Оръжеен магазин БУЛАРМС, София, чашки JSB

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от cdman, 10 Октомври 2008.

1. BULARMS

BULARMS Потребител

Публикации:
    33
    Здравейте.

Отново имаме наличности от оригиналните газови пружини за въздушните пушки Норика:

Газова пружина Норика

Отстъпка в размер между 5 и 10 % от цената
    за членове на форума, за всички стоки, без тези в промоция. Конкретният размер на отстъпката зависи от вида на стоката.

Поздрави,
    Милен Миладинов
    Оръжеен магазин БУЛАРМС, град София

2. BULARMS

BULARMS Потребител

Публикации:
    33
    Здравейте.

Получихме сериозно зареждане на тампоните за почистване на цевта VFG. Разполагаме с почти цялата гама от продукти на производителя, включително екзотики като тампони за бързо почистване на цевта (тези, които се изстрелват) в кал. 5.0. Има наличност от същите тампони и в кал. 6,35 мм.

Тампони бързо почистване кал. 5.0 мм (.20 кал.)

Тампони бързо почистване кал. 6,35 мм (.25 кал.)

Другото интересно от VFG, което лично ползвам от няколко години, са джобните гъвкави шомполи:

Джобен гъвкав шомпол 4-4,5 мм.

Джобен гъвкав шомпол 5.5-12 кал.

Не са евтини, но си заслужават всеки лев. Жицата е обвита в изолация, за да не наранява цевта. Всичко се събира в практична метална кутийка, удобна на носене. За мен това е най-добрият начин за почистване на въздушно оръжие, комбинирано със съответния калибър тампони на VFG (не тези за изстрелване, а другите, с дупка в средата), напоени с Балистол.

Изключителен продукт е и пастата за почистване на зацапана или леко корозирала цев:

Паста за почистване на цевта

Съдържа фин, но много ефективен абразив, в чиито невероятни качества съм се убеждавал лично няколко пъти.

Отстъпка в размер между 5 и 10 % от цената
    за членове на форума, за всички стоки, без тези в промоция. Конкретният размер на отстъпката зависи от вида на стоката.

Поздрави,
    Милен Миладинов
    Оръжеен магазин БУЛАРМС, град София

Последна промяна: 13 Юли 2016
    luft9waffe харесва това.
  3. vas2308

vas2308 Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    774
    от:
    София
    Има ли ново зареждане на .177- JSB, че в Унгария свърших читавата си партида и сега издирвам нова партида. Да взема по кутийка за проба от партида и после 15-20 кутии.

4. BULARMS

BULARMS Потребител

Публикации:
    33
    Да, дългоочакваното зареждане от JSB вече е факт.

Поздрави,
    Милен

5. vas2308

vas2308 Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    774
    от:
    София
    Днес ще мина да купя по кутийка от новите партиди да тествам в неделя

6. BULARMS

BULARMS Потребител

Публикации:
    33

AA S410 кал. 5,5 мм
    AA S510 кал. 5,5 мм

Без ATT (пломби).
    Фабрично 16 дж.

7. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    1,959
    от:
    Варна
  8. BULARMS

BULARMS Потребител

Публикации:
    33
    Този продукт го имаме наличен в момента.

Поздрави,
    Милен

9. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    986
    от:
    Варна
    Благодарности към бърз, отзивчив и коректен търговец - за обслужването и отстъпката от цената за членове на форума. Дано и занапред да има с какво да ви хвалим :)

Прикачени Файлове:

10. Пурко

Пурко Потребител

Публикации:
    77
    от:
    Габрово
    Извинявам се за питането, моля за уточнение, ако официалния представител следи темата(виждам, че не е писал доста отдавна), или пък в случай, че някой колега знае. Бих искал да си закупя няколко кутии бюджетни чашки за непретенциозна стрелба на близки до средни дистанции и в тази връзка имам чуденка за JSB Diabolo Simply, другите модели си ги знам. Та конкретно тези се предлагат в два варианта с различна маса - 0.52 и 0.535гр. Лично на мен по-добри резултати ми дават по-тежките и бих искал да разбера кой вариант са предлаганите от Вас(или пък ако някой колега е купувал такива). От снимката на сайта сякаш са 0.535, но все пак моля за уточнение, ако е възможно.

11. Пурко

Пурко Потребител

Публикации:
    77
    от:
    Габрово
    В случай, че за някой представлява интерес - 0.52гр. са, независимо от проложената снимка с 0.535. Хората си коригираха сайта, за да са точни нещата. Благодаря много за вниманието. експедитивността и коректното обслужване!

t.marev, lynx, gary m and 1 other person like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена