Обяви от мрежата


Благодаря Ице ! Станаха ми чифт 5.5 и 4.5 мм MADE IN ENGLAND:)20250613_190739.jpg
 
Единствения достатачно голям калъф за оптика който побира discovery hd и ed prs (prs-a са малко по дълги) разтягасе доататачно но му цепнах малко шева отдоло за да влиза по-лесно.

 

Attachments

  • 20250715_114707.jpg
    20250715_114707.jpg
    136.8 KB · Прегледи: 65
  • 20250715_114657.jpg
    20250715_114657.jpg
    128.8 KB · Прегледи: 58
  • 20250715_114835.jpg
    20250715_114835.jpg
    221.5 KB · Прегледи: 56
  • 20250715_121325.jpg
    20250715_121325.jpg
    198.7 KB · Прегледи: 56
  • 20250715_121321.jpg
    20250715_121321.jpg
    180.6 KB · Прегледи: 62
  • 20250715_114543.jpg
    20250715_114543.jpg
    202.6 KB · Прегледи: 66
Western airguns side winder - стрелба със слъгове

Грешка явно цевта му е по-широка в 7.62 и е като hatsan bully long само калибър .303 уплатнява цевта.

 
Последна промяна:
Ако коефициента ти на интелигентност е по-нисък от този на блатния червей,никакви предупреждения няма да помогнат. Ако си всичкия,няма нужда от предупреждение.Въпреки огромния шум по телевизията,над 20 години разни кукурингели мятат торби с пари от терасите.
 
Ако коефициента ти на интелигентност е по-нисък от този на блатния червей,никакви предупреждения няма да помогнат. Ако си всичкия,няма нужда от предупреждение.Въпреки огромния шум по телевизията,над 20 години разни кукурингели мятат торби с пари от терасите.
Дори хващат автобус София Букурещ и ги носят на място в Румъния /за 100 000 евро мисля че беше или лева не съм сигурен /
 
Hatsan Repex пушко пистолет с по дълга цев и тръба за въздух. Не е много постоянен като скорости но сигурно се лекува. Има превод субтитри. 30 джанки вади.

 
Последна промяна:
Back
Нагоре