Пловдивска група

andi

Редовен Потребител
Кажете евтини Пловдивски таксита ? Трябва ми за курс от летището в Крумово до Пловдив .
 

azzaro

Потребител
Andi,колкото и да са парите от летището до Пловдив ,по-добре ги дай на Ицата вместо на друг ;),все пак е колега.
 

andi

Редовен Потребител
Познати софианци ще кацат в Крумово и искаха да им дам телефоно на 1-2 коректни фирми
 

lynx

Редовен Потребител
Ицо събира пари за нова пушка, така че едното око вечно да е в апарата ;)
 

terzosub

Потребител
Здравейте колеги!Имам един един въпрос към вас.Разбрах,че колега от Пловдив се занимава с отварянето и подсилване на оптики и пълнене с газ.Моля ако някой има някъква информация да сподели.Благодаря ви предварително.
 
A

Anonymous

Гост
Предложение за сряда вечерта да направим едно събиране в някоя кръчма и да обсъдим някои въпроси. За момента предложението е за "Лаком дол"/15 бл.в Тракия/ от 20.00 .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ами хайде тогава(въпреки че е 1-ви Април) да спретнем среща и освен пуцане, да вкараме малко и организация.
Аз само чакам за час?
 

andi

Редовен Потребител
Горе не съм се писал аз. Моето мнение е залата да остане, а и така или иначе 10те лева не могат да ми решат някакъв финансов проблем . За сметка на това като отида да направя 2-3 мишени и малко лафче определено се чуствам добре .
Нека всеки до утре(02, април )да напише мнението си по горните въпроси, аз ще синтезирам в горния списък .
 

andi

Редовен Потребител
Среща е много сложно , кой дошъл- кой не . 2 реда написани тук отнемат няколко минути .
Така или иначе сега отивам на изложението в панаира и после ще мина през залата .
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз най - вероятно няма да стоя вече в Пловдив и ще идвам мноооого рядко, но ако решите да запазим залата съм съгласен и споделям мнението на Диан за 10-те лева :cheers:
 

azzaro

Потребител
Аз съм'' за'' залата да си остане още поне месец,а за следващата зима иска ли питане??!!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз вече подплатих моето "за" с вноската!
Хайде по-живичко колеги, до утре вечер да сме посъбрали нужното, че прогнозите за през работните дни са се хубави, ама уикендите няма да ги бива още месец.
А за следващата зима - може освен на Асеновградчани и и на Пазарджиклии да им дойде мерак(Стоманени тръби вече имат нов собственик).
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За Април съм ЗА.
За следващата зима аз и Жоро също сме ЗА.
 
Нагоре