Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Да,може да се стигне с лека кола.Пътят до разклона за "стрелбището" е асфалт след разклона каманаци.
 

venciru

Редовен Потребител
Monte_Cristo написа:
Пътя как е... в смисъл дори и да е кално с лека кола може ли да се стигне до там?!
Ако стане много кално няма да може да се стигне ТОЧНО до мястото, но до много наблизо - да......
 
A

Anonymous

Гост
Някой може ли да каже нещо за мястото, което показа Tesla? Това, че се стига само по асфалт е голям плюс. Като отида до сегашното стрелбище и после трябва да си правя пломбите. ;)

Monte_Cristo здравей! :goodbye:
 

Tesla

Потребител
rook 30 метра е дължината , ако ти стигат бива..От три страни закрито - тоест вятъра не пречи. За прострелка става - за друго не :(. Няма възможност за далечни мишени. На запад - от отворената част е доста гъста гора, няма как да накачим мишени (освен да си избираш листо за отстрел). Малко шлифери има по земята ,ама ко да прайш конкуренция сме с каките за мястото.. С две думи става за резерва, ако вали, духа или е кално пък те сърби пръста или оная работа :).
 

mitaka

Потребител
Времето е пълна отврат . Мястото ще е кал до ушите а така се бях наточил :wall: :wall: И са ко праим ?
 
A

Anonymous

Гост
Може да пробваме на мястото за което Тесла спомена.И аз мисля да ходя,но ако няма никой няма смисъл :'(
 
A

Anonymous

Гост
Има някакво,аз не съм ходил но поне на снимките изглежда добре.Ако има хора да се съберем там?
 
A

Anonymous

Гост
Tesla написа:
Вчера ми пристигна една оптика и днес реших да я пробвам. Между другото реших да проверя едно място за което ми споменаха. Съжалявам за снимките забравих си фотото, от GSM а са .

2807734s.jpg



2807740W.jpg



2807741H.jpg

Мястото представлява бетонен навес 25 X 10 метра, затворен от три страни . Жалкото е че отворената му страна е към доста гъста гора и няма как да се поставят мишени.


2807743I.jpg


Това е табелата "ОБЩИНА ДЕВНЯ" от която се завива в дясно..


2810301n.jpg


Ето и карта. Пътя е бетон до навеса .

Съжелявам,че са един след друг постовете
 

Monte_Cristo

Новодошъл
И аз сега видях снимките на въпросното място... Като гледам има си асфалтиран път до там, така че калта не е проблем! Аз съм за ;)
 

mitaka

Потребител
На снимките не се виждат гумичките по земята ! Ще хванеш някоя болест само докато ходиш ! :lol: :lol:
 

mitaka

Потребител
Знам ли ? може да ходят и разни манафи ! ;) ;) Тя болката отминава ама срамът остава :'( :'(
 
Нагоре