Оръжеен магазин БУЛАРМС, София, чашки JSB

vanko

Редовен Потребител
svako написа:
vanko написа:
Поръчвам си често чашки от БулАрмс да ви кажа и цените.Естественно не всички,които знам.

А как става поръчването от Булармс? Не намерих техен сайт.От Варна съм, тук не мога да намеря (по специално Diabolo EXACT Jumbo 5.5)
0888329125 Иво Радев Богата Гама.....JSB
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте!
Работя в района на красно село и на ден по веднъж поне минавам през магазина на БулАрмс.Промоцията на JSB продължава ,а за постоянни и сериозни клиенти има отстъпки за всичко.Аз лично съм доволен.
Ето ви телефона и в магазина :02/9557725 Иво Радев или Емил Боровинов.Ако мога на някои да помогна с мещо - на ЛС.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Освен чашките на JSB, чрез Булармс на българския пазар стъпват и продуктите на SPORTSMATCH UK, предназначени предимно за въздушно и малокалибрено оръжие: http://www.sportsmatch-uk.com/ - distributors ^-^
 

DANNY

Редовен Потребител
sir John написа:
Освен чашките на JSB, чрез Булармс на българския пазар стъпват и продуктите на SPORTSMATCH UK, предназначени предимно за въздушно и малокалибрено оръжие: http://www.sportsmatch-uk.com/ - distributors ^-^

Дай малко повече инфо!
Какво на какви цени........
Иво на добри марки се спира :yahoo:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Повече инфо - на 0888329125 :). Все още нищо не съм пазарувал от марката.
 

DANNY

Редовен Потребител
Рачо, наивно е да си мислиш, че не познавам продуктите или цените на фирмата. :no:
Въпроса бе Иво какво е вкарал от гамата на SPORTSMATCH и как се връзват като цени спрямо английския пазар.
 

lynx

Редовен Потребител
Съдейки по думите на БатеЯвчо, "интересните екстри ги няма....засега", вероятно с първата пратка ще дойдат само монтажи.
За цени, колегата на Иво Радев не можа да ми каже нищо конкретно, тъй като стоката все още беше в Англия, бях в магазина преди около 10 дни.
Сега вече може и да има по-голяма яснота, скоро ще ги посетя пак и ще пиша какво съм видял и евентуално за цените.....
 

bateiav4o

Потребител
Рачо явно не си ме разбрал напълно ще дойде всичко налично което има при търговеца.Освен монтажи ще има и нивелирчета и подложки.Това което ще липсва за сега е лупичката и и приспособлениено за отчитане на паралакса поради простата причина че ги няма налични в SPORTSMATCH. :cheers:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Разбрах че освен монтажи е заредил и готини нивелчета. Утре ще мина да ги видя. :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Колеги,
ето малко цени и от мен
JSB jumbo 1,62gr - 200бр.-11лв.
JSB heavy 1,17gr - 500бр.-19лв. 250бр.-10лв.
JSB heavy 1,03gr(не помня точно грамажа ;)) - 500бр.-19лв. 250бр.-10лв
Магазина се намира в Бургас до Велека.
Дано съм бил полезен. :)
Аз мисля ,че цените са много добри,ако някой колега иска мога при следващото си ходене до магазина да му закупя :cheers:
 

luis vu

Потребител
в неделя пробвах jsb monster 4.5.в цев хайнел 311 ,с 240 м/с се държат отлично .на 40 м стрелях и групата е около 4 см.същата пушка с jsb exact heavy дава 260 м/с и група около 6 см . обикновените чашки ,0.5 гр излитат с 290 м/с и не са точни . май цевта си е "бавна"
 

DANNY

Редовен Потребител
luis vu написа:
в неделя пробвах jsb monster 4.5.в цев хайнел 311 ,с 240 м/с се държат отлично .на 40 м стрелях и групата е около 4 см.същата пушка с jsb exact heavy дава 260 м/с и група около 6 см . обикновените чашки ,0.5 гр излитат с 290 м/с и не са точни . май цевта си е "бавна"

Калибъра точно 4,5мм ли е или е 4,52? И каква е масата на чашката?
Щом е monster, трябва да е по-тежка от heavyто.
 

luis vu

Потребител
по тежка е . около 1 грам. личи си и от скоростите . субкалибъра май си е 4.5. хайнела не обича по големи .
 

niko_suzuki

Потребител
кой е тоя иво радев дайте някакви координати наистина ли продава за 16лв-кутийка от 500броя жсб искам да поръчам 10 кутийки
 

BULARMS

Потребител
Вече можете да пазарувате от оръжеен магазин БУЛАРМС и в интернет на адрес:

http://bularms.com/

Магазинът е официален дистрибутор за България на чашките и продуктите на JSB, както и на монтажите Sportsmatch. В магазина можете да намерите и множество други артикули, които намират приложение при стрелбата с въздушно оръжие.

За въпроси можете да ни намерите на:

Телефон : 02/9557725
Телефон : 0888329125 , 0885920568 и 0878271073

@ Email : office@bularms.com

Skype: office@bularms.com

Адресът на магазина е град София, бул.Цар Борис III No:137 , вх.А , магазин 4 (локалното платно на бул.Цар Борис III в отсечката между бул. Братя Бъкстон и бул.Гоце Делчев).

Очакваме Ви!

Поздрави,
Екипът на Оръжеен магазин БУЛАРМС
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли вече JSB EXACT PREMIUM DIABOLO 4.52 mm и кога да ги очакваме?
 

andi

Редовен Потребител
Азаро и Митака в момента тестват такива - питай ги .
 
Нагоре