Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Аз мога да дойда при положение,че Леопардис и ти ме изкушите с нещо екстраординарно откъм скара,виски и бира....тъй,че очаквам изкушения... :D ^-^ :cheers:
 

Sol

Потребител
st_beer написа:
...От чашките които имахме за проба най и легнаха на сърцето ФТТ тях ги вкара в една дупка. За моя голяма изненада цевта не хареса ЖСБ 1,17. Не сме пробвали и с баракуди понеже нямахме налични и ми свърши въздуха...

Някъде бях чел точно същото; май й идваха "отръки" леките JSB-та - даже не Exact Jumbo (1.03), а Exact Jumbo Express (0.93). А Баракудите - досега не съм видял пушка, която да не ги хареса ^-^...


Да не пиша нов пост:
Днес (неделя) навън е голяма киша - на мястото вероятно ще е кал. Някой смята ли да ходи?



 

venciru

Редовен Потребител
Е и- кой какво ще прави? Смятам да се поразходя до там. Времето щеше да е много добро, ако не беше вятъра. Ама там може и да не духа, то при нас до ТУ си дуА непрестанно. Друг някой ще се пробва ли, за да знам ако я закъсам в някоя пряспа дали ще имам някакъв шанс за "HELP!!!!!!!" :sos:?
 
A

Anonymous

Гост
Аз пробвах и добре ,че Sol се беше излъгал да слезе по-надолу ,че да ме издърпа.Щях да остана на къмпинг там(след като ми падна и батерията).Благодарности на Sol и на Venciru ,който е ходил да провери дали не съм още там :)!
 

Sol

Потребител
venciru написа:
Е и- кой какво ще прави? Смятам да се поразходя до там. Времето щеше да е много добро, ако не беше вятъра. Ама там може и да не духа, то при нас до ТУ си дуА непрестанно. Друг някой ще се пробва ли, за да знам ако я закъсам в някоя пряспа дали ще имам някакъв шанс за "HELP!!!!!!!" :sos:?

Е пробвахме се; чакахме те, чакахме те - ти не дойде и си отидохме. Пътя от поделението надолу не е проходим; а и си духа повече от достатъчно. Ние (аз, @big_dragon и @Doktora) въпреки неприятните метеорологични условия проведохме бих казал стойностна мини-среща на кафе. Фотоапарата беше в мен, но снимки няма поради разбираеми причини.
ПП: Докато напиша горното словоизлияние пак ме изпревариха, ама здраве да е :cheers:...

Doktora написа:
...Благодарности на Sol...

Пак заповядай; ама мисля, че няма да искаш да повтаряме упражнението отново :baraban:...

 

venciru

Редовен Потребител
Почти веднага след като ми се обади Петко тръгнах ама съм в другия край на града. Губя 2 пъти повече време в града, отколкото извън него. Пътят и след поделението БЕШЕ проходим и то спокойно - проверено и БЕЗ вериги, но и напълно безполезно. Така духаше - м.....а си е...о. Скъсах се да търся Доктора по телефона........ Друг път малко акъл да има ама навреме да ви дойде. Изпадал съм и аз в ситуация с паднала батерия и номер само в моята СИМ. Всички номера са ми там. Слагам картата на друг апарат и :sos:.
Като се видим с Петко има едно дърпане на уши от мен. С летни гуми на тоя път :eek:. Виж до "партизанките" може, ама след това :stop:. Февруари бях така и се чувствах напълно безпомощен.
Няма значение, важно е че всичко е наред. Ако не духаше - щеше да е прекрасно.
Лека вечев и седмица на всички!
 

big_dragon

Редовен Потребител
Аз като пристигнах , Доктора и Сол вече се бяха измъкнали, но така духаше, че нямаше смисъл да слизам до стрелбището. Отдадохме се на сладка приказка на чаша кафе.
 

venciru

Редовен Потребител
Sol написа:
venciru написа:
... Друг път малко акъл да има ама навреме да ВИ дойде...

Това нещо не го разбрах :-\?

Еми да се сетите да направите това, което съм казал ;). Той, че Доктора не се е сетил му е простено. Млад, неопитен, под стрес с тези летни гуми и без провизии, батерии, вериги ;) и т.н...............И на мен щеше да ми е приятно да изпия по кафе (или друго) с ВАС. А не да си оставя гостите и да бия 50+ км. за да видя, че сте се "спасили" вече и че не става за стрелба. Не че не се опитах, но резултатът беше плачевен. Пък и кафе(или друго) нямаше с кой да пия :'( Та за това е множественото число :cheers:.
 

Sol

Потребител
venciru написа:
Еми да се сетите да направите това, което съм казал ;). Той, че Доктора не се е сетил му е простено. Млад, неопитен, под стрес с тези летни гуми и без провизии, батерии, вериги ;) и т.н...............И на мен щеше да ми е приятно да изпия по кафе (или друго) с ВАС. А не да си оставя гостите и да бия 50+ км. за да видя, че сте се "спасили" вече и че не става за стрелба. Не че не се опитах, но резултатът беше плачевен. Пък и кафе(или друго) нямаше с кой да пия :'( Та за това е множественото число :cheers:.

Ясно. Имаш личните ми извинения, че наистина не се сетих да ползвам СИМ картата на @Doktora, за да ти звънна да не идваш.
 

venciru

Редовен Потребител
Хем те познавам, Румба и пак правя опит за майтап :wall:. Опазил ме Господ да намеквам точно на теб нещо за акъла или за каквото и да било.
Sol написа:
......за да ти звънна да не идваш.
А защо не за да ми кажете къде пиете нещо за да дойда и аз :p???
 

димитър

Потребител
ЗДР.НА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА И НАИ ВЕЧЕ ''SEA WOLVES''-ЩАСТЛИВА КОЛЕДА И ВЕСЕЛА НОВА 2011г :cheers:На всички вас вашите семеиства ГОСПОД БОГ ДАБЪДЕ СЪС ВАС. :yahoo:п.с.НЕДЕЛЯ ЩЕ БЪДЕ ДОБРЕ ВРЕМЕТО-ИМАЛИ ЖЕЛАЕЩИ И ПОДОРАЦИ :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Пожелавам Ви една Вълшебна Коледа,
изпълнена с много приятни емоции
и незабравими преживявания!
Пожелавам Ви една по-щаслива,
весела и изпълнена с обич и успехи нова година! :cheers:
 

Attachments

  • prpba1_2.JPG
    prpba1_2.JPG
    85 KB · Прегледи: 44

big_dragon

Редовен Потребител
Току що се прибрах от поредната софра.......
Довечера смятам да разходя пържолите по празнично осветените улици на Варна, а утре да изляза на поляната да пострелям с новата придобивка от Дядо Коледа.
Прогнозата за утре е великолепна. Ако някой от колегите притежаващ рогато хроно реши утре да постреля, моля да го вземе за да измерим скоростта на Hammerli[sup]-то[/sup].
 

Sol

Потребител
Днес - 26.12.2010
 

Attachments

  • 01.JPG
    01.JPG
    134.3 KB · Прегледи: 97
  • 02.JPG
    02.JPG
    134.7 KB · Прегледи: 95
  • 03.JPG
    03.JPG
    167.2 KB · Прегледи: 153
  • 04.JPG
    04.JPG
    178 KB · Прегледи: 183

big_dragon

Редовен Потребител
Днес групата беше в камерен състав, но мероприятието беше проведено.
Ако забелязвате, имам нов аватар. Благодаря на Sol за съдействието
 
Нагоре