Варненска група - SEA WOLVES

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Аз си поръчах моите в Евромаркет. Доставиха ми на GEDORE и може да си поръчаш само необходимите ти размери. Не като комплект, а единични ключета. Но ги поръчах, след няколко дни ми се обадиха да ида да си ги взема. Не са ми искали дори капаро. Само оставих телефон за връзка.
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Някой да ме напъти откъде да си купя комплект (сравнително) качествени ИНЧОВИ шестограми ? :sos: Спешно е.
Провери в Конрад.
От кино Тракия към пазара от ляво на улицата след пресечката за Бисерка.

ПС Във Варна офиса на Евромаркет е след Метро на светофара под Кайсиева градина вляво към наводнения подлез под магистралата. Работя с тях, но телефоните им са ми в службата и сега не мога да съм полезен.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ivodoc написа:
Аз си поръчах моите в Евромаркет. Доставиха ми на GEDORE и може да си поръчаш само необходимите ти размери. Не като комплект, а единични ключета. Но ги поръчах, след няколко дни ми се обадиха да ида да си ги взема. Не са ми искали дори капаро. Само оставих телефон за връзка.

Не ми се чака.

big_dragon написа:
Провери в Конрад.
От кино Тракия към пазара от ляво на улицата след пресечката за Бисерка.

Утре дали ще работят?
 

lynx

Редовен Потребител
Макси, ако ще разглобяваш Еър Уолфа не взимай комплект.
Аз имам на Гедоре най-пълния комплект и 2 винта не мога да ги отвия, защото са прекалено малки и ги няма в комплекта.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Макси, ако ще разглобяваш Еър Уолфа не взимай комплект.
Аз имам на Гедоре най-пълния комплект и 2 винта не мога да ги отвия, защото са прекалено малки и ги няма в комплекта.

Да притегна шрауда ми трябват. Ще взема пушката с мен в магазина - тъкмо ще са по-кооперативни. ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Аз имам на Гедоре най-пълния комплект и 2 винта не мога да ги отвия, защото са прекалено малки и ги няма в комплекта.
Конрадски имам комплект и са дървени. Особенно малките размери за нищо не стават.
То всичко в Конрад е дървено, само дето е евтино.
Затова те посъветвах да си поръчаш само необходимите размери, но да са качествени.
И аз първо си купих от Конрад, а после си поръчах.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз не ги знам за да си ги поръчам, или трябва да купя на око няколко поредни най-близки размера, или наистина да ида с пушката на място.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Виж в спецификацията на пушката или на някоя взрив схема, дали не посочват размера на болтовете (номера на ключа).
Пък може да си купиш един конрадски комплект за юрнек. Той струва десетина лева. После може да си поръчаш истински.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ivodoc написа:
Виж в спецификацията на пушката или на някоя взрив схема, дали не посочват размера на болтовете (номера на ключа).
Пък може да си купиш един конрадски комплект за юрнек. Той струва десетина лева. После може да си поръчаш истински.
Проверих - размери няма описани, само фаб. номера. За другото - точно това и съм решил да направя! :yes:
 

poacher

Потребител
Моят комплект е от Конрад и съм разглобявал Вълчето точно с него без проблем.
Пробвай ги. За 10лв. няма да се набуташ много ако случайно не ти вършат работа.
:)
 

lynx

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Да притегна шрауда ми трябват. Ще взема пушката с мен в магазина - тъкмо ще са по-кооперативни. ;)
Ако искаш да притегнеш 2-те винтчета които държат кожуха да не излезне напред, там се развива с шестограм 5/64'' , което отговаря на 2мм. ;)
Не може да нямаш в къщи такъв шестограм, него го има във всички комплекти с метричните шестограми.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
MAD MAX написа:
Да притегна шрауда ми трябват. Ще взема пушката с мен в магазина - тъкмо ще са по-кооперативни. ;)
Ако искаш да притегнеш 2-те винтчета които държат кожуха да не излезне напред, там се развива с шестограм 5/64'' , което отговаря на 2мм. ;)
Не може да нямаш в къщи такъв шестограм, него го има във всички комплекти с метричните шестограми.
Пробвах 2-ката - не стана! За Платинума е, не за Уолфа.
 

lynx

Редовен Потребител
Ако двойката е голяма, следващия по размер е 1/16" което е 1,58мм.
Този е много ситен размер и го няма по повечето комплекти с инчови шестограми.
Мисля че с 1,5мм от нормалните метрични комплекти ще се отвие.
Според мен е най-добре да си носиш пушката в багажника като обикаляш из магазините. ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Ако двойката е голяма, следващия по размер е 1/16" което е 1,58мм.
Този е много ситен размер и го няма по повечето комплекти с инчови шестограми.
Мисля че с 1,5мм от нормалните метрични комплекти ще се отвие.
Според мен е най-добре да си носиш пушката в багажника като обикаляш из магазините. ;)
Той трябва да е, защото 1,5 цоловия е за малко хлабав.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
MAD MAX написа:
Някой да ме напъти откъде да си купя комплект (сравнително) качествени ИНЧОВИ шестограми ? :sos: Спешно е.
Макси едно време поръчвахме иструменти от тази фирма твърдяха че имат всякакви стандарти и видове иструменти гледам че имат магазин във Варна и работи в събота пробвай ги (малко им са скъпички иструментите ама тва май не те бърка ;))
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
hristoss написа:
MAD MAX написа:
Някой да ме напъти откъде да си купя комплект (сравнително) качествени ИНЧОВИ шестограми ? :sos: Спешно е.
Макси едно време поръчвахме иструменти от тази фирма твърдяха че имат всякакви стандарти и видове иструменти гледам че имат магазин във Варна и работи в събота пробвай ги (малко им са скъпички иструментите ама тва май не те бърка ;))

Коя?
 
A

Anonymous

Гост
Привет на всички от Варненската група.

В очакване съм на пушка Комета Фюжън 5.5 и оптика Leapers и съм нов в форума. Ще се радвам да се запознаем и да ме насочите в настройването на пушката.

Кога и каде ходите да стреляте в тези студове?

Поздрави Михаил
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Привет и на Теб! Стреляме всяка неделя, къде виж малко по-назад в темата. Ще ти помогнем за всичко което те интересува.


П.П. Да го еба - обиколих целия град - всички са пълен ташак - но на едно място(Драго ме прати в блока на "Делфин 3") намерих - 1/16" е!
 
Нагоре