Пловдивска група

mdinkov

Редовен Потребител
andi - аз мисля че имам такъв съчмоуловител за който говориш. Залепих отдолу едно широко тиксо. Когато искаш да изхвърлиш боклука - отлепяш, изхвърляш, залепяш. Вместо да постилате подложки и т.н. И си ги местиш съчмоуловителите без грижи и проблеми...
те изкачат от рикошет не да паднат отдолу .
 

andi

Редовен Потребител
С осветлението залата определено вече е оборудвано стрелбище .
С асеновградчаните говорихме на 30 октомври (неделя ) да направим едно отворено състезание за да я "открием " официално .
Започване по обяд , 5х5 за група +25 за точки ( може и само за група и двата кръга ) Два класа - до и над 16дж . Следобеда приключва официалната част ако някой бърза да си ходи .
Предвид възможностите на залата има няколко хрумвания , след като ги изкоментираме ще го обявя в "мероприятия " след 2 дена .
 

dilom08

Редовен Потребител
Имам следното предложение да помислим и като се видим да решим. Става дума за почистването след стрелби. През делничните дни когато хората са по малко не е проблем защото всеки си чисти след себе си. Проблем е в неделя след стрелбите, когато има много хора и всеки стреля и си тръгва и последния чисти.
1 вариант е всеки да си стреля в отделен сачмоуловител и когато си тръгва да да си събере листовете и оловото.
2 Вариант е стрелбите да приключват едновременно за всички в неделя и да се почиства от всички които са стреляли, а тези които искат да стрелят още да си постистват наново след това.
Така ще е чисто и няма да има проблем за никого.
Другия проблем са сачмоуловителите. Варианта с парцалите не става. днес около пълните с парцали уловители беше зле работата. Беше по зле отколкото преди това - когато ги слагахме в съдове.
 

DANNY

Редовен Потребител
Плвдивчани, няма ли да пуснете някоя снимка от новата придобивка?
Да придобием и ние представа за какво говорите.
 

mdinkov

Редовен Потребител
"Че какви са тези чашкоуловители като не "ловят" чашките
изглежда са много плитки и затова се получава рикошет ,поне аз не мога да намера друго обяснение но това не е важно трябва да се намери решение на този проблем ,защото на практика ще стане последния да отнесе късата клечка . Който си тръгва по рано и да иска не може да почисти и ако не му се чака или пък има нещо спешно става кофти ситуация .
 

lynx

Редовен Потребител
По възможност слагайте картон зад мишената, така попаденията в самата мишена се отличават по-добре, а и рикошети почти няма да има, освен ако мишената от много стреляне не е заприличала на Самарското знаме.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Да чашкоуловителя е плитък и се получават рикошети.
Аз съм направил точно така. Натъпкал съм с хартии - списания и отгоре един картон и върху него подмушвам мишените. Няма рикошети, боклуци и шумното дрънчене.
 

andi

Редовен Потребител
двама човека с мерак и , единия от тях да може малко да заварява + 1 ъглошлаиф и 30 см дебела тръба . Предполагам за 2 часа ще преработят съчмоуловителите по модела на Николай . За 2 лв на бройка проблема се решава окончателно .
Ама ..... не мога да заварям , но мога да режа :pardon:
 

dinkata

Редовен Потребител
Моя е на 70% готов, ама майстора ми е контузен, аз ще го разваля и не мога да го направя както трябва .... но стане ли ще го донеса !
 
A

Anonymous

Гост
В сряда от 19.00 среща в залата за обсъждане на текущи въпроси.Всички членове и не членове, които са с желание за залата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да присъстват.
 

Grifcom

Потребител
mmst написа:
В сряда от 19.00 среща в залата за обсъждане на текущи въпроси.Всички членове и не членове, които са с желание за залата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да присъстват.
А именниците на Димитров ден да ги зарежем или да ги поканим и тях ??? :lol: :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Честито - млад дядо! ^-^
Господ да го благослови и пази! Да е живо и здраво и да ви носи радост!
 

Вячеслав

Потребител
mmst написа:
В сряда от 19.00 среща в залата за обсъждане на текущи въпроси.Всички членове и не членове, които са с желание за залата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да присъстват.

Щоме Задължително ,значи е ВАЖНО ! Аз съм на линия !
 
Нагоре