МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

Дискусия в 'Общи дискусии' започната от ivodoc, 11 Октомври 2008.

1. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Митак, ти завиждаш защото и да искаш, не можеш да му сложиш тежест заради заглушителя от MZ 125, който са му набутали Чехите! Просто по случайност стреля добре и без утежняване. :p:cheers:

Да Васко, напълно различни устройства са. Тунера (тежестта) има скала, и се настройва напред-назад докато цевта "закове", и изобщо не влияе на въздушният поток след чашката. Няма да забравя Кирчо (methaa...еиии къде потъна този човек бре ??? ) на БР в Пазарджик, как беше нанизал на цевта си 3 големи гайки, и за първи път видях в състезание някой да закове в силен вятър 50 от 50 точки. :cheers:

Последна промяна: 15 Април 2019
    Gadnqra and anibis like this.
  2. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,546
    Стреляте БР на 25м и пращате човек, който ще ви смачка на 50м и то седнал на земята да учел.
    Ама много поздрави да имате пък от мен. Едно приятелче така ме омайваше пак с тежести и след доста време му увря тиквата и ги разкара.
    Бях решил да не пиша в този форум, но дискусията с тежестите ми раздвижи кръвта.

Ctan4o, batnan, lynx and 1 other person like this.
  3. sts1969

??? Павка, харесвам те и се чудя защо се заяждаш, но помня че се отказа от въпросното "смачкване" в края на първи кръг... ???
    п.п. Поздрави за медала! :winner:

4. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,492
    от:
    Варна 0899/859-831
    Ето ви една М2Р-ка накачулена здраво, а дали стреля добре.... все пак тоя дето стреля с нея не е небезизвестен Carl Boswell световен шампион по БР.

А това е за Беров,Митко ето ти М2Р-та на Солдатов, това май отпред е тежест/тунер не знам....:)

Последна промяна: 15 Април 2019
    ILINF, Gadnqra and sts1969 like this.
  5. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,685
    от:
    Добрич
    Не се съмнявам в теб бе Мирко, но не съм и търсил, казах само че не съм го виждал Солдатов да стреля с такава пък и вече не ми дреме щото състезания по бенч вече няма. Аз имах голям мерак да правя редовно, купих няколко подходящи терена за тая цел, но докато се наканя одъртях а болежките отделно. Иначе бенча си го кльопам и винаги стрелям за кеф, но с моята ловджийка и без железа.

Gr1zl1 and sts1969 like this.
  6. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,492
    от:
    Варна 0899/859-831
    Състезания по БР ще има,нека първо да направя вилата терена,разстояние има достатъчно.

7. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,685
    от:
    Добрич
    Ха дано, трябва да се продължи, тази не чак толкова интересна за някои колеги дисциплина.

sts1969, Gadnqra and Ctan4o like this.
  8. oblaka

oblaka Редовен Потребител

Публикации:
    770
    ако бенчреста се възроди в България, бих участвал с удоволствие

Ludjev77, xpresident, Djubey and 4 others like this.
  9. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,555
    от:
    Бургас

Брей.Много си бил страшен бре!;)

Да Васко, напълно различни устройства са. Тунера (тежестта) има скала, и се настройва напред-назад докато цевта "закове"

Светльо,как става това "заковаване" на цевта?Пък и той няма никакво значение за стрелба на вятър.:cheers:

Последна промяна от модератор: 21 Април 2019 в 01:36
  10. sts1969

Имах в предвид докато започне да кове изстрелите в десятката. Знам че няма никакво значение при вятър, там нищо нанизано по цевта не може да ти помогне. :cheers:

11. 6.35

6.35 Потребител

Публикации:
    118
    Ето и нещо от мен и мойта пружинка.Прав от тавана на колата.Пушката е Хатсан 100х торпедо.50 метра—мерени.

Прикачени Файлове:

Licho and soundmax like this.
  12. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,546
    Това са 50м, не 25.
    И това са 5бр с 16дж.

Прикачени Файлове:

petkof, ILINF, MAD MAX and 7 others like this.
  13. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,555
    от:
    Бургас
    Браво Павка ...няма кой да те бие!:cheers:

14. peko

peko Редовен Потребител

Едни тестове от днес на 0,620 грама Баракуда ФТ 4,51.
    Скорости 220,2-218,9-219,6 м/с.
    За сравнение 0,547 грама Екзакт 4,53, Скорости 243,0-242,3-241,8 м/с
    Разстояние 51,5 м(мерени с далекомер), по 10 изстрела, от маса с предна торбичка. Променлив вятър - искаше корекция от над 40-50 см за да дрънчи тенджерата на 146 м.

Прикачени Файлове:

njatanasow харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена