Обяви от мрежата

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от CaMyPau, 22 Септември 2013.

1. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    596
    от:
    Перник-София
    Чух се с продавача, вече се бил уговорил с човек, за да я тества.
    Хубаво си се включил - защо не внесеш от този модел няколко бройки - ще има търсене. Или пък няма предлагане?

2. F.Pehlivanov

F.Pehlivanov Потребител

Публикации:
    166
    от:
    Разград
    В Германия са много ценени. Не само този модел, а всички модели на Вайраух.
    Примерно преди 2 седмици ми предлагаха HW30s втора употреба за 180 евро. Hw50s са ми предлагали за 230 евро. Когато има пакет от няколко пушки и сред тях има Вайраух, винаги го оставям. А и тези, от които ги купивам изобщо не се ядосват, че ги оставям. На следващия курс оставените пушки ги няма. Мойто виждане, е че в Германия боготворят Вайрауха....

Gadnqra харесва това.
  3. Hidden

Публикации:
    596
    от:
    Перник-София
    Знаеш, има за какво.
    Пък я вземи да ги освободиш тия ми ти фанатични немци от "посредствени" пушки като Air Arms TX 200 и Валтер ЛГУ. Те са над HHW, но аз Вайраух като марка скоро едва ли ще ги разлюбя :)

Gadnqra, Toto Rino and Kifa like this.
  4. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,162
    от:
    София
    Това май беше пушката на Злати,нещо и бяха наливали олово в приклада и за това го бяха цепнали!

5. F.Pehlivanov

F.Pehlivanov Потребител

Публикации:
    166
    от:
    Разград
    Air arms изобщо не съм виждал даже. Валтери минаха няколко през мен.
    И аз силно съм привързан към Вайраух в цивилния клас, но в България Кометата е на почит. Чак гледам, че всеки предлага Комета да си закупи който търси. А истината, че втора употреба Вайраух и хиляди пъти по-добра от нова пластмасова пушка.

Gadnqra and apapazov like this.
  6. Hidden

Публикации:
    596
    от:
    Перник-София
    Прав си.
    За препоръчването на Комета има няколко причини.
    Първо, в нашите магазини масово се предлагат Хатсан, Комета, Гамо, Норика и някои слабополпулярни турски марки. Кометата е най-добрия избор от тях по отношение на цена, конструкция, здравина и сила, ако щеш.
    Второ - голяма част от начинаещите искат нова пушка. И аз бях така, но за щастие бързо си избих тази глупост от главата. Раух няма от къде да си купят нов от България.
    Трето - няма къде да видят Раух - в никой магазин няма налични и не може да направят сравнение с другите пушки като качество, ергономика и т.н.
    Та заради това Комета...
    Но все повече хора си купуват Раухове и краят на препоръчването на нова Комета наближава.

7. Toto Rino

Toto Rino Редовен Потребител

Публикации:
    125
    от:
    София
    Да, точно така. Говорих още сутринта със собственика по телефона, и той ми каза същото, че пушката в момента тежи над 5 кг. заради налятото от някакви "специалисти" олово в приклада, за да намаляло отката!?!?, заради което се е получило и самото сцепване. Това за мен си е чиста гавра с това произведение на изкуството! На 16 джаула какъв ти откат, абе малоумна работа...?!:wall:

Последна промяна: 13 Септември 2021
    Gadnqra, Djubey and Hidden like this.
  8. Kifa

Публикации:
    1,162
    от:
    София
    Е те за ФТ я гласяха,но после май смени хобито,железарията си беше ок!

Djubey and Hidden like this.
  9. Toto Rino

Toto Rino Редовен Потребител

Публикации:
    125
    от:
    София
    Стига де, ти знаеш добре, че и аз в началото съм участвал със същата пушка, със същия приклад в 1-2 сътезания по ФТ, но не съм имал олово в приклада и бях постигнал що годе добри резултати за пружинка. То само оптиката отгоре почти обира и така и така незначителния откат. Това не оправдава действията на някой "специалисти" да се упражняват в час по трудово обучение!:stop:

Gadnqra, anibis, Djubey and 1 other person like this.
  10. Kifa

Публикации:
    1,162
    от:
    София
    Да,да пиша това някой колега който е решил да я вземе да не реши ,че е мъчена с Хасански пружини или нещо такова...просто хората са искали да не "трепва" ,за останалото съм съгласен :cheers:

Hidden and Toto Rino like this.
  11. soundmax

soundmax Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,578
    от:
    Казанлък - Пловдив
    За да не трепва иначе колегите от Литва ги утежняват на около 8-9 кг, и даже стрелях с една от техните пушки и наистина не мърдаше въобще, ама аз не мога да си го причиня това, става ебаси сопата за мъкнете! А и от задължителни позиции не ми се мисли как се държи това :D

Утежняването с акъл се прави, а не да дупчиш където ти падне!

Gadnqra, anibis, astra and 2 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена