Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Когато случайно имаш наистина лош ден и просто искаш да си го изкараш на някой, направи го, но не на някой който познаваш, а някой който не познаваш.
Всичко започна когато един ден си седях на бюрото и си спомних за телефонен разговор, който трябваше да проведа, а бях забравил. Намерих номера и позвъних. Вдигна мъж който каза:
- Ало?
- Здравейте, аз съм Крис. Мога ли да говоря с Робин Картър?
Неочаквано телефона ми беше затворен. Не можах да повярвам, че някой може да бъде толкова груб. Намерих верния номер на Робин и и се обадих – бях разменил последните две цифри на номера. След като свърших разговора с нея, отново набрах „грешния" номер. Когато някой от другата страна ми вдигна, аз извиках
- Ти си ГЪЗ!!! - и затворих.
Записах си номера с думичката „ГЪЗ" до него и го прибрах в чекмеджето на бюрото. На всеки няколко седмици, когато плащах сметки или просто имах наистина лош ден, аз звънех на този номер и крещях в слушалката „Ти си ГЪЗ!!!". Това винаги ме успокояваше. Когато програмата „Разбери кой звъни" се появи и в нашия район, си замислих, че моето терапевтично „Ти си ГЪЗ!!!" трябва да спре. Така че отново му се обадих и казах:
- Здравейте, аз съм Джон Смит от телефонната компания. Обаждам ви се, за да разбера дали се интересувате от нашата програма „Разбери кой звъни".
- НЕ! – извика той и ми затвори. Веднага го набрах отново и му казах
- Защото си ГЪЗ!!!
...
Един ден бях до супермаркета, чакайки да се освободи място за паркиране. Някакъв пич с черно БМВ ме изпревари и паркира на мястото, за което търпеливо чаках. Натиснах клаксона и се разкрещях, че аз чакам за това място. Идиотът не ми обърна никакво внимание. Тогава забелязах табелката „Продава се" залепена на прозореца, така че си преписах телефонния номер от нея. След няколко дни, точно след като звънях на първия „ГЪЗ"(сложил съм си номера му на бутоните за бързо набиране), си помислих, че не е лоша идея да звънна на беемве гъза също.
- Ало, вие ли сте човека който продава черно БМВ?
- Да. Аз съм.
- Можете ли да ми кажете къде мога да видя колата?
- Разбира се. Аз живея на 1802 Запад, 34-та улица. Жълта къща и колата е паркирана точно отпред.
- Извенете, вашето име е?
- Казвам се Дон Бъргмайер. - отговори ми той.
- Дон, по кое време сте си вкъщи?
- Всеки ден след 17.00.
- Слушай Дон, мога ли да ти кажа нещо?
- Да?
- Дон, ти си ГЪЗ!!! - и затворих. Добавих номера му в бутоните за бързо набиране.
Сега, когато имам лош ден, имам и двама гъзове на които да звъня. След няколко месеца ми дойде идея. Звъннах на гъз N1:
- Aло? – попита той.
- Ти си ГЪЗ!!! – но не затворих.
- Още ли си тук? – попита той.
- Да, тук съм – казах аз.
- Спри да ми звъниш!! – изкрещя той.
- Няма пък! – изкрещях му и аз.
- Кой си ти? – проклинаше той
- Казвам се Дон Бъргмайер.
- Така ли? И къде живееш?
- 1802 Запад, 34-та улица, ГЪЗ ТАКЪВ! В жълта къща и черния ми баварец паркиран отпред.
- Ей сега идвам Дон. По добре почни да си пееш молитвите! – заплаши ме той.
- Мухаха! Като че ли ме е страх от теб ГЪЗ смотан!
След това звъннах на гъз N2:
- Aло? – каза той.
- Здрасти бе ГЪЗ сплескан – казах аз, отново без да затварям.
- Само да те намеря... – се развика той.
- И? – прекъснах го аз – Какво ще направиш?
- Ще те спукам от бой!
- Е, значи това е твоя шанс – казах аз – Ей сега идвам да видим!
След което затворих и незабавно се обадих в полицията и им казах, че живея на 1802 Запад 34 улица, и в момента се прибирам за да убия моя любовник. След което звъннах в Новините на 9 канал, за да ги уведомя, че двама гейове се бият на 1802 Запад, 34-та улица. Бързо отидох до колата и тръгнах към 34-та улица. Там имаше двама задници, които се пребиваха от бой пред 6 патрулки, полицейски хеликоптер и репортерски екип от новините!
Ето сега се чувствам добре. Управлението на гнева наистина работи !
 

tvt1968

Редовен Потребител
Петнадесет годишен пубертет,се прибира у дома с „Порше”.
Родителите в шок:
-От къде го взе?
-Купих го!
-От къде,толкова пари?
-А,за 25 лева,го купих!
-Стига бе,как за 25….
-Съседката,ми го продаде.Мъжа и уж заминал в командировка,а после и пратил СМС,че е отишъл на Халкидики със секретарката си. Писал и да продаде колата и да му изпрати парите. Жената,така и направи!
 

