Моят автомобил.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде търсенето приключи.Вече съм собственик на Пасат 5.5 много съм доволен както и от вървенето така и от возията а вътре салона е просто бижу :):):) Помогнахте ми със съветите си но и малко изневерих и с друг форум но и там научих доста работи;)

ПП.Ако на някой му трябва диагностика на колата(vw,audi,skoda,seat)да свирка имам кабел и софтуер за коли от 97г та чак до наши дни.:cheers:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Милко пожелавам ти много без аварийни навъртяни километри и умната по нашите пътища ;) И да дадеш едно кръгче като се видим :D
Наздраве :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Айде търсенето приключи.Вече съм собственик на Пасат 5.5 много съм доволен както и от вървенето така и от возията а вътре салона е просто бижу :):):) Помогнахте ми със съветите си но и малко изневерих и с друг форум но и там научих доста работи;)

ПП.Ако на някой му трябва диагностика на колата(vw,audi,skoda,seat)да свирка имам кабел и софтуер за коли от 97г та чак до наши дни.:cheers:

Ай, частиту Милко! Със здраве да си я караш! Много радост да ти донесе! :cheers:
И на ОМВ да не я зареждаш, че май тях ги напипаха че имало "30% гориво в горивото", тес измекяри долни! Да пукнат дано!
 

Карлсон

Потребител
Милко, честито, много километри да навъртиш безпроблемно... Обслужи го както трябва, ремъци, ролки, намери си хубава добавка за гориво и карай честичко с нея че тези коли влизат в България убити от каране и обслужвани колкото да не скъса ремъче и да стане всичко под капака тюрлю гьовеч... И да почерпиш...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз така или иначе от бензиностанция ако зареждам е винаги от Лукойл старият ми Нисан имаше един проблем и когато заредя нафта от там не се обаждаше а когато заредя от където и да е другаде имаше ядове.Иначе колата задължително се обслужва от-до за да няма изненади.Винаги ползвам тази добавка http://cardepo.net/castrol-tda-добавка-за-дизел на всички коли които съм карал с изключение на ладичката че тя не беше дизелак :lol: и съм доволен от нея реално има подобрение в работата на двигателя което се вижда на диагностиката.
Благодаря за хубавите пожелания иначе задължително ще почерпя то и от вчера не съм спрял де но и ако имате желание давам и по едно кръгче като се видим.;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мдаа. BDC(6 в едно) е добавката на Бардал. Туба един литър е 32-3лв. Слага се 1 мл на литър лятно време, зимата може и по 2 мл, преди да сипеш горивото. Така че стига поне за 500 л нафтица да подобри. На който съм дал да слага, всеки се хвали после. При коли с ДПФ филтри, значително ги разтоварва.
Добър е също и цетан бустера. Като сипеш една опкаовка на 60 л резервоар, ти излиза, същото като по-скъпия дизел, само че знаеш че наистина си сложил нещо. Разхода при мен пада с до 1л /100км.
 
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Милко, честито и от мен :cheers::cheers:Безаварийно каране стотици километри ти пожелавам!Радвам се, че са се свършили мъките по търсене на кола :)
 

Dominus

Редовен Потребител
След като свърших калпавата нафта заредих в София на Еко, по съвет на шопите. Ето как се справи Пешо от София до Русе.
a525ade2df0305d649e792ce629c0092.jpg

Пълно-пълно (реално) изхарчи 12,8л.
Обикновения дизел на Еко е арен.
 

big_dragon

Редовен Потребител
.......

ПП.Ако на някой му трябва диагностика на колата(vw,audi,skoda,seat)да свирка имам кабел и софтуер за коли от 97г та чак до наши дни.:cheers:

Това е без кабел за диагностика....:(

file.php
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Е,че то при другите марки автомобили(то агрегатите останаха 3-4 вида за дизела ) да не е по различно....след петата година погром... масло и сажди на всякъде...разхода в литри за единица пробег 5.0л, но в левове стотици!
 

DeadShot

Редовен Потребител
Да се похваля и аз. Bmw e46 320i 2000 година.
 

Attachments

  • 12169927_971764422866593_896562617_o.jpg
    12169927_971764422866593_896562617_o.jpg
    235.7 KB · Прегледи: 59
Нагоре