Вицове и смешки

tvt1968

Редовен Потребител
Мъжете от едно племе в Африка се славели като много надарени. Един ден негър от тове племе си харесал негърка от друго племе и я подгонил из джунглата. Той я гони, тя бяга и не се дава:
- Моля ти се - изпищяла тя - недей, ще ме повредиш нещо!
- Аа, дума да не става затова ли те гоних цял ден!?
- Е, добре тогава - склонила негърката - но най-много да ти направя една свирка.
- Ама че то, ако ми беше за свирка, аз и сам мога да си направя.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Летят си животните в самолета, а папагалът скръстил крила и важно тропа.
Минал заекът и го питал:
- Защо тропаш, бе?
- Щото съм отворен - казал папагалът.
- И аз съм отворен - казал заекът и той започнал да тропа.
Минала лисицата:
- Защо тропате, бе?- Щото сме отворени. И тя отворена, и тя взела да тропа.
Минали вълкът, лъвът, жирафът и те отворени, и те тропат. Минал слонът и попитал:
- Абе, вие тука всичките, защо тропате, бе?
- Щото сме отворени - му отвърнали животните.Слонът и той отворен, и той взел да тропа.
Като се включил и слонът, подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета.
Настанала паника и се чули викове:
- Ааааааа...
Папагалът важно попитал:
- Що викате, бе?
- Щото не можем да летим.
- Е, тогава що се правите на отворени , ааа ?
 

lynx

Редовен Потребител

Преписано от Ню Йорк Пост
 

tvt1968

Редовен Потребител
-Учителка напомня на учениците си за финалния изпит на следващия ден - сега ме чуйте, няма да толерирам никакви извинения, че не сте тук утре. Може да уважа извинение като ядрена атака или сериозно лично нараняване, болест или смърт в най-близкото ви семейство, но това е, никакви други извинения ! Иванчо в дъното на стаята вдигна ръка и попита - какво ще стане, ако дойда утре, страдащ от пълно, ама пълно, сексуално изтощение? Целият клас е в състояние на смях и кикотене. Когато тишината се възстановява, учителката се усмихва многозначително на ученика, поклаща глава и мило казва - Е, предполагам, че ще трябва да пишеш с другата си ръка.
 

tvt1968

Редовен Потребител
На една много модерна гара, имало монтиран на входа компютър, който безпогрешно разпознавал народността на пътниците и на съответния език им давал информация за техния влак. Минава бългъринът и компютъра на чист български му казва; -- Вашият влак се намира на пети коловоз и ще замине след 30 мин,. ,, Бре, мамка му -- рекъл си нашенеца-- ей сега ще го видя колко е умен'' преоблякъл се фрак, цилиндър, бастун и пак минал Компютъра, пак на български ,, Вашият влак се намира......'' ,, Този ли няма да метна бе''! заканил се българина и още два пъти минавал , ту като индиец , ту като китаец и все така. Когато се явил увит с чаршафи като арабин, компютъра казал; -- Слушай бе, п@тка майна, докато се правиш на маймуна, влакът ти замина преди десет минути.
 

valcholakov

Редовен Потребител
В един влак як мъжага проверява купетата едно по едно и търси Петров.
Отваря вратата на поредното купе и пита: Кой от вас е Петров?
Един от пътуващите в купето дребен на ръст казва: Аз съм Петров
Мъжагата го извадил в коридора, пребил го от бой и го хвърлил обратно в купето.
Дребният едва успял да си седне на мястото и казал: Егати как го пре***бах.
Аз не съм Петров.
 
Нагоре