ИМАМЕ ХАЛЕ

heady-nuker

Потребител
Нови хора приемате ли :))) само да си взема пак пушка , че 5-та година вече съм на без и не се издържа :D


PS: Някой ако знае да се продава 2-ра употреба GAMO Bic Cat 1250 в Пловдив да пише 1 ред :)

PS2: Преди години с Жоро Попов (който го знае..) бяхме договорили 1 коридор до самото стрелбище на ст. Хр. Ботев... там беше по-добре поне е на закрито и осветено ... за съжаление отдавна не е свободно... :) хубаво е , че сте намерили подходящо място :)
 

rashko

Редовен Потребител
heady-nuker написа:
Нови хора приемате ли :))) само да си взема пак пушка , че 5-та година вече съм на без и не се издържа :D


PS: Някой ако знае да се продава 2-ра употреба GAMO Bic Cat 1250 в Пловдив да пише 1 ред :)

PS2: Преди години с Жоро Попов (който го знае..) бяхме договорили 1 коридор до самото стрелбище на ст. Хр. Ботев... там беше по-добре поне е на закрито и осветено ... за съжаление отдавна не е свободно... :) хубаво е , че сте намерили подходящо място :)

Поздрави !!!!!!!!
 

FreeMan

Редовен Потребител
mmst написа:
Малко обяснение за мястото
Тръгва се от Пловдив-посока Асеновград./булеварда от "Магдоналдс" към "Баумакс" и "Мебелна къща"/.
След подминаване на последния светофар на околовръстното и Асеновградско шосе се отбивате в дясно и се спускате под моста.
След като минете под моста се отзовавате на "Т" образно кръстовище /срещу вас е сградата Ф-ма"Профилинк"/ на което завивате в дясно.
Кара се само направо.Подминавате портала на завод "Устрем"/от ляво/ след това завод "Сантинели" /от ляво/ и асвалта свършва като започва черен път.
След около 150 метра в дясно се вижда входа на оградата където се намираме ние.
Халетата са тип пресечена по дължина тръба ,ламаринени ,две едно до друго със собствен двор. Ползваме първото до входа.

Тишо следвах подробното ти описание и направих карта за да е и нагледно за намиране.
 

Attachments

  • Plovdiv.zala1.jpg
    Plovdiv.zala1.jpg
    198.7 KB · Прегледи: 178
  • Plovdiv.zala2.jpg
    Plovdiv.zala2.jpg
    172 KB · Прегледи: 214
  • Plovdiv.zala3.jpg
    Plovdiv.zala3.jpg
    146.9 KB · Прегледи: 148
  • Plovdiv.zala4.jpg
    Plovdiv.zala4.jpg
    127.5 KB · Прегледи: 155

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Южното - 2. Дясното хале. Целия ареал се вижда даже как е ограден.
 

azzaro

Потребител
Та те халетата много добре се виждат на позиция 2,сега остава само координати да се пуснат за непознаващите града и всичко ще е точно :bravo:
 

heady-nuker

Потребител
Ходехте ли вече там ? Влиза ли достатъчно светлина за да става за стреляне.. ? Горе-долу колко метра е дълго .. ? :)
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
heady-nuker написа:
Ходехте ли вече там ? Влиза ли достатъчно светлина за да става за стреляне.. ? Горе-долу колко метра е дълго .. ? :)

Ходиме но стреляме от вън, вътре има достатъчно светлина за стрелба през светлата част на деня, дължината идва малко малка 29 метра.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Местото си е универсално за :rambo:. При лошо време може вътре да се стреля(4-5 коридора) или други неща да се "приготовляват". При поносимо време, навън има възможност за "упражнения" от 10 до 150 м.
Само желание и сговор да има.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Оправих последните снимки.
Ехх как нямаме у Шопето нещо като у Филибето...
Блазе ви :sniper2:

Колко е широко - примерно ще може ли да събере 6-7 коридора за едно БРФТ на 25м?
Става ли халето за това?
 

azzaro

Потребител
И за FT става,е няма да е като в гората или край река ,но може без проблем да се нареди трасе за :rambo:
 

ХолдОвъ

Потребител
халето е 29 метра.
................
опааа-- писах от телефона и не видях че Митака го е написал вече.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Местото си е универсално за :rambo:. При лошо време може вътре да се стреля(4-5 коридора) или други неща да се "приготовляват". При поносимо време, навън има възможност за "упражнения" от 10 до 150 м.
Малко илюстрация. До уточнил съм и от къде се влиза в ареала с автомобил.
Разстоянията са мерени точно от вратата на халето.
По желание, от плочата на постройката(вижда се като светла част вляво от халетата), може да се импровизира и БР на 150м. ;)
 

Attachments

  • Hale.jpg
    Hale.jpg
    67.7 KB · Прегледи: 162

heady-nuker

Потребител
Днеска ходих да пострелям малко на 1 старо място където ходих преди 5 год :))) ( под моста на марица близо пътя за Пазарджик)

Уж се настрелях (близо кутийка про магнум) обаче след като си тръгнах още ми се стреляше и викам ще ида да видя халетата барем пък има и други хора по тва време :)))


Общо взето лесно ги намерих.. пострелях си още час г/д и.... мисля , че вече мога да се регистрирам и в Оффроад България форума :D

така се бях окопал... чаках 1 час приятел да дойде да ме издърпа.. и на всичкото отгоре бях с гуменки ;) на влизане беше добре.. ама на излизане... :)))
 

Attachments

  • SAM_0052.JPG
    SAM_0052.JPG
    121 KB · Прегледи: 136
  • SAM_0053.JPG
    SAM_0053.JPG
    140.2 KB · Прегледи: 128
  • SAM_0054.JPG
    SAM_0054.JPG
    123.5 KB · Прегледи: 151
  • SAM_0056.JPG
    SAM_0056.JPG
    111.4 KB · Прегледи: 154

peko

Редовен Потребител
ФТКС
така се бях окопал... чаках 1 час приятел да дойде да ме издърпа..
Аз мога да дам полезен съвет - в дни като този, проверявайте дали Тишо или аз ще ходим там(ама пак си носете въже), така няма да ви се наложи да ползвате жокера "обади се на приятел" ;)
 

heady-nuker

Потребител
Съдейки по аватар ти - хубаво е човек да ти се обади в такива моменти... AWD си е AWD :D :D
 

Chopara50

Потребител
Когато аз минах да видя новото място единственият проблем беше в началото на подхода, май последната снимка. На връщане щях да пробвам да мина през листата от ляво се пада трябва да е по сухо, но имаше един форд комби с благоевградска регистрация и двама военни които продължиха пеш към халета пеша та не можах да пробвам трасето. Ако падне сняг имам съмнения за проходимостта към халетата, май само джип ще минава. Иначе адмирации за новото място ^-^ :bravo:.
 

azzaro

Потребител
Освен джипките и с доста други коли стигаме до халетата!Аз съм с Голф 3 и за сега не съм закъсвал,Митака е с Хонда,дори един Мерцедес А-клас успя да доиде,е после всички имаме кал и по таваните и но това си вече част от забавлението.Едва ли има рибарк Коъйто да не е бутал жигула покрай язовир ;),приемете го като бонус емоция ;)!
 

heady-nuker

Потребител
Тъкмо на другия ден да идвате на нашата мивка да се миете :))))


Кога ще се стреля все пак ??
 
Нагоре