Пловдивска група

azzaro

Потребител
Хайде да не стане като миналата неделя,кой закусвал ,кой не, пишете кой какви планове има за стрелби и къде?
 

andi

Редовен Потребител
Вчера го бях предвидил за стрелба, но в тази мъгла нямаше смисъл .
Днес в този вятър пак не ставаше - вече много ми се стреля .
Засега остава неделя след обед да пострелям в залата .
 

andi

Редовен Потребител
Докато беше сезона на едрия лов свикнах с обедните барбекюта през уикендите . Сега нещо ми липсват . Когато Техно запали за 5 минути огън пред залата миналата седмица , нещо ми влезна мухата .
Та да вземем да спретнем малко "цър-пър" днес следобед и да замиришем на мъже ?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Днес е Сирни Заговезни - така че огъня е задължителна традиция! Дай идея какво да посъберем.
 

andi

Редовен Потребител
Ами който има да донесе 1 кофа (торба ) не много дебели сухи дърва (5-6 броя)и ще запалим огън . И всеки да си донесе мръвки . Ще взема червеното вино, само ще погледна за скарата, че може би е на село . Ама скара все някой ще има под ръка .
Ще изкараме 2 маси навън, и готово . Който иска и стол ще си извади .
Само да се разберем за часа .
 

dilom08

Редовен Потребител
казвайте някав час и ние да се включим в скарата. пък после да направим и по едни стрелби, че одавна не сме се събирали.
 

andi

Редовен Потребител
Залата вече е отворена . И аз тръгвам натам след малко .
Носете дърва и скари - 15 часа ще сме запалили огъня .
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС

Attachments

  • 2012-02-26 16.21.08.jpg
    2012-02-26 16.21.08.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 120
  • 2012-02-26 16.21.14.jpg
    2012-02-26 16.21.14.jpg
    1.4 MB · Прегледи: 153
  • 2012-02-26 16.21.24.jpg
    2012-02-26 16.21.24.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 110

andi

Редовен Потребител
Абе замирисахме на огън и в Пловдив .
Но определено имаме нужда софиянци да командироват Техно тук за такива случай . :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Анди, ти ако знаеш ТеХно-то колко ромки е оправил, докато се научи да пали огън с такъв успех....много! ;)
Нали знаеш поговорката "Който не е спал с циганка, не може да пали огън!" ;)
ТеХно-то да ме извини, че издадох тайната :quiet: :pardon:
:cheers:
 

TeXHo

Потребител
lynx написа:
Анди, ти ако знаеш ТеХно-то колко ромки е оправил, докато се научи да пали огън с такъв успех....много! ;)
Нали знаеш поговорката "Който не е спал с циганка, не може да пали огън!" ;)
ТеХно-то да ме извини, че издадох тайната :quiet: :pardon:
:cheers:

Прошка беше вчера - гориш ;)
За паленето на огън не е важно с колко циганки си спал, а колко ти е голяма горелката. Това е моята тайна ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, ако някой ще иска JSB да пише на лични или на мейла - може и дребни количества, после ще се закръгляват. И на крака ще ви дойдат :D
 

andi

Редовен Потребител
Уговорил ли си Техно да я запали ?
иначе може да съм свободен чак следобед .
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте , наскоро си закупих въздушна пушка метеор торпедо 150. Моля за вашето мнение .Освен това опитах се да я прострелям но нямах голям успех макар да използвах нещо като станок и мишена на около 35м, изтрелите винагио отиваха долу в мишената и в дясно.Общо взето имам чуството че вътрешната цеф има луфт и оттам съответно се получава разсеки които са в различни посоки колкото и да се мъча да калибрирам с мерника на ляво и дясно съответно горе и долу, моля за вашия съвет.
 

dinkata

Редовен Потребител
Мисля да си продавам бутилката (бялата) и мисля, че 97.3 % от всички Пловдивчани сте я виждали, но все пак за останалите да кажа, че е 7литрова на 200 бара работно с водна проба, която е направена в пожарната в Пловдив миналата година.
Пиша го тук, защото е добре да си остане в групата, хем и Наско на пожарната си я познава и няма да се притеснява, а и да има още една бутилка в групата :) Мисля да и търся 80лв. Ако някой е заинтересован да пише :) :cheers:
 
Нагоре