Моят автомобил.

barbaron

Редовен Потребител
Изборът на гуми е строго индивидуален фактор. Да не забравяме, че те са едно от най-важните консумативи по нашия автомобил и зависи от поне 10 важни определящи фактора, които ще се опитам да степенувам:
1. ЦЕНА
2. Сезон на управление (зима лято)
3. Честота на управление (колко км./сезон)
4. Стил на управление - пробег
5. Автомобил - марка - изискване на производителя
6. Джанти /железни или спортни/
7. Шарка - поведение при дъжд
8. Шум
9. Икономичност
10. Марка/модел
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    27.3 KB · Прегледи: 10

stelibg

Потребител
Обмислям поставяне на парктроник на колата. Малко е височка и паркирането е трудничко. Някой ще препоръча ли модел парктроник, защото оригиналните струват повече от колата :wall:
Впечатления от датчиците на Valeo/Bosh, защото само един от тях струва колкото цял китайски парктроник.
 

praetorian

Редовен Потребител
Нещо му стана на пасатя ми...Като пусна мигач и натисна спирачката, отзаде става дискотека :wall: :wall: :wall:Светят всякакви видове светлини и мигат ;)Някой да е имал подобен проблем?Мяза ми на хлабава връзка, или на реле....
 

st_beer

Редовен Потребител
praetorian написа:
Нещо му стана на пасатя ми...Като пусна мигач и натисна спирачката, отзаде става дискотека :wall: :wall: :wall:Светят всякакви видове светлини и мигат ;)Някой да е имал подобен проблем?Мяза ми на хлабава връзка, или на реле....
Почисти си масата на целия блок там. Проблема ти ще изчезне убеден съм на 100% почти
 
A

Anonymous

Гост
Прав е st_beer. Имах същия проблем, оказа се лош контакт към маса в блока на единия заден мигач. След затягане на болта всичко се оправи.
 

petkof

Редовен Потребител
Dejmos написа:
Прав е st_beer. Имах същия проблем, оказа се лош контакт към маса в блока на единия заден мигач. След затягане на болта всичко се оправи.
Те пасатите пак биват, но да имаш стопове и светлина за заден ход на транспортер си е огромен ксъсмет или нова инсталация на машината! ;) Габаритите от време на мреме работят.Това е вече 20 години, без последните един два модела. ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    51.2 KB · Прегледи: 10

barbaron

Редовен Потребител
big_dragon написа:
И нещо свързано с нашият форум и марката автомобил, който карам от 3 месеца...
http://www.youtube.com/watch?v=-608XfuFpIw&list=UU1VOZroPEnEaDDEqnMtdgiw&index=1

Честито за придобивката и бързо да направиш пари за да имаш възможност я смениш с по-нова от старата (колата е като комп-а - излезе ли от магазина, вече има по-нова от нея). Пежото е маката, която винаги се е стремяла към икономичност и много комфорт. Никога няма да забравя в доброто старо време как тялото ми биваше прегръщано от невероятните френски седалки. Еееех.... Пожелавам ти безаварийни километри!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
big_dragon написа:
И нещо свързано с нашият форум и марката автомобил, който карам от 3 месеца...
http://www.youtube.com/watch?v=-608XfuFpIw&list=UU1VOZroPEnEaDDEqnMtdgiw&index=1

Кажи нещо повече!
На сайта на Пежо.бг този автомобил го няма.
Кажи колко гори, колко пари е... доволен ли си от возията?
 

stelibg

Потребител
shstanchev написа:
big_dragon написа:
И нещо свързано с нашият форум и марката автомобил, който карам от 3 месеца...
http://www.youtube.com/watch?v=-608XfuFpIw&list=UU1VOZroPEnEaDDEqnMtdgiw&index=1

Кажи нещо повече!
На сайта на Пежо.бг този автомобил го няма.
Кажи колко гори, колко пари е... доволен ли си от возията?
"Дракона" пише "марката", не МОДЕЛА :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Ето го моето Peugeot 407SW 2.0 HDi
Проблема е, че куфарите с пушките на предната се събираха в багажника, а на тази големият куфар стои пред задната седалка...
file.php
 

Attachments

  • Mypeugeot.jpg
    Mypeugeot.jpg
    45.9 KB · Прегледи: 17
Нагоре