Русенска група - DANUBE POWER

Viper

Новодошъл
Верно уикенда го даваш кофти времето, аз цял месец си гърмях сам, предполагам скоро ще се оправи.

ПП. Чашките заимнаха.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Колеги, разменям 1 кутия чашки JSB Diabolo JUMBO EXACT HEAVY cal. 22 1,175 гр. , субкалибър 5.53 , 500бр , за същите чашки в субкалибър 5.52
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Намерих изгубени ключове, на мястото, където ходим да стреляме, до Монтюпе. Ако някой си ги познае - у мен са.
 

Attachments

  • 20200328_232536.jpg
    20200328_232536.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 76
7

7842

Гост
Има ли желаещи да пълнят бутилки?Под карантина съм до събота.Неделя 31.05. заповядайте!Безплатно е!Заповядайте,аз черпя!
 

barbaron

Редовен Потребител
Е, аз ще нося 2, ама ще си платя - и за двете!

Да няма да продаваш машинката, че правиш промоции???
 

barbaron

Редовен Потребител
Запази ми малко от хубавия въздух - така или иначе ще чакам да се разтика навалицата и след това ще дойда... и пак ще си платя!!!
 

barbaron

Редовен Потребител
Някой ще подскаже ли 2 тефлонови шайби на размер къде могат да ми врътнат?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Така без посочен размер, трудно може да се даде отговор.
Шайба с диаметър 10 мм. и отвор Ф 4 е едно, а шайба с диаметър 600 мм. и отвор 400 е съвсем друго.
И още един въпрос. Имаш или нямаш материал?
За дреболии имам някакъв тефлон, но в момента не мога да кажа какъв размер имам ... като диаметри.
Ако мога, ще помогна.
 

Viper

Новодошъл
Някой с опит, може ли да ми асистира в замяната на пружината с газово бутало на Хатсан 125 ?
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, някой може ли да отиде да погледне една пушка в Русе вместо мен и евентуално да ми я прати, ако е читава?
 

llcoolj

Редовен Потребител
Колеги, някой може ли да отиде да погледне една пушка в Русе вместо мен и евентуално да ми я прати, ако е читава?
Здравей. Кога трябва да стане това нещо? Аз мога да я погледна, но да не е днеска.
 

Stefan_top

Потребител
Здравейте колеги.Къде си правите сбирките в Русе? Днеска се оказа,че стрелям на място където ходят ловджии.И кофти така.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Здравейте колеги.Къде си правите сбирките в Русе? Днеска се оказа,че стрелям на място където ходят ловджии.И кофти така.
Здравей. Слагай оранжева светлоотразителна жилетка, че да не те помислят за дивеч ;)
 

Stefan_top

Потребител
Здравей. Слагай оранжева светлоотразителна жилетка, че да не те помислят за дивеч ;)
Ти остави ама днеска аз можеше да ги уцеля.Пушкалото ми е сериозно и правих опити да си прострелвам оптиката.....та въпроса ми е сериозен.
 
Нагоре