Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То помагачи в опитването бол. Не мой им смогне половин Първомай.
Аз мога само да пусна една колективна поръчка за врат "А ла Пеко", ама още не съм сигурен за двете вечери.
 

rashko

Редовен Потребител
Ти пък чак ще му помагаш??
Той не ще да сготви две кофи сърца, ДИНКАААА ???????
И аз ще купя само кажи да ???(кат на Шуменка се молим).
Заради маринатата, ще станат за втората вечер, но чакам САМО дааааадинка ??
 

dinkata

Редовен Потребител
Ти пък чак ще му помагаш??
Той не ще да сготви две кофи сърца, ДИНКАААА ???????
И аз ще купя само кажи да ???(кат на Шуменка се молим).
Заради маринатата, ще станат за втората вечер, но чакам САМО дааааадинка ??

Донеси от ония сафрид, който през вечер сънувам, а сърцата не се бойте ШИИДЕТИИИ !
 

rashko

Редовен Потребител
Как да каже като написах за Шуменката ?
Аз взимам три пакета пък ако ще да чете и да готви?
 

rashko

Редовен Потребител
Донеси от ония сафрид, който през вечер сънувам, а сърцата не се бойте ШИИДЕТИИИ !
Как да го взема, като трябва чак до Варна да ходя?
Не е проблем освен, че тази седмица на борсата рибите бяха от миналата седмица ?
Виж сърцата са друго нещо, знам марката и къде ги има ?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Носенето на пушки не е задължително ама за сърцата вече ще правим проверка на входа - няма сърца - няма НС :D
Тъй като тази година, както казах съм бая зает тези месеци стрелби (състезание) няма да има - това мисля, че не е нещо ново за хората с които сме говорили не един и два пъти, и които все пак ме убедиха да правя НС тази година - на който му се стреля има състезания бол - че даже и една седмица след Национална. Ще си стреляме пред хотела както сме го правили до сега и ще помоля носете СМ-и ако имате да не сме много шумни ;)
Петък няма да мога да си взема май отпуска за това ще се появя в хотел Роза след 18:00 часа. ще се радвам да се видим повече хора :cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Значи входна такса 1 пакет сърца за националната. И Динката да му мисли в какво ще ги готви:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Динка ако мога ще взема малко сафрид(Гръцки) спецялно за теб ама ти ще требе да си го готвиш че ще дойда в събота по към надвечер.;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Динка ако мога ще взема малко сафрид(Гръцки) спецялно за теб ама ти ще требе да си го готвиш че ще дойда в събота по към надвечер.;)

Рашко е много мой човек и сигурно ще ми помогне с готвенето :)
 

rashko

Редовен Потребител
Сериозно!!

Ако ще взимате сафрид напишете, че аз го пържа с царевично брашно и правя една марината да си е..бе мамаро.
 

dinkata

Редовен Потребител
Нека уточним, за да е всичко ясно и точно ! От мен сърцата с марината, който иска да носи "натурални" сърца ще ползваме моята уникална "тайна" за овкусяване :) От Милко е сафрида, а от Рашко приготвянето.... Ако Петко (peko) се заеме, може да ни направи отново класация "ТОП МЕЗЕ" ! :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Динка при мен за съжаление още няма нищо сигурно понеже на 10 съм в Пловдив на изпит и не знам дали няма да се получи така че да дойда направо от изпита на срещата.Затова за сега не мога да кажа нищо със сигурност.:cheers:
Абе важното е да се видим а пък рибата и в просто брашно може да я отупаме тя пак си става арна.;)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
значи и от мене има 2 пакета сърца. динка ако искаш пусни ги в маринатата ще ги платя на място. розе и гърдички. това е от мене. :)

и много добро настроение.
P.S. как стои въпроса с музикалното оформление.
 

petkof

Редовен Потребител
Кайсиевата свърши,че кайсии не имало от две-три години, но има една друга, за която пак ще питаш! ;) :cheers:
Вземи една пушка да ти тежи, пък да не ти тежи съвестта!:D:D:D:cheers::cheers::cheers:
 
Нагоре