Приятелско надстрелване - следете за дата и място

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ех, че ме сърби показалеца... А и гърлото пресъхнало.. Петьо с неговите подбрани елексири само ни дразни тука. Гледам по прогноза Февруари май ще има хубави дни, ако познаят естествено, че напоследък и 2 дни назад не могат да познаят прогнозата. Може да се съберем да постреляме. Предполагам, че ще сме само най-големите ентусиасти , но като се затопли наистина ще направим и стрелба с преспиване.
Да, определено февруари ще трябва да спретнем едно Банево, дано времето даде ръка. Мислех тази неделя да отскоча до там и да пострелям с някой от Бургаско, но колата ми има нужда от малко сервизиране, така че отпадат за мен стрелбите този уикенд.
 

shaman

Редовен Потребител
но колата ми има нужда от малко сервизиране, така че отпадат за мен стрелбите този уикенд.
Имам един познат от Ямбол, който работи в автосервиз.. Ако искаш да ти дам координатите му ?
 

Валката

Потребител
Днес времето беше прекрасно топло със топъл ветрец ако цялата седмица е така съм за
Тъкмо заварям стойка за голям гонг 45 на 45
 

DimitarV

Редовен Потребител
В Събота, на който му се стреля що не вземе да дойде в Пловдив да постреляте с пловдивската група.Дистанция до 250м е на поляната
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Гледам в Пловдив ще е супер времето, 100% ли ще се събирате да стреляте? Чудя се дали да не се пусна, ако нямам много работа , не съм вадил пушката от 2 месеца... Срамота! Там където ще стреляте на поляната подходящо ли е да си взема кучето да потича малко? Няма да ни пречи със стрелбата със сигурност.
 
Последна промяна:

DimitarV

Редовен Потребител
Кала, подходящо е. Ще се съберем ако не е чак лошо времето. Обикновено се събираме към 5-6 човека при хубаво време
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Таман са върнах от странство, та мой и аз да направя сефтето за таз година. То и миналата излизанията ми бяха по Зарезан и после за студентския празник.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Така като гледам, май ще се пусна и аз към Пловдив в Събота. В колко часа мислите да се срещаме ?
 
Нагоре