Пловдивска група

Sisi

Потребител
Сега се прибрах и виждам поздравленията :yahoo: Благодаря ви, момчета :-*
До довечера в "Глобуса" ;)
 

angelmr

Редовен Потребител
Тая вечер пак посрещам румънци. :( Ще съм в друг ресторант.
 

Sisi

Потребител
Честита рожба (трета) на Вячеслав и неговата съпруга-героиня :rose: Да ви е жива и здрава, и много да ви радва :-*
 

mdinkov

Редовен Потребител
Честита рожба (трета) на Вячеслав и неговата съпруга-героиня Да ви е жива и здрава, и много да ви радва
това е най-хубавото нещо което се случва , живи и здрави
 

andi

Редовен Потребител
Поздравления за щастливите мама и татко !
Тройно препълнена с радост да е къщата ви !
 

Вячеслав

Потребител
Sisi написа:
Честита рожба (трета) на Вячеслав и неговата съпруга-героиня :rose: Да ви е жива и здрава, и много да ви радва :-*

:cheers: :cheers: Благодаря за пожеланията. ;) Сега детската градина в къщи е наистина пълна. :yahoo: Да са ми живи и здрави и дечорлигата и мама. И аз да си ги гледам . ;)
 

gogan64

Потребител
4ЕСТИТО и от мен Да са живи и здрави и ти сьшто да им се радваш :bravo: :bravo: :bravo: :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
За днес/събота/ тренировка в Септември в завода след 11.30.Ще се закара и инвентар за състезанието.
 

angelmr

Редовен Потребител
Момче е. 3.6 килограма 51 сантиметра. Ясно е на кой се е метнал. :)
 

andi

Редовен Потребител
Честито !
Голям мъж да стане !
Май направо ще прескочи '0' размер на дрешките .
 

angelmr

Редовен Потребител
Мерси за пожеланията. В сряда ще полеем случката с който там дойде в ресторанта.
 

andi

Редовен Потребител
mmst написа:
За днес/събота/ тренировка в Септември в завода след 11.30.Ще се закара и инвентар за състезанието.


Кои ходиха на тренировката ?
Какво направихте на 100те метра , пуснете снимки на мишени и групи ?
 

azzaro

Потребител
Ами като видях как е стрелял един Хасан на 100 метра ,направо не си хаби горивото да ходиш!!!
 
A

Anonymous

Гост
Надявам се асана да бъде разглобен до най дребния детайл за да се види защо стреля така добре ;)
 

lubo

Редовен Потребител
Споко!Асана на каппо ди тутти капи,дон НАСКО е на метан ;) а въпросният газ е на изчезване в Пловдив(прегледайте новините от вчера) :eek: Ще му трябват нови настройки за въздух! ;) ;) ;)
 
Нагоре