Моето видео

lynx

Редовен Потребител
Ванко, на клипчето с някакви врътки и ръчки ли насочваш пушката към мишените?
 

vanko

Редовен Потребител
lynx написа:
Ванко, на клипчето с някакви врътки и ръчки ли насочваш пушката към мишените?

Не Рачо,
Просто поставяш този статив с камерката и стреляш през оптиката!

_2_92dc7_29052557.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Браво Ванко, много ефектно клипче! ^-^
А за цигарите......
 

Attachments

  • 31121_389167486125_538871125_4474887_8224746_n.jpg
    31121_389167486125_538871125_4474887_8224746_n.jpg
    63.8 KB · Прегледи: 128

vanko

Редовен Потребител
Димов написа:
Добър метод за отказване на цигарите :bravo: Би ли споделил разстоянието?

Мишените поставих на 35крачки,метри не съм мерил.Пробвах и на 50 но не се получи,тъй като имаше вятър(на пориви) с невъзможност за калкулация на изстрела :pardon:
 

vanko

Редовен Потребител
vpabatta написа:
Не знам дали това може да се класифицира като ПЦП пистолет

Как може да се класифицира не знам,но определено си объркал темата! Това не е Твоето видео !!! Има тема...."видео и фото"
 
A

Anonymous

Гост
vanko написа:
Как може да се класифицира не знам,но определено си объркал темата! Това не е Твоето видео !!! Има тема...."видео и фото"

А така! Намерих я благодаря :cheers:
 

andro

Потребител
Напълни ми душата.Не съм се качвал на каяк от миналото лято . :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес минавайки през местата с водните лилии реших да им направя по една снимка и да я споделя с Вас. За съжаление не мога да ги допълня в предното си мнение и ги пускам като ново такова.




 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Може да не е свързано точно с въздушните пушки ама си е по темата и видеото си е мое ;) ;) ;)
Има готини моменти които радват окото и пълнят душата :cheers: :cheers:
http://www.youtube.com/watch?v=ZX4dpi7N ... e=youtu.be

Да определено видеото си го бива. Не е свързано с въздушните пушки но си става :)
 

st_beer

Редовен Потребител
nayden_popov написа:
Да определено видеото си го бива. Не е свързано с въздушните пушки но си става :)
Не всичко в живота е пушките. Темата все пак е кръстена Моето видео. Ето и едно свързано с пушките правено преди няколко дни ;) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SL-sQNasYpI
 

st_beer

Редовен Потребител
Всичко се прави с цел забавление ;) ;) ;)
Бирата не ми тежеше понеже не пия никакъв алкохол ама аз не можах да понеса Жорката кагато почна да реди кенчета с фанта и я изпихме ;) ;) ;)
 

boceto84

Потребител
Винаги съм имал желание за някаква лодка ама този клип с каяка,много ме запали.Виждам как след време ще тролим на Шарково двамата
 

usera2

Потребител
st_beer написа:
nayden_popov написа:
Да определено видеото си го бива. Не е свързано с въздушните пушки но си става :)
Не всичко в живота е пушките. Темата все пак е кръстена Моето видео. Ето и едно свързано с пушките правено преди няколко дни ;) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SL-sQNasYpI
Тя тази бира от Пени маркет само за това става, много е гадна и кисела :mad: ^-^
 
Нагоре