Оръжеен магазин БУЛАРМС, София, чашки JSB

BULARMS

Потребител
Здравейте.

Отново имаме наличности от оригиналните газови пружини за въздушните пушки Норика:

Газова пружина Норика

Отстъпка в размер между 5 и 10 % от цената
за членове на форума, за всички стоки, без тези в промоция. Конкретният размер на отстъпката зависи от вида на стоката.

Поздрави,
Милен Миладинов
Оръжеен магазин БУЛАРМС, град София
 

BULARMS

Потребител
Здравейте.

Получихме сериозно зареждане на тампоните за почистване на цевта VFG. Разполагаме с почти цялата гама от продукти на производителя, включително екзотики като тампони за бързо почистване на цевта (тези, които се изстрелват) в кал. 5.0. Има наличност от същите тампони и в кал. 6,35 мм.

037191638.jpg


Тампони бързо почистване кал. 5.0 мм (.20 кал.)

Тампони бързо почистване кал. 6,35 мм (.25 кал.)

Другото интересно от VFG, което лично ползвам от няколко години, са джобните гъвкави шомполи:

Джобен гъвкав шомпол 4-4,5 мм.

Джобен гъвкав шомпол 5.5-12 кал.

Не са евтини, но си заслужават всеки лев. Жицата е обвита в изолация, за да не наранява цевта. Всичко се събира в практична метална кутийка, удобна на носене. За мен това е най-добрият начин за почистване на въздушно оръжие, комбинирано със съответния калибър тампони на VFG (не тези за изстрелване, а другите, с дупка в средата), напоени с Балистол.

Изключителен продукт е и пастата за почистване на зацапана или леко корозирала цев:

Паста за почистване на цевта

Съдържа фин, но много ефективен абразив, в чиито невероятни качества съм се убеждавал лично няколко пъти.


Отстъпка в размер между 5 и 10 % от цената
за членове на форума, за всички стоки, без тези в промоция. Конкретният размер на отстъпката зависи от вида на стоката.

Поздрави,
Милен Миладинов
Оръжеен магазин БУЛАРМС, град София
 
Последна промяна:

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли ново зареждане на .177- JSB, че в Унгария свърших читавата си партида и сега издирвам нова партида. Да взема по кутийка за проба от партида и после 15-20 кутии.
 

BULARMS

Потребител
Да, дългоочакваното зареждане от JSB вече е факт.

Поздрави,
Милен
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ще мина да купя по кутийка от новите партиди да тествам в неделя
 

Sen

Редовен Потребител
Благодарности към бърз, отзивчив и коректен търговец - за обслужването и отстъпката от цената за членове на форума. Дано и занапред да има с какво да ви хвалим :)
 

Attachments

  • 1502005920625874880211.jpg
    1502005920625874880211.jpg
    109.1 KB · Прегледи: 114

Пурко

Потребител
Извинявам се за питането, моля за уточнение, ако официалния представител следи темата(виждам, че не е писал доста отдавна), или пък в случай, че някой колега знае. Бих искал да си закупя няколко кутии бюджетни чашки за непретенциозна стрелба на близки до средни дистанции и в тази връзка имам чуденка за JSB Diabolo Simply, другите модели си ги знам. Та конкретно тези се предлагат в два варианта с различна маса - 0.52 и 0.535гр. Лично на мен по-добри резултати ми дават по-тежките и бих искал да разбера кой вариант са предлаганите от Вас(или пък ако някой колега е купувал такива). От снимката на сайта сякаш са 0.535, но все пак моля за уточнение, ако е възможно.
 

Пурко

Потребител
В случай, че за някой представлява интерес - 0.52гр. са, независимо от проложената снимка с 0.535. Хората си коригираха сайта, за да са точни нещата. Благодаря много за вниманието. експедитивността и коректното обслужване!
 

Niki

Редовен Потребител
Днес минах през магазина за чашки,закупих 5.5мм ,една кутия 0.87г и една 1.175г,цените са вече 29.70лв.След Нова година ще има ново увеличение!
 
Нагоре