ИМАМЕ ХАЛЕ

andi

Редовен Потребител
Когато ставаше въпрос да се вземе залата тази година (преди по-малко от месец) имаше 11-12 човека съгласни да плащат .Предполагам те ще идват в халето, още повече, че е безплатно .
Интерес има , чакат среща .
Или направо отиват няколко човека до халето , правят списък с необходимите неща за да се заключи, обозначи и оборудва , вижда се какво от списъка имаме и какво още ще се купува и колко приблизително ще струва .
Сумата за всеки случай х1.5 се публикува и всеки пише ако се включва в нея .
 

dinkata

Редовен Потребител
Тези дни съм много зает и няма да мога да дойда на евентуална среща, но ще съм съгласен с каквото кажете и ще се включа в сумата за закупуването на нужните неща. :cheers:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
А Сиси на вечерята май бях и аз ;)
Иначе срещата е утре 12 декември в 20.00 в китайския ресторант - Азия в жк .Тракия
на гърба на бл.176а ,който иска и има интерес да заповяда
 

azzaro

Потребител
Сиси предполагам че просто Тихомир е искал да те изведе на изненадваща ,романтична вечеря ;) :rose:.
За залата и за ресторанта довечера съм на линия макар и за кратко!
 

Chopara50

Потребител
Здравейте, писах и в другата тема, но ако приемате ниви членове с радост ще се присъединя. Каквото трябва да се набави ще се участва. За срещата в ресторанта късничко разбрах, няма време за промяна в плана за вечерта. На здраве и приятна вечер :cheers:
 

mdinkov

Редовен Потребител
За залата и Аз съм съгласен и предполагам и всички от групата , днеска Анди ми се обади да каже за залата и срещата и се получи разминаване но ще се включа в движение с каквото трябва за да направим мястото подходящо .
 

Grifcom

Потребител
На срещата си говорихме за неделя,което е днес, а никой нищо не пише, кога, къде и как ??? ??? ???
 

azzaro

Потребител
Само да попитам,утре или в неделя няма ли да се посъберем да посвършим малко работа по халето,хаиде да не чакаме само Тихия да се напъва нещо да направи,все пак и другите ще стреляме там!!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам че ви е срам да дадете час,тогава 14 часа на халетата :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Аз съм на Богданица.Утре към обяд , ако сте на халетата и аз ще се включа.Да пробваме ли дали може да работи барбекю в тези халета? ;)
 
A

Anonymous

Гост
Малко обяснение за мястото/затова е в последователен пост/

Тръгва се от Пловдив-посока Асеновград./булеварда от "Магдоналдс" към "Баумакс" и "Мебелна къща"/. След подминаване на последния светофар на околовръстното и Асеновградско шосе се отбивате в дясно и се спускате под моста.След като минете под моста се отзовавате на "Т" образно кръстовище /срещу вас е сградата Ф-ма"Профилинк"/ на което завивате в дясно.Кара се само направо.Подминавате портала на завод "Устрем"/от ляво/ след това завод "Сантинели" /от ляво/ и асвалта свършва като започва черен път.След около 150 метра в дясно се вижда входа на оградата където се намираме ние.Халетата са тип пресечена по дължина тръба ,ламаринени ,две едно до друго със собствен двор. Ползваме първото до входа.Поне така сме решили.
Второто ще бъде хотел за гости . :D
 
Нагоре