Недоволни или измамени

оги-пз

Редовен Потребител
Леле аз не го знаех това нещо.
Най- малко, ако е истина да беше извикал полиция. Да пуснат пушките за издирване и да има протокол с който да докаже истинноста на твърденията си.
Преди време ходих да вземам от същата станция пушка на един от форума. Пушката беше цифра. Човека който ме придружаваше искаше да пием кафе някъде. Как ще оставя нещо чуждо без надзор, та нали аз отговарям за нещото докато него получи собственика.
Колега навярно от търговете може да имаш номерата на пушките. Пусни ги тук във форума. Нищо скрито не остава и някой може да разбере че е пазарил крадена пушка и ще излезе истината.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Линкса е прав.
Ама ако ги изгубиш нарочно с цел да вземеш бърза пара защо да ги плащаш на собственика.
 
Последна промяна от модератор:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ако аз изгубя на някого пушките, задължително ще му ги платя.
Причината е без значение, мъжете си имат чест и гордост! :wall:

......На другия ден ми звъни и ми казва, че някой откраднал пушките от багажника. И двете !.........
Не би ли трябвало да ти ги плати? Вината е изцяло негова!
Изпреварихте ме! Така се прави! :bravo:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Имам чувството че скоро цифрите могат да набъбнат доста.
Дали някой който има регистрация в ловния форум не може да даде линк към тая тема, че не ми се прави регистрация там.
Там колко ли ужилени ще пропищят.
 
Последна промяна от модератор:

lynx

Редовен Потребител
Явно изгорелите не са един или двама.
Яд ме е само, че всички са си траяли до сега.
На такива неща трябва да се дава гласност навреме, за да няма нови изгърмели.
Не съм си имал много взимане/даване с Анди, но колеги от Пловдив са ми споделяли, че Анди никой не го обича.
Вероятно има защо...
 

оги-пз

Редовен Потребител
Май май трябваше отделна тема за таргашина.
Нека екипа на форума да реши дали да не му отдели специална тема на търгашчето.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Да за съжаление бай Митко е гръмнал със сериозна сума и не е могъл да се нарадва на играчките си. Щото някой "andi" ги е откраднал.

Пп Севдак човека е нагъл и безочлив.
Бил съм свидетел как го плюят и обиждат в очите и той пак се осуква като змия.
 

Bay Mitko

Редовен Потребител
Това са въпросните кашони с които "неизвестния злосторник" прекоси центъра на София носейки ги под мишница... На 60 години станах за резил пред сина ми, който е свидетел на срещата ми с лицето Анди и предаването на пълномощните и после ме пита какво стана с тези пушки, няма ли да ги покажеш най-сетне, нали ти бяха голям мерак, що ги криеш!!:(:sorry:
 

Attachments

  • 1234.jpg
    1234.jpg
    125.5 KB · Прегледи: 200

sevdaka80

Редовен Потребител
Това са въпросните кашони с които "неизвестния злосторник" прекоси центъра на София носейки ги под мишница... На 60 години станах за резил пред сина ми, който е свидетел на срещата ми с лицето Анди и предаването на пълномощните и после ме пита какво стана с тези пушки, няма ли да ги покажеш най-сетне, нали ти бяха голям мерак, що ги криеш!!:(:sorry:

Не пожелавам на никого,толкова скъпи снимки.
 
Нагоре