Русенска група - DANUBE POWER

luft9waffe

Редовен Потребител
Постреляхме вчера с shaman в камерен състав. Халето много става.Могат едновременно да стрелят 3-4 човека. Простреляхме 2 нови пушки-едната 90+,другата 9 джаула и в общи линии, аз поне разбрах хв50 какво може от 10 до 35м.
 

shaman

Редовен Потребител
След като вчера не успях да се справя с Bigmax X-a днес най-после успях.. Оказа се, че пушката харесва най-много от тези, които имам - JSB Exact King Heavy MKII 6.35 2.2
Това успях да групирам от максималната дистанция на халето - 70 м.


1611483393879925.JPG

И дежурния финал на 50м:

 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Постреляхме вчера с shaman в камерен състав. Халето много става.Могат едновременно да стрелят 3-4 човека. Простреляхме 2 нови пушки-едната 90+,другата 9 джаула и в общи линии, аз поне разбрах хв50 какво може от 10 до 35м.
Някой път, когато съм свободен може и аз да намина да гръмна някоя бира от ръка :D
 

luft9waffe

Редовен Потребител
някоя бира от ръка :D
Може и с бира във всяка ръка.Ам, айде де,че новите стрелци май само енергийни напитки жулят...o_O.Това,разбира се ,на майтап.Но с доста от старите муцуни можем да се видим.Shooter,Dominus,Pavkata123,Poacher,Killer.......-с някои повече от година не сме се виждали.
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Тази събота да повторим със същата процедура ?

Ок. Предлагам следната организация :) С уговорката, че за да си няма проблеми човека, който ни уреди достъпа ще е добре да отидем с нашите автомобили, които охраната познава.
В 14:00 да се срещнем в магазина ми (прилагам снимка - дано админите не го сметнат за реклама ;) - адреса е ул. Асен Златаров 5 ) Ще натоварим нещата в моята кола и ако не се съберем и в колата на приятелчето ми. Отиваме на място, забавляваме се час и нещо и към 16:00 ще се върнем обратно да претоварим нещата...
 

barbaron

Редовен Потребител
Аз пък ще прострелвам бам 51 на Красенската поляна с гледка към скалите и някое друго кенче бира :cheers:
View attachment 89111

Там внимавай много, че се води "ерогенна" зона. Няколко селяка - мръвкари са настървили местните ловни дружинки и за жалост влизат директно вабанг и после искат обяснение. Знам, че ти конкретно глупости не правиш, но имам едно на ум, защото са много много Идосани...

Приятелски съвет давам с най-добри чувства!!!
 

nikolai89

Редовен Потребител
Там внимавай много, че се води "ерогенна" зона. Няколко селяка - мръвкари са настървили местните ловни дружинки и за жалост влизат директно вабанг и после искат обяснение. Знам, че ти конкретно глупости не правиш, но имам едно на ум, защото са много много Идосани...

Приятелски съвет давам с най-добри чувства!!!
Аз един ден мерих скорости без модератор и после ги видях, че обикалят на фарове
 

shaman

Редовен Потребител
Малко късно, но по-добре от никога :)
Днес към 14:30 мислим да постреляме малко на открито!
Всеки който има възможност и желание е добре дошъл на Монтюпе... :)
Screenshot 2021-02-27 at 12.42.11.jpg
 
Нагоре