Добричка група

Дискусия в 'Регионални групи' започната от Anonymous, 23 Октомври 2008.

1. Димитър Илиев

Димитър Илиев Новодошъл

Публикации:
    3
    Всички еърсофт реплики стрелят с 6 мм пласмасови топчета които грамаж само варира от 0.12 г до 0.50 г

Прикачени Файлове:

2. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    3,196
    Грамажа не е важен, а това че топчето е 6мм е добре, понеже вътрешната част на тръбата е около 10-12мм.
    Притеснява ме да няма супер голям преразход и при стрелба, въздушната струя да изхвърли хроното от цевта или да го изкриви и да го простреляме, че това ми е вече петия хронограф и предишните все така услужвайки ми ги гръмнаха.
    Хайде да спрем да пишем тук. Погледни си личните съобщения (горе в дясно известие в червен цвят).

Последна промяна: 6 Май 2020
  3. Ivanov81

Ivanov81 Потребител

Публикации:
    19
    Някой за тази Неделя да постреляме???

4. Ctan4o

Ctan4o Потребител

Публикации:
    142
    от:
    Добрич
    Много искам ама вероятно няма да мога. Ако все пак успея няма да стоя много

5. milen milkov

milen milkov Потребител

Не че спортувам от доста време, ама трябва да се активирам май ! Подготовка за утре- ако не вали !

Прикачени Файлове:

dberov and petkof like this.
  6. dberov

Публикации:
    3,196
    Нали имаме хале, дали вали или не, какво ни спира.
    Единственото което не виждам е мерак и организация.
    Ако има мераклии, нека пишат та да организираме закриване на годината, че и се вижда края.

7. milen milkov

milen milkov Потребител

Незнам за халето дали е налично още? Аз лично се бях отказал от хобито ! Ноооооо като ти влезе оловото в гъ...а извинявам се в кръвта няма измъкване ! Че благодаря на Ачо за помощта днес за да добият нещата други ( скорости) измерения....;)

8. 6.35

6.35 Редовен Потребител

Публикации:
    270
    Здравейте.За много години.Разбрах че разполагате с хале.Какъв е реда да дойда и да пострелям.От Варна съм.
    Пък и да се запознаем.Поздрави.

9. dberov

Публикации:
    3,196
    Здравей и за много години.

С тоя вирус няма да стане скоро, има колеги изплашени, че доста познати си заминаха от него.

6.35 харесва това.
  10. dberov

Публикации:
    3,196
    За много години колеги!
    Поствам една уникална снимка, направена с дрон над нашия град в първите минути на новата 2021 година.
    Авторът е Момчил Тодоров.

135736546_10216997724927713_3035601602734611509_o.jpg

11. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,422
    аауу много красиво ,крада го за фейса..за много години на всички

dberov харесва това.
  12. desso

desso Новодошъл

Публикации:
    9
    Здравейте група, много слаба активността (аз разбира се, съм изключително активен ). Да попитам в типично лаишки стил:има ли вече къде да се пълни въздух в Добрич, или още не? Поздрави!

13. milen milkov

milen milkov Потребител

Аз поне не съм чул да има... :( Варна за най сигурно.

desso харесва това.
  14. desso

desso Новодошъл

Публикации:
    9
    Благодаря! А тези компресори за които беше писал Митко, от Алито дали имат мускули да пълнят бутилка, или са подходящи само за резервоара на пушката?

15. milen milkov

milen milkov Потребител

До колкото знам Митко не доставя компресори от Алито ! А иначе доста колеги си взеха доставени от него - не съм видял или чул лоши отзиви.

16. desso

desso Новодошъл

Публикации:
    9
    Грешката е моя, имах предвид че ги има и там. Благодаря

17. milen milkov

milen milkov Потребител

Някой от групата да е пълнил метан скоро? Питам че последния път искаха бутилката да е хваната за колата , на Балик на Хим ойл ми отказаха направо и незнам да се разхождам ли до горе изобщо ....:)

gonzo-garage харесва това.
  18. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    162
    Пълнят си без проблем до 300 бара и бутилки :) Иначе като поръчваш от Алито - гледай да е с доставка от Европа, че иначе става много бавно и дебело с митниците...

19. Lighthammer

Lighthammer Потребител

Публикации:
    81
    от:
    Варна
    Аз си поръчах такъв да дойде от Чехия и не съм плащал нищо допълнително. Но трябва да призная и че още не съм го пробвал, защото тази седмица ще ми дойде пушката. По отзиви, клипчета и т.н. изглежда, че ще върши работа.
    Между другото, намерих и някакви в германския амазон на подобни цени: първи, втори, трети.

Последна промяна: 8 Май 2021
  20. teodordt

teodordt Новодошъл

Публикации:
    16
    Здравейте, добричка група!

Живея във Варна, но съм родом от Добрич.
    Споделете къде ходите да стреляте? Понякога пътувам по работа до Добрич и ако успея, си крада малко "време за себе си". Вчера се заврях из Гази Баба, някакво обрасло с трева футболно игрище. Пострелях малко и така. Голяма краста са това пушките :)

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена