Приятелско надстрелване - следете за дата и място

emci74

Редовен Потребител
Кало, ще видя в събота дали ще успея да дойда.
Дайте някакви координати на мястото за стрелби.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС

Пуснете си го на сателетина снимка и се вижда къде е точно. Може да се мине с кола при двата хикса и от там по-внимателно по прашен или малко кален път.
 

Attachments

  • Screenshot_20240207_181405.jpg
    Screenshot_20240207_181405.jpg
    541.2 KB · Прегледи: 44
  • Screenshot_20240207_181636.jpg
    Screenshot_20240207_181636.jpg
    315 KB · Прегледи: 41
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Привет колеги, съжалявам но аз не мога да се включа, а желание имам огромно. Синът в събота е рожденник, така че...... Пожелавам Ви хубаво време.
п. с. Тази локация не е ли в територията на града, да не довтасат органите на реда? Или това е мястото на което обичайно стреля Митака :)
 

emci74

Редовен Потребител
Петко, там не ви ли беше халето, където се събирахте пловдивчани?
Вальо, ако се освободя ще ти звънна да се разберем нещо.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
От двата варианта на Пеко, които е показал, по-добрият е левия, през десния Х веднъж едвам преминах със Шкодичката. Има и 3ти вариант още по в дясно от другата страна на канала. Но през халето, за което пита Емци е най-бързо, някъде на 200м по червената линийка, преди извивката.
IMG_20240207_184328.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Петко, там не ви ли беше халето, където се събирахте пловдивчани?
Вальо, ако се освободя ще ти звънна да се разберем нещо.
Там където е левия хикс, отдясно между пътя към него и линията е халето, но от него до хикса с е 120-130 м на купчината с чакъла, зад нея до към 148. Затова новото място е голямата поляна, защото там и 200 и 300 м не са проблем.
1707390348340.png
 
Последна промяна:

Laferrari63

Редовен Потребител
Потвърждавам, че в Събота ще дойда на 100%. Кой мисли да идва със сигурност ? Ще се съберем ли поне 3-4 човека да стане мохабета ?
 

DimitarV

Редовен Потребител
Дано Митака е подготвил стабилна почерпка, че мен са ме учили като каня гости да ги посрещам подобаващо :) затова не каня никога ;)
Ще мина през всички местни да пуснете по нещо в шапката, като едни любезни домакини
 

emci74

Редовен Потребител
Халето го има запаметено като адрес в Wase, за пътуващите от друг град.
Пишете в търсачката Хале въздушна стрелба и ще ви излезе маршрута.
 

kamoto

Редовен Потребител
Добре Емо, само да ме отпусне дископатията. Днес ме изненада и едвам успях да се прибера от стрелбата.
 
Нагоре