Пловдивска група

A

Anonymous

Гост
Малко информация на ухо.От Август "Хатсаните " ще имат промяна на цените./на горе/.Излязъл им е новия ценоразпис. Просто ако някой е решил да скача на такова,да побърза и да го взема сега.
 
A

Anonymous

Гост
Предложение за събота:Дилом за едно ФТ и да го допълним със стрелба на 25 м по мишенки за точки.
 

dinkata

Редовен Потребител
Разбрахте ли се нещо за събота ?
Малко ветровито го дават....
 

dilom08

Редовен Потребител
Аз и Калоян ще сме там (При Тихомир) в 11ч. Има скара, а храната и напитките всеки да си носи.
 

dinkata

Редовен Потребител
dilom08 написа:
Аз и Калоян ще сме там (При Тихомир) в 11ч. Има скара, а храната и напитките всеки да си носи.
Абе напишете го по - ранко човек да може да се подготви бе, сега трябва да импровизирам(е) :'( :'(
 

go_panch

Потребител
Динко, почерпи хората! Оптиките ти пристигнаха. Ако има някой в София, който може да ти ги донесе, да се обади!
 

DANNY

Редовен Потребител
go_panch написа:
Динко, почерпи хората! Оптиките ти пристигнаха. Ако има някой в София, който може да ти ги донесе, да се обади!

Другата седмица в началото женами ще си ходи до Пловдив. Може да му ги занесе до там. А и той да си направи една разходка до Пловдив и да ги вземе от наборката.
Но първо се разберете вие помежду си!
 

dinkata

Редовен Потребител
Не, благодаря ви за предложението, но предпочитам ЕКОНТ-а.... няма кой после да се разкарва до Пловдив :)
 
A

Anonymous

Гост
имам проблем сас моята славия 630 ,немога да намеря маншет и пружина от каде мога да си купя.И аз сам от Пловдив.Благодаря ви предварително!!!!
 

Sisi

Потребител
Здравей колега, jekata_90!
Днес (както всяка сряда) се събираме в ресторант "Глобус" към 20.00ч.(на хапване, пийване и взаимопомощ)
Ела да се запознаеш с Пловдивската група, а и все някой ще ти помогне (посъветва) :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Я да ви питам косаджията в ЖК "Тракия" кои дни работи и от колко до колко часа че трябва да минавам някой хубав ден през него, че и отпуска ще трябва да си взимам поради тази причина, какво да се прави :(
 

FreeMan

Редовен Потребител
Приятели, има ли някой телефона на Peril?
Писах му на ЛС но няма отговор. Искам да се чуем за едно питане.
Моля не го пускайте тук, но на ЛС.
Благодаря.

ПС Забравих да пиша че на М-телския телефон от близо месец дава "Временно нямате достъп до този номер"
 

gogan64

Потребител
На 25 юли е последния пост на Пловдивската група. Много сте я закъсали с комуникацията.Днес е 1 септември.
Поздрави от Чехия.Всичко е наред с мен,освен постоянни сърбежи по десния показалец от 25 май та до днес.По всичко личи че ще продължи алергията още известно време.Дай Боже да е за добро!
Желая на пловдивската /и не само/ група много здраве и много десятки.
 

Attachments

  • DSC_0021.JPG
    DSC_0021.JPG
    429.7 KB · Прегледи: 87

andi

Редовен Потребител
Това е в неделя . Спортен празник на който всички са добре дошли - и като зрители , а за не толкова притеснителните и като участници в масовия старт :) :) :)
 

Attachments

  • 3 extreme.jpg
    3 extreme.jpg
    92.3 KB · Прегледи: 85
Нагоре