Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
В Белослав, фабрика за стъкло "ИНХОМ". Разбира се ще трябва да спазваме ред както никога досега - никакви боклуци, никакви прострелки по стените и стрелба извън стрелбището. На портала има ключ за първия дошъл да отвори, номерата на влизащите коли ще се записват. Фабриката си работи и не бива да пречим на собствениците, които ни правят голяма услуга.
 

ROLAND

Потребител
Честито и от мен а сега по същество.... На този свят няма нищо безплатно и затова питам-по колко членски внос(наем за поддръжка на ден и т.н) ще се събира от желаещите да пострелят в нормални условия?

edit:
от Варна съм и аз и още няколко колеги (всичките порастнали момчета над 30 години) ходим като бухали по поляните и внимаваме да не "застреляме" гъбар или секнем любовна двойка.. (както стана веднъж на "Паша дере")....
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Супер изглежда!
Завиждам
Поне ще имате перфиктно настроени пушки и оптики :bravo: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ROLAND написа:
Честито и от мен а сега по същество.... На този свят няма нищо безплатно и затова питам-по колко членски внос(наем за поддръжка на ден и т.н) ще се събира от желаещите да пострелят в нормални условия?

В началото в зависимост колко хора ще идват, ще трябва да съберем една първоначална сума която да си възстановя(понеже вече съм платил всичко), за ремонта и материалите. После ще си плащаме само тока и ако искаме някакви подобрения, което едва ли ще е кой знае какво.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес занесохме масите. До края на седмицата надявам се ще има и столове и още една дълга маса за багажа и бутилките. Направихме и сефтето колкото да не е без хич(голям кеф)! 5 човека ще могат да стрелят едновременно, другите ще почиват, и така - на смени. Няма как иначе.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Аз пък днес бях сам на поляната на Побити камъни. Духаше прилично и реших да тренирам корекции при вятър на дистанция от 20 до 50 метра.
Доста ползотворна тренировка, като изключа ядовете от събарянето на мишените от вятъра.
 
A

Anonymous

Гост
MAD MAX написа:
Днес занесохме масите. До края на седмицата надявам се ще има и столове и още една дълга маса за багажа и бутилките. Направихме и сефтето колкото да не е без хич(голям кеф)! 5 човека ще могат да стрелят едновременно, другите ще почиват, и така - на смени. Няма как иначе.
022103762.jpg

022103758.jpg

022103754.jpg
 

DANNY

Редовен Потребител
Това е новият ви офис.
С тези маси повече прилича на заседателна зала ;)


Бравос на вас! Добре сте ги подредили. Едната напред, другата по-назад. ...Да не си пречите :rambo:.
 

caspar

Потребител
Честито колеги :cheers:,евала на организаторите на новото стрелбище :worship: :worship: :worship:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Столовете и втората маса за багаж и бутилки вече са на място. В понеделник ще прекарат един калорифер до мястото за стрелба и ще монтират още едно осветително тяло над стената за мишените. С това мисля на първо време да приключим. До фабриката "ИНХОМ" - комплекс от жълтеникави сгради - се стига по два пътя: след Аспарухов мост по крайезерния през с.Константиново и като влезете в Белослав, сградата е втората промишлена в дясно (пресича се само едно локално платно), и втория - по крайезерния от тази страна през с.Тополи и с.Казашко стигате до ферибота, пресичате езерото с него и той ви стоварва пред портала почти, отново се пресича локалното платно. Има асвалтово пътче до портала. Като влезете държите само в ляво край фабриката(покрай самото езеро) и стигате задната й страна, където има паркингче и там е входа.

П.П. Някой ако има парчета чист балатум или мокет да ги донесе, да ги сложим на сервизните маси.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги,извинявам се че пиша тук но знам че вашата група има суматри,понеже прочетох всичко което намерих за тях но има неща които не разбрах,ако може някои от собствениците на такава пушка но без тунинги да ми пише на лс да не товарим тук ще се радвам поздрави :) ;)
 
Нагоре