Велико Търновска група

A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

та някоя търновска сбирка нямали да направим или поне някаде в околията
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Здрасти Ачо :),
Батко ми обаждай се в скайпа, аз съм на линия всяка вечер :) Дори да пише "Неактивен" или нещо друго драсни някой ред, ще отговоря!

Само да се затопли ще барнем едно барбекю, м/у другото миналата есен като ходим да играем с нас идваха един двама приятели с въздушни пушки и после заедно правихме барбекюто :cheers:

Поздрави :)

Kupona

П.П. Не съм си продал още въздушите и газови оръжия, имам две въздушни пушки, един въздушен пистолет и 9 газови ;) ;) ;)
П.П.П. То така лесно не минават тия болести......ама сега инвестирам повече в еърсофт оръжия :rambo:и екипировка :sos:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
ама сега инвестирам повече в еърсофт оръжия :rambo:и екипировка :sos:

Скоро ще имаш повод и да получиш някои подаръчета.
Жив и здрав :cheers:.
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Благодаря Иво, да ти се връща :) :cheers:

Поздрави :)

Kupona
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Здравейте ВЪЗДУХАРИ и честита баба Марта.Времето вече се затопля :yahoo:край със зимния сън :p на оръжие :rambo:да разконсервираме въздухарките преди да е късно.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Джаксън, ше видя тия дни да се поосвободя, ше ти се обадя да мръднеме до моста към Дебелец да попуцаме, па току- виж сме ударили и някой- друга МИШЕНА, хе- хе. :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Виньо видя ли темата за VI нац.среща.Има дискусия каде да се проведе.Аз предлагам да направим няколко снимки на поляната до Арбанаси и базата Ксилифор.Надявам се на гостите да им хареса много :).
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

djako написа:
Виньо видя ли темата за VI нац.среща.Има дискусия каде да се проведе.Аз предлагам да направим няколко снимки на поляната до Арбанаси и базата Ксилифор.Надявам се на гостите да им хареса много :).
колеги,публикувайте снимките от арбанаси в темата за срещата.на мен ,пък и на много други ,идеята ще допадне.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

О.К. Джако, утре следобед ще отидем да направим допълнителна фотосесия. Дано тоя дъжд дето се изля да не е освинил много мястото.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Ааааахахаха, нема гооооооо, хаха :p!
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Алооо групата, как сме :)
Ачо, ко стана, ник'ъв не се обади ;) :)имам едни бири да те черпя :)

Искам нещо да споделя с групата, предполагам, че не всички ме познават....... не съм се вясвал отдавна във форумите :-[

Та...... следя дискусийте за предстоящата национална среща и ми се струва, че нещата са станали прекалено "тежки". Имам предвид следното:
- не се правят срещи, а се правят състезания
- прекалено много ораничения, т.е. правила за участие
- има много различия във "високите етажи" по отношение на това как да се организират подобни мероприятия
- много "бумащина" се е събрала

Поддържам връзки с Джако, той сподели с мен още в началото идеята за провеждане на национална стреща във В.Търново, разполагам със снимки и клипове на нястото още от миналото лято, но за съжаление му отказах съдействие по две причини:
1. Смених работата си (в предишната компания работих 11 години) и месеците Март и Април са ми от жизнено важно значение!
2. Нежеланието ми да се занимавам вече с подобен род мероприятия и по-специално национални срещи/състезания свързани с въздушно оръжие, мотивите си съм посочил в други теми и форуми.

Та аз се чух и днес с Джако и така на първо четене си споделихме една идея за регионална среща през в началото на месец Юли при следните условия:
1. Нощува се на палатки, който желае може да се настанява и на друго място, ще се подаде информация за цени и контакти за резервация, без ангажименти за резервация от страна на организаторите.
2. НЯМА да се провежда официално състезание по стрелба, т.е. няма награди, няма спонсори, няма съдий.....няма ангажименти!
3. Ще се обособят зони за стрелба, ще се определят само хора отговарящи за безопасността.
4. Ще се отправят официални покани на клубовете, които вече познаваме.
5. Няма да се подлага на обсъждане нито датата нито програмата на срещата, това ще се съгласува предварително с клубовете и ще се публикува като информация!
6. Контактите с месните власти, офертите за местата за нощувка, контактите с клубовете, организацията и програмата на срещата ще са наше (най-вече мое :)) задължение.


Това, което искам да кажа, че покрай стремежа си да направим нещата "велики" май забравихме защо се правят срещите между хората!!!

