Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

st_beer

Редовен Потребител
Ето няколко снимки от мен:


Така изглеждаше днес един по-богат човек с някакви пари от продажбата на пушката си.


Така изглеждаше малко по-късно осъзнал своята грешка,но вече бе късно чадо за разкаяние.


И пак се докопа до пушка малко по-късно.......Чужда естествено.........:):)


Това е стрелбата по бутилки от coca-cola напомпани на 7-8 атм


Пожелавам на всички весело изкарване на срещата до края .
:cheers::cheers::cheers::cheers:
 
Последна промяна:

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Монтираш вентил от автомобилна гума на капачката.
Пълниш бутилката 1/3 или 1/2 с вода.
Помпиш/ние го правим както се казва "на око"/... Стреляш....
И за да не търсиш всеки път капачката с вентила я завързваш за бутилката или за някой клон. ;)
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Благодаря на организаторите за топлото посрещане и на всички колеги да приятните моменти.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Страхотна среща, страхотни хора,за мен беше удоволствие да се запозная с всички вас. :bravo:
 

rashko

Редовен Потребител
Благодаря на организаторите за трите хубави дни !!!!
Срещата беше супер, но още ми е насинено окото като се оправя ще пиша повече.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Само на мен ли ми се струва, че мина като един миг?! Беше ми суперприятно да се съберем отново! До нови срещи и Благодаря на организаторите!:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
И аз си изкарах много хубаво вечерта доволно се посмях,благодаря на Любо че и тази година се погрижи да се видим и да се повеселим и да не забравим все пак какви сме и какво правим.Браво и на бай Иван да е жив и здрав и по често да се виждаме по срещи и състезания.:cheers::cheers::cheers:

Извинявам се че се наложи да тръгна рано рано в неделя но имах задължения които нямаше как да пропусна.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И за мен беше удоволствие да се видим отново с не малко хора. Надявам се и за в бъдеще да се събираме все така и винаги да идва (на живо не само из форума да се знем) по някой нов член на нашата общност както се случи и тази година. Надявам се и до година да имам възможност да ви събера само да сме живи и здрави. Радвам се, че всеки който си тръгна и изпратих днес си тръгна с усмивка и добро настроение дано и за в бъдеще да е така ( не само тука, а на всяко мероприятие из страната) :cheers:

До нови срещи приятели :)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Наистина тези 3 дена отлетяха като един миг и не усетих как преминаха.
Благодаря на Любо че въпреки двоумението си пак ни събра и на всички който присъстваха че направиха тези дни неповторими.
:cheers:
(Любо да не забравиш за 15 януари ;))
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички за страхтното прекарване. Радвам се че запознах с толкова много и интересни хора. Надявам се скоро да се видим пак:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Стахотни колеги , много сполучливо място в центъра на БГ , много подходяща за нас база .
Дори в дъжда си стреляхме , хапвахме и дегустирахме напитки .
А на връщане по целия път тренирах усилено ФТ (r).
Мнооого доволно прекарано време .
 

petkof

Редовен Потребител
Въпреки,че от вчера съм си у дома, мислено съм още на срещата!:) Даже може да се каже, че днес не бях на работа!:-[ :D:D:D Постреляхме доволно с нови и различни пушки,обменихме опит и впечатления, което е много приятно с интелигентни и възпитани хора.На здраве!:cheers:
На първата снимка е мястото на срещата.На следващите dinkata черпи ininia с "Първомайска бонбониера"! :winner: :bravo::cheers:
 

Attachments

  • IMG_20151010_170245.jpg
    IMG_20151010_170245.jpg
    181.7 KB · Прегледи: 80
  • IMG_20151010_200227.jpg
    IMG_20151010_200227.jpg
    203.7 KB · Прегледи: 86
  • IMG_20151010_200232.jpg
    IMG_20151010_200232.jpg
    204.6 KB · Прегледи: 81
  • IMG_20151010_200236.jpg
    IMG_20151010_200236.jpg
    222.5 KB · Прегледи: 80
  • IMG_20151010_200243.jpg
    IMG_20151010_200243.jpg
    213.1 KB · Прегледи: 78

djboby

Потребител
Липсата ми на такава среща, няма да се повтори. Направо беснея, че не успях да дойда.
 
Нагоре