Велико Търновска група

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Абсолютно съм съгласен, че Ксилифор е вариант само за отмора и настаняване, не и за стрелба. Мислех, че имате предвид конкретна стрелкова поляна от предишни коментари. Ако няма такава - оттам трябва да се почне.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
Поддържам връзки с Джако, той сподели с мен още в началото идеята за провеждане на национална стреща във В.Търново, разполагам със снимки и клипове на нястото още от миналото лято,.....
.... и така на първо четене си споделихме една идея за регионална среща през в началото на месец Юли при следните условия:
1. Нощува се на палатки, който желае може да се настанява и на друго място, ще се подаде информация за цени и контакти за резервация, без ангажименти за резервация от страна на организаторите.
2. НЯМА да се провежда официално състезание по стрелба, т.е. няма награди, няма спонсори, няма съдий.....няма ангажименти!
3. Ще се обособят зони за стрелба, ще се определят само хора отговарящи за безопасността.
4. Ще се отправят официални покани на клубовете, които вече познаваме.
5. Няма да се подлага на обсъждане нито датата нито програмата на срещата, това ще се съгласува предварително с клубовете и ще се публикува като информация!
6. Контактите с месните власти, офертите за местата за нощувка, контактите с клубовете, организацията и програмата на срещата ще са наше (най-вече мое :)) задължение.
Това, което искам да кажа, че покрай стремежа си да направим нещата "велики" май забравихме защо се правят срещите между хората!!!
Ако Вие момчета от "Габрово-Велико Търновска група" подкрепите това предложение се наемам с организацията, разбира се с ваша помощ, ако не ви се занимава на палатки само ние можем винаги да отидем :)
Поздрави :)
Kupona
 

Propar

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
Групата, как сме! :)

Бях писал преди време нещо за едни палатки :cheers: съчетани с неангажиращи стрелби ^-^ през месец Юли на терена предложен от Джако! Има ли желаещи да ми съдействат по отношение на организацията?

Предлагам датите 25.07 - 26.07.09, какво мислите по въпроса?

Поздрави :)

Kupona


Това все още в сила ли е ???. Прочетох цялата тема и забелязах , че доста мераклии има
за това събиране с барбекютата .


Поздрави от Русе :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

В сила е, но няма кой да го организира.
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

На мене ми трябва Джако за уточняване на терена, само той го знае........иначе по организацията няма кой знае какво да се прави, имаме само да уведомим властите. Другото е ясно, даваме датата и мястото, условията са "Палатков лагер", всяка група сама си подсигурява и приготвя храна, отговорници по безопасността ще са момчетата от нашата група, ще има три зони за стрелба, една за ПЦП, една за пистолет и една за пружинни пушки, мишени...кой кавито си донесе.. ;)

Ама Джако нещо никакъв го няма иначе издра земята да организираме нещо на тоя терен.......ще му дърпам ушите ми се струва ;) ;) ;)

Поздрави :)

Kupona
 

poacher

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
....ще му дърпам ушите ми се струва ;) ;) ;)

Ами дърпай му ги по-скоро, че не остана време.
В Русе предложението ви бе обсъдено и има интерес ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Уважаеми съграждани Джако и Купона, отскоро съм във форума и не ви познавам лично, ама познавам повечето от приятелите, изявили до момента желание да дойдат за свободните стрелби. Давайте каквото място ще давате, или просто да се търси друго подходящо и толкоз. Поляна, горичка и изворна вода - това е минимума. Че в тоз юли - без горичка и вода какъв палатков лагер? То импровизация - хубаво, ама и импровизацията си иска организация :). Няма да съм във ВТ на 25-26.07, но ще ви помогна всякак за домакинството.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Датата 25-26 определена ли е вече?
Защото когато първоначално възникна идеята, ставаше дума за началото на месеца.
Ако е фиксирана... Когато започна софийската среща, отпътувах от София за Търново. Като почне търновската - наобратно. :'(
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Към Ачо и Пачо :) :)

Момчета дайте идея за място, където можем да отидем на палатки с наличен наблизо водоизточник! Явно е, че няма да мога сам да направя такава организация за 25-26.07, че да поканим и приятелите от другите клубове, за съжаление работата ми е такава, че не разполагам с време да търся във Велико Търново терен! :) :)

Ако можете да предложите място за лагера, което да поеме повече хора ще е супер, ако пък не поне да се съберем местната група да попием и да се видим с новите момчета......а забравих да кажа и да постреляме де ;) ;)

Щом и жена ми ме пита вече "Какво става с палатките на 26.07, ще ходим ли с момчетата....." смятайте...... ;) оборудването ми е вече готово.. :)

Поздрави :)

Kupona
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Я да се вземете сериозно да се захванете с организацията, па ако требе и без пушки ша додиме.
Пълним колите с мръвки и бира и зимаме само въдиците.
 

djboby

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

Ей аз заради тебе пакта си купих смей да не направиш. За наказание ще ти дойта на гости. ;) ама няма да съм ял цял ден така че мисли му.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Какво си купил?!
"Пакта"?
Или "патка"? ;)
В такъв случай, гледай да е добре оскубана, може и малко марината да й направиш, че иначе ще е жилава на скарата. На поляната няма кой да ти носи тенджера и да я вари с часове... :p
 

djboby

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

Ууупс, е добре и патката ще си я донеса. Иначе е палатка :-[
 

shooter

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

Боре да не е патката от зимата
ако е тя удари още една, че тая е станала на кокал ;)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Добре де, мож ли ми обЯсни, как "палатка" се превърна в "пакта"?!
 

Propar

Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

Dejmos написа:
Добре де, мож ли ми обЯсни, как "палатка" се превърна в "пакта"?!


Който познава Боби знае че при него няма невъзможни неща ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Здравейте, приятели и колеги, отново съм на линия.Чухме се с Купона относно срещата за идната седмица в В.Търново.По въпроса за терен имаме 2 предложения,1-полигона до с.Беляковец, за който ще имам окончателен отговор от Директора на военното училище в понеделник дали ще можем да си устроим палатков лагер.И 2-за поляната, която се намира на 2-3 кл.до с.Арбанаси.Но за там ще проуча след като получа отговор от Директора.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Айде давай, че време не остана.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Край Беляковец е добър вариант, до водоема има две чешмички, оттичащата се от него вода ще може да се ползва за миене....

П.П. Аз обаче ще пропусна
a065.gif
В събота пътувам обратно за София. Освен ако яко не ме ухапе...
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Джако е получил отказ от шефовете на военното училище за ползване на терен........утре ще огледа едино друго място и ако не стане ще трябва да се отложи сбирката с няколко седмици. Явно ще трябва по-сериозно да потърся терен!

Поздрави :)

Kupona
 
Нагоре