незнайко

Редовен Потребител
Вчера най-накрая уговорих мъжа ми да купим кристален полилей, много скъп( половин година събирахме пари за него). Отидохме в магазина, купихме го и, на крилете на радостта по пътя за вкъщи, забърсахме и бутилка коняк-трябва да се полее. Прибрахме се, ударихме по 50, после повторихме. Реших, че трябва още днес да го окачим. Мъжът ми, дали от коняка, дали заради моята радост, се беше размекнал и се съгласи. Премести масата, сложи една табуретка отгоре и се въздигна заедно с полилея. Нареди ми да придържам табуретката. Стоя щастлива, наблюдавам как моят орел прави магии под тавана. Незнайно защо беше по гащета само. Премествам поглед надолу и какво виждам-от тези гащета се е измъкнало едното му яйчице. Аз взех, че нежно го чукнах с два пръста. Моят "горд орел" така полетя от тази естакада, заедно с полилея, който се разби на парченца, стана и подскочи с останките му към мен. Помислих си, че ще ме убие а той: “ Как само ме перна токът, до яйцата ми стигна. Добре, че не ме уби!"
 

dberov

Редовен Потребител
Не е смешно но си е баш така.


Божинката: - Когато кравите ожаднеят стават кравожадни. :lol:
 

tvt1968

Редовен Потребител
Медицинска сестра в болницата подготвя за операция 80 годишен старец и трябва да му обръсне слабините. Маха завивката и вижда огромен член:
- Деденце, Вие имате същински чук!
Дядото видимо доволен:
- Преди 10 години окачвах на него кофа с вода и пробягвах 100 метра без да си помагам с ръце.
Сестрата:
- Но сега навярно вече не можете?
Дядото с тъга:
- Не мога дъще, коленете не ме държат вече....
 

tvt1968

Редовен Потребител
Бракоразводно дело.
Жената:
- Детето ще остане при мен и без това не е твое!
Мъжът:
- Ами... то не е и твое!
Жената:
- Как така не е мое???
Мъжът:
- Нали помниш, когато бяхме в родилното и ти ми каза да сменя детето, щото се е наакало, и ..... аз го смених.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Оръжеен магазин. Възрастен свещеник разглежда стоката. Интересът му е насочен предимно към късото нарезно оръжие. На лицето му е изписана емоция неприсъща на сана му. Предпочитанията му се насочват към все по-големите калибри...
Търговеца се забавлява със ситуацията и му предлага все по-мощни оръжия.
В момента, в който отчето се наслаждава на усещането да държи в ръка Колт Питон 357, шест и половина инчова цев, неръждаема рама, капацитет шест патрона, дръжка от орех, спусък с двойно действие, калибър. 357 Магнум/. 38 спейшъл - същия като на Мръсния Хари... продавача не издържа и го пита:
- Отче, какво става с шестата божа заповед? Да не би да е отменена, а аз да не знам?
- Какво? Коя... А, не, чедо, аз само клисаря в коляното.
 

diadowanio1

Редовен Потребител
Директор на цирк търси попълнения.Идва кандидат и представя номера си пред директора : салта ,скокове на батут, чак до върха на купола ,трапеци и накрая скача от горе с цигулка в ръка и свири ,ама перфектно .Директора - Спри ,няма да те наема .-Защо бе ? – Защото не можеш да свириш като Паганини бе !

Две деца си говорят -Моята майка е много притеснена ,защото е забременяла извън маточно .Другото хлапе -И моята е притеснена много ,ама защото е забременяла извън таточно.
 

незнайко

Редовен Потребител
1697850039427.jpeg
1f602.png
Врачанска ракия "Титаник", две чаши и си на дъното.
 
Последна промяна:

tvt1968

Редовен Потребител
Жена си купува моркови. Продавачът се оказал зевзек и решил да се избъзика с жената и я попитал:
- А какви да бъдат морковите - обикновени или " женска радост"?
Жената казала:
- Дайте ми "мъжка завист"!
 

БоянП

Редовен Потребител
Вчера, на влизане в Jumbo забелязах табелка с надпис:
"ТЪРСИМ ПРОДАВАЧ"
Веднага се притекох на помощ, и разтревожено попитах кога и къде за последно е забелязан и как е бил облечен въпросния продавач.
 
Нагоре