Вицове и смешки

rivan

Редовен Потребител
Двама рибари ловят риба на брега на езерото. Единият няма клъвване, докато другият вади риба след риба. Накрая каръкът не издържал и пита:
- Колега, на какво ловиш?
- На хапчета за трипер!
Пали каръкът колата и в най-близката аптека:
- Добър ден, моля три кутии хапчета за трипер, не по-добре пет!
- Хванахте ли вече?
- Още не, но знам място, където със сигурност се хваща!
 

Atanasov

Редовен Потребител
Един затворник в затвора седи в килията си и плаче. Пред килията стои началникът и пита двамата надзиратели:
–Що реве тоз бе?
–Иска посред зима да яде грозде.
–А, един по-дебел отзад, не ще ли..
–Пробвахме. Пак плаче…
 

tvt1968

Редовен Потребител
Жена пита един мъж на маса в кафенето:
- Извинете, може ли да седна до вас?
Той ѝ отговаря:
- По добре не! От новогодишната баница ми се падна сватба и бебе!

Руснак закъсал насред тундрата с джип. След известно време видял да минава чукча и го помолил за помощ.
Чукчата му отговорил:
- Две думи кажа и машина тръгне, обаче дай водка!
Руснакът му дал бутилка "Smirnoff" и след като чукчата доволен я изпил, казал:
- Багер трябва.
 
Последна промяна от модератор:

shaman

Редовен Потребител
Старец се записал на уроци по латински.
- А за какво Ви е този латински? Та Вие сте на 80 години...
- Ами, аз скоро ще умра и, представете си, попадна в Рая... А там на вратата - Свети Петър. Та с него ще се наложи да поговорим на латински...
- Ами, то може и в Ада да попаднете...
- Така е, но аз немски вече знам.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Две семейства били заедно на палатки сред природата. Една вечер като се наканили да лягат, тъкмо угасили огъня и в тъмнината се родила идеята:
- Хайде тази вечер да се разменим на кръст - нали сме приятелски семейства, за една вечер само.
След размисъл всички се съгласили ...
На следващата сутрин в едната палатка се води разговор:
- На мен много ми хареса. А на теб?
- И на мене - то било много хубаво.
- Добре, хайде тогава да ходим в другата палатка да видим какво правят жените...
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Имало едно време един султан. Той имал евнух. Двамата били на една възраст. По цял ден султана току плесне с ръце, евнуха тича и султана му казва: "Доведи някоя жена от харема!" Евнуха тича да изпълнява. По-късно султана отново плясва с ръце евнуха отново пристига тичайки, султана му казва: "Заведи жената!" Евнуха отново тича. Така минали години. Виждаме ги отново. Султана с леко прошарени брада и коса, но запазен як мъж, а евнуха е остарял и грохнал.
Поука: Не еб@нето състарява един мъж, а тичането около него.

-----------------
Докторът ми каза, че е видял как лайквате и коментирате това, което публикувам... и би искал да види и вас... за всеки случай!
 
Нагоре