Пловдивска група

azzaro

Потребител
И аз мисля нещо такова стига да има кой да отвори,дори и ако може по-рано около 11,30-12 часа,ще е още по-добре.
 
A

Anonymous

Гост
Моля тези, които имат ключове за залата,когато смятат да ходят вечер през седмицата да пишат тук с две думи.
"Довечера съм в залата."
Така ще има информация за някой който иска да отиде,но няма ключ.
Благодаря за разбирането.
 

andi

Редовен Потребител
Смятам да мина без пушка ( да не се дразня само че няма да участвам в неделя ) . Останаха части от палетите - някой ще дойде ли с тесла да ги доразковем , че така нахвърляни е грозно .
 
A

Anonymous

Гост
Моля тези, които имат ключове за залата,когато смятат да ходят вечер през седмицата да пишат тук с две думи.
"Довечера съм в залата."
Така ще има информация за някой който иска да отиде,но няма ключ.
Благодаря за разбирането.
 

dinkata

Редовен Потребител
Днеска някой иска ли да му правя компания в залата ? Или по просто казано някой ще ходи ли ? ;) ;) ;) ;) ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, някой да е намирал и прибрал чифт черни ръкавици по време или след състезанието в неделя?
 
A

Anonymous

Гост
От проведеното състезание се видя недостатъка в съчмоуловителите.
Някой ще поеме ли ангажимента да ги натовари,откара в работилницата/вече е договорен ремонта/и да ги върне обратно или пак ще чакаме някой да свърши работата, а във форума да критикуваме как куца организацията.
 
A

Anonymous

Гост
Явно няма мераклия .Тогава да направим и оферта.За отнетото време ,разход и труд -20 лв.
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз мога да помагам с носенето, ако на някой му тежат просто кола да има !?
 

angelmr

Редовен Потребител
Е аз имам кола която няма проблеми с качването на тежки предмети. Но съм свободен само събота или неделя тази седмица, а тогава предполагам че ще се стреля. :( Ако до другата седмица все още няма уговорка, вторник и сряда не съм на втората работа и ще мога да свърша каквото трябва, след работно време.
ПС. Динка, не бих отказал помощ ако ще и само за компанията да е. ;)
 

azzaro

Потребител
Е аз имам желание и кола,но с температура,хрема и кашлица едва ли съм най-подходящия!
 

dinkata

Редовен Потребител
angelmr написа:
Е аз имам кола която няма проблеми с качването на тежки предмети. Но съм свободен само събота или неделя тази седмица, а тогава предполагам че ще се стреля. :( Ако до другата седмица все още няма уговорка, вторник и сряда не съм на втората работа и ще мога да свърша каквото трябва, след работно време.
ПС. Динка, не бих отказал помощ ако ще и само за компанията да е. ;)
Решено ! Ще се отзова ! :cheers:
 
Нагоре