Обяви от мрежата

Lighthammer

Редовен Потребител
Тука един BT 65 Elite 5,5 ми се струва на добра оферта, 800 лв. Само страничните джаджи струват над 200 лв - помпа, куфар, заглушител, оптика, съчми. Не знам дали я има във форума, проверих първите към 5 страници само, защото офертата в OLX е сравнително нова, от 5 юни.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Във Vertex гледам, че има бая промоции на оптики и бързомери Barska и други. Не съм запознат с Barska, може би някой с опит с тези модели да сподели?
 
Последна промяна:

rjivkor

Новодошъл
Привет,
нещата от въпросната обява дойдоха при мен в Бургас. Дали съм изгорял, не знам. Пушката стреля, през оптиката се вижда, зарядната станция работи, куфара е голям, съответните дреболии към комплекта също са налични, само с бутилката не сполучих- не премина изпитването и отиде за брак. Разбира се ще имам нужда от компетентно мнение за състоянието на пушката и евентуалните по нантатъчни подобрение по нея. Ако има някой от Бургас който може да помогне, ще съм изключително благодарен?
 

LogiBG

Редовен Потребител
Колеги в сотис са пуснали комета 400 компакт на много добра оферта(според мен).
Мисля, че бяхте споменали някъде, че на компакта модератора е калпаво направен, но иначе пушката за тези пари си е 10ка.
Линк:
 

DeadShot

Редовен Потребител
А някой купувал ли е от там? Гледам,че са с водни проби което е добре. Сега говорих с човека бутилките са около 2000г производство. Какъв е живота на тези бутилки? Трябва да купувам,но не съм запознат.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
А някой купувал ли е от там? Гледам,че са с водни проби което е добре. Сега говорих с човека бутилките са около 2000г производство. Какъв е живота на тези бутилки? Трябва да купувам,но не съм запознат.
Ми дай още малко пари и си купи от тия...22 година са
 

DeadShot

Редовен Потребител
Току що ги видях. На там вървят нещата. Някъде четох,че в Пловдив китайци не зареждали…
 

bass_kick

Потребител
Ако на някой му трябва лисичарка :D
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Ако на някой му трябва лисичарка :D
Някои хора си мислят, че като е старо е много ценно, независимо от състоянието.
 

Hidden

Редовен Потребител
Ако на някой му трябва лисичарка :D
Понеже човекът не я продаде за 150 лв, та реши да корогира цената на 600 лв.
Това е новият текс към обявата:

въздушна пушка славиа 630 модел 77 няма и 1 кутийка изстреляни съчми ,стои в нас от години безупречно стреля единствената забележка баща ми беше сложил мерник и аз го махнах вижда се ,знам какво продавам търгаши разни дразнители не ми звънете с тъпи въпроси ама тя е стара клеасала ,спестете си думите .

Не знам как не е купена още :D :D :D Толкова е запазена, само е стояла :D

A ето една наистина запазена Славия на половин цена:

 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Много хора, но има и издънки. Ники вкара 10+ пушки, но изгоря с 2 щаера. Така че внимавай с продавача.
 
Нагоре