е до обяд и през седмицата. През уикенда има по голям наплив. Казаха "добре сте дошли".
 

Vapple

Новодошъл
Здравейте, има ли хора от младост или дружба, питам понеже се чудя тук наоколо дали има къде да се стреля.
 

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте, искам да попитам някой ходи ли все още да стреля на бонсови поляни? Гледам, че сте писали преди доста време за това място. Утре е последният хубав ден за седмицата и много ми се ще малко да пострелям, но ми е малко притеснено да ходя сам. Случайно някой ако е замислил същото за утре да драсне едно съобщение!
 

Васил 83

Редовен Потребител
Май си прав, по-добре, като се нормализират нещата. Не съм стрелял от миналата година и направо не ме свърта. Здраве да е, дано да дойдат скоро по добри дни. Надявам се, че ще пишете ако ходите да стреляте та да мога и аз да дойда с вас.
 

lynx

Редовен Потребител
Нека да се нормализират нещата, тъкмо като се дозатопли и да изсъхне калта горе...
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Остава само и с пушка да се окажеш при проверката.
 

staz

Редовен Потребител
Вчера бях до Бонсовите.
Пълно е с народ. Почти няма кал, което ме учуди.
Ама колко хора имаше...
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Може и в Аквалунг, но аз предпочитам Сотис.
В Аквалунг хем е по-скоро, хем не я напраскана на 300 бара последния път.
 
Нагоре