Пловдивска група

andi

Редовен Потребител
Събота минахме с Тихомир през залата - минал е снегорин по пътя и е разчистил и паркинга .
Иначе на новото игрище( с изк. трева) са направили стаята на охраната и има назначени пазачи да стоят постоянно там .
Изчаках да се плати членския внос на клуба за тримесечието . До 03 февруари( до петък на обяд ) трябва да съберем пари за залата за февруари. За членовете на клуба по 5 лв , за нечленове по 10 .
 

TeXHo

Потребител
Колеги, състезанийце, нещо, планира ли се? Хем да се видим, хем да постреляме, пък и ако дадем едно рамо на наема...
 

dinkata

Редовен Потребител
TeXHo написа:
Колеги, състезанийце, нещо, планира ли се? Хем да се видим, хем да постреляме, пък и ако дадем едно рамо на наема...

Не е лоша идея :) Ама много студ го дават тея дни :'( :'(
 

potrebitel 13

Потребител
Момци, ако някой има излишен телевизор от старите кинескопи и не му трябва - може да ми го подари. Размера няма значение :D стига да работи.
 

Grifcom

Потребител
Петък, събота и/или неделя ще има ли някой в залата и по кое време, че този месец колкото пъти минах от там - все заключено....
Уточнете час :)
 

azzaro

Потребител
А защо ли като стане дума за пари и темата така умира :-[ ??? Адни, кажи кога и къде да се съберем всички и да си платим за залата че нещо в тези студове май никой никъде не ходи.Ако искате утре /неделя/ към обяд/12,3-13часа/ да се съберем на залата, да съберем парите и за двата месеца до април ,може и да постреляме ако не е много студено.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За ходенето ходим, а като ни стане студено излизаме отвън за да се стоплим ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
TeXHo написа:
azzaro написа:
...в тези студове май никой никъде не ходи...

Вие сте за бой бе! Днес с Божо газихме над 60см сняг за да постреляме. Къде ви е мерака за стрелба? ;) :cheers:


Направо сте си за бой!
Такава златна мина сте намерили, че всички могат само да ви завиждат.
 

ангел иванов

Потребител
Младеж от Пловдив изпраща своята половинка за село на гарата. Подготвил и е изненада - напълнил е цялото купе с рози. Девойката се показва от прозореца и му казва:
- Миерси за розитие миличкоооо. - и държи един букет червени рози в ръка.
- И биелити са от мени.
- Ибие ми са, ама влака тръгва!
 

andi

Редовен Потребител
Неделя следобед ще съм в залата , ако няма нещо извънредно . часа ще пиша после , засега 16ч .
TeXHo написа:
Колеги, състезанийце, нещо, планира ли се? Хем да се видим, хем да постреляме, пък и ако дадем едно рамо на наема...
Другата , или по-другата неделя нещо такова :
andi написа:
Аз съм мислил един вариант, който става в залата, но не съм точно аз човекът, който е редно да прави ФТ състезание.
На лист А4 се правят 15 черни кръгчета с диаметър 25мм или по-малък, но всичките да са с еднакъв. Слагат се 8 съчмоуловителя и стрелят 8 човека едновременно, по 1 минута(примерно) за изстрел. Съдията е с хронометър и с някаква летва или лента указва линията за стрелба за този изстрел, т.е. съдията по свое усмотрение слага някъде летвата между 9 и 50м и това е линията за стрелба на този изстрел. 8-те състезатели се нареждат на линията и когато съдията даде сигналът за време 1 мин. всеки трябва да направи 1 изстрел и така 15 пъти се стреля от различни произволни дистанции между 9 и50м., като всеки стреля по своя съчмоуловител.2 или 3 кръга .Има си необходимия брой задължително прав или от коляно . Накрая мишените се събират и се броят уцелените УЗ .
 

dinkata

Редовен Потребител
andi написа:
Другата , или по-другата неделя нещо такова :
andi написа:
Аз съм мислил един вариант, който става в залата, но не съм точно аз човекът, който е редно да прави ФТ състезание.
На лист А4 се правят 15 черни кръгчета с диаметър 25мм или по-малък, но всичките да са с еднакъв. Слагат се 8 съчмоуловителя и стрелят 8 човека едновременно, по 1 минута(примерно) за изстрел. Съдията е с хронометър и с някаква летва или лента указва линията за стрелба за този изстрел, т.е. съдията по свое усмотрение слага някъде летвата между 9 и 50м и това е линията за стрелба на този изстрел. 8-те състезатели се нареждат на линията и когато съдията даде сигналът за време 1 мин. всеки трябва да направи 1 изстрел и така 15 пъти се стреля от различни произволни дистанции между 9 и50м., като всеки стреля по своя съчмоуловител.2 или 3 кръга .Има си необходимия брой задължително прав или от коляно . Накрая мишените се събират и се броят уцелените УЗ .

Нали точно с тебе коментирахме, че ще станат много ФТ мероприятията и е редно следващото да е БР ?
 

andi

Редовен Потребител
Динка , на мен ми се стреля бенч и чакам някой друг да е организатор и съдия за да участвам като състезател ! Докато FT(R) си пострелвам достътъчно .
А сега сериозно : оборудвахме 130метрова зала от 4 месеца а не сме правили нищо на повече от 50м ? ! ? Лонг рейндж мероприятие (след това ФТ) ще ми е доста интересно .
 

dilom08

Редовен Потребител
при добра организация не е проблем организатора и съдиите да стрелят. просто трябват повече ръчички да помагат и всичко ще е ок, което не проблем. всеки ще се отзове да удари по едно рамо за да могат организаторите и съдиите да участват.
 

akiro

Потребител
За първи път кацам в Пловдив и да затворят летището ... Я групата да тръгва с лопати да разчиства.. ;) и Асеновград да на се ослушва щото е съвсем наблизо...Айде че съм решил да почерпя в залата.. :cheers: :cheers:
 

Sisi

Потребител
За региона на Пловдив предлагаме почистване на висулки от високи покриви :p

Голям кеф е, момчета :yahoo:
 

Attachments

  • IMG_6280.jpg
    IMG_6280.jpg
    173.8 KB · Прегледи: 143
  • IMG_6316.jpg
    IMG_6316.jpg
    233.6 KB · Прегледи: 75
  • IMG_6320.jpg
    IMG_6320.jpg
    250.2 KB · Прегледи: 70
  • IMG_6354.jpg
    IMG_6354.jpg
    171 KB · Прегледи: 126
  • IMG_6254.jpg
    IMG_6254.jpg
    223.9 KB · Прегледи: 124

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Леле Сиси какъв дълбок сняг е при вас :eek: ама и висулките си ги бива добре сте се сетили как да ги очистите - практика с полезното се съчетавят идеално :cheers:
 
Нагоре