Ако Вие момчета от "Габрово-Велико Търновска група" подкрепите това предложение се наемам с организацията, разбира се с ваша помощ, ако не ви се занимава на палатки само ние можем винаги да отидем :)

Поздрави :)

Kupona
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Подкрепям идеята.
Особено за палатковия лагер съм за, с двете ръце.
Аз ще съм там а надявам се и поне 80% от русенската група.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
Та...... следя дискусийте за предстоящата национална среща и ми се струва, че нещата са станали прекалено "тежки". Имам предвид следното:
- не се правят срещи, а се правят състезания
- прекалено много ораничения, т.е. правила за участие
- има много различия във "високите етажи" по отношение на това как да се организират подобни мероприятия
- много "бумащина" се е събрала

Та аз се чух и днес с Джако и така на първо четене си споделихме една идея за регионална среща през в началото на месец Юли при следните условия:
1. Нощува се на палатки, който желае може да се настанява и на друго място, ще се подаде информация за цени и контакти за резервация, без ангажименти за резервация от страна на организаторите.
2. НЯМА да се провежда официално състезание по стрелба, т.е. няма награди, няма спонсори, няма съдий.....няма ангажименти!
3. Ще се обособят зони за стрелба, ще се определят само хора отговарящи за безопасността.
4. Ще се отправят официални покани на клубовете, които вече познаваме.
5. Няма да се подлага на обсъждане нито датата нито програмата на срещата, това ще се съгласува предварително с клубовете и ще се публикува като информация!
6. Контактите с месните власти, офертите за местата за нощувка, контактите с клубовете, организацията и програмата на срещата ще са наше (най-вече мое :)) задължение.
Това, което искам да кажа, че покрай стремежа си да направим нещата "велики" май забравихме защо се правят срещите между хората!!!
Kupona

Отдавна бия камбаната в тая посока. :no: :no: :no:
Илияне яд ме е че се отдалечи от хобито!
Поздрави :cheers:
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Еми отдалечих се вярно, :-[ ама много ми се иска да се видим ей така......да се похвалим с оръжията си (който има нови де ;)) да постреляме за удоволствие, да пробваме пушките на другите.....да се понапием ;) ;) и да обсъдим ония хубавите момичета от варненския край........ :D :D :D

Поздрави :)

Kupona
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

е как тъй без състезание?как тъй само с напиване?и без грамоти...!?!за мен не е оправдано да бия толкоз път и една грамота да не взема.няма да дойда! и съм обиден на габровско-търновската група,както и на варненската ,че си позволяват да организират подобни мероприятия.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

luft9waffe , споко брато. За тебе специално грамоти ще направим.
Даже полето на кое място си се класирал празно ще ти го оставим.
Ти да си го напишеш по желание. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
Та...... следя дискусийте за предстоящата национална среща и ми се струва, че нещата са станали прекалено "тежки". Имам предвид следното:
- не се правят срещи, а се правят състезания
- прекалено много ораничения, т.е. правила за участие
- има много различия във "високите етажи" по отношение на това как да се организират подобни мероприятия
- много "бумащина" се е събрала

Поддържам връзки с Джако, той сподели с мен още в началото идеята за провеждане на национална стреща във В.Търново, разполагам със снимки и клипове на нястото още от миналото лято, но за съжаление му отказах съдействие по две причини:
1. Смених работата си (в предишната компания работих 11 години) и месеците Март и Април са ми от жизнено важно значение!
2. Нежеланието ми да се занимавам вече с подобен род мероприятия и по-специално национални срещи/състезания свързани с въздушно оръжие, мотивите си съм посочил в други теми и форуми.

Та аз се чух и днес с Джако и така на първо четене си споделихме една идея за регионална среща през в началото на месец Юли при следните условия:
1. Нощува се на палатки, който желае може да се настанява и на друго място, ще се подаде информация за цени и контакти за резервация, без ангажименти за резервация от страна на организаторите.
2. НЯМА да се провежда официално състезание по стрелба, т.е. няма награди, няма спонсори, няма съдий.....няма ангажименти!
3. Ще се обособят зони за стрелба, ще се определят само хора отговарящи за безопасността.
4. Ще се отправят официални покани на клубовете, които вече познаваме.
5. Няма да се подлага на обсъждане нито датата нито програмата на срещата, това ще се съгласува предварително с клубовете и ще се публикува като информация!
6. Контактите с месните власти, офертите за местата за нощувка, контактите с клубовете, организацията и програмата на срещата ще са наше (най-вече мое :)) задължение.


Това, което искам да кажа, че покрай стремежа си да направим нещата "велики" май забравихме защо се правят срещите между хората!!!

Ако Вие момчета от "Габрово-Велико Търновска група" подкрепите това предложение се наемам с организацията, разбира се с ваша помощ, ако не ви се занимава на палатки само ние можем винаги да отидем :)

Поздрави :)

Kupona



Подрепям това прекрасно начинание на 100% .
Мисля , че ще има много сериозна посещаемост :cheers: :rambo: :cheers:
 
Нагоре