Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Ако някой още не е тръгна ,ако има възможност да ме вземе ще съм благодаре.Аз както винаги нямам акомулатор.
 
A

Anonymous

Гост
Doktora написа:
Ако някой още не е тръгна ,ако има възможност да ме вземе ще съм благодаре.Аз както винаги нямам акомулатор.
Знам едно място дето продават акумулатори много ефтино,срещу някой и друг лев ще ти го нашепна на ушенце.... ;) :quiet:
 

mitaka

Потребител
Малко снимчици ;) :cheers:
 

Attachments

  • DSC05702 [1600x1200].JPG
    DSC05702 [1600x1200].JPG
    509.6 KB · Прегледи: 125
  • DSC05708 [1600x1200].JPG
    DSC05708 [1600x1200].JPG
    497.4 KB · Прегледи: 128
  • DSC05721 [1600x1200].JPG
    DSC05721 [1600x1200].JPG
    549.5 KB · Прегледи: 138
  • DSC05726 [1600x1200].JPG
    DSC05726 [1600x1200].JPG
    496 KB · Прегледи: 129

Sol

Потребител
Не забелязвам огромен ентусиазъм... само дето сме минали на стъклени шишенца... ама то сигурно е от времето (му е времето :D).
 

Tesla

Потребител
Нещо няма ентусиасти за утре...:( Споменаха ми за едно място след побити камъни - след това дето ходите в дясно .. Ставаше дума за бетонен навес дето складират грозде, отворен на едната страна W. Стигало се по асфалт. Мислех да го проверявам тази събота ама с тези снегове. Обяснението беше след побити камъни има един дол (дупката) от него в дясно път и на около 200 метра бетонен навес.
 
A

Anonymous

Гост
Tesla написа:
Нещо няма ентусиасти за утре...:( Споменаха ми за едно място след побити камъни - след това дето ходите в дясно .. Ставаше дума за бетонен навес дето складират грозде, отворен на едната страна W. Стигало се по асфалт. Мислех да го проверявам тази събота ама с тези снегове. Обяснението беше след побити камъни има един дол (дупката) от него в дясно път и на около 200 метра бетонен навес.

Ако има желаещи съм за !Но мисля се събираме в неделя и затова няма никой. ;) :rambo: Ако има такова място и може да се ползва ще е супер.
 

st_beer

Редовен Потребител
@Doktora
Честита ти нова придобивка. На събирането да закараш нещо да я полеете. Да ти носи много радост и точни попадения в целите. :cheers: :cheers:
 

venciru

Редовен Потребител
Doktora написа:
Ако има желаещи съм за !Но мисля се събираме в неделя и затова няма никой. ;) :rambo:
Петко, ще ме извиняваш, ама нищо не разбрах. При мен има малък шанс утре да се присъединя, въпреки гостите. Ако и времето е като днес- шансът се увеличава.....
А предложението на st_beer не е лошо. Дава повод да си припомним снимката на rook, която bat_lambo кръсти-"Криза е !!!":
http://s263.photobucket.com/albums/ii14 ... 120069.jpg ;)
но трябва и Петьо да дойде, че му е много удобен багажника. Или когато има такива "благинки" - "масата" няма значение ;)
 

Sol

Потребител
st_beer написа:
@Doktora
Честита ти нова придобивка. На събирането да закараш нещо да я полеете. Да ти носи много радост и точни попадения в целите. :cheers: :cheers:

Ей, издаде го човека :lol:. Да кажа - и на двамата ви завиждам; аз не можах да се докопам - да са ви честити и само много, много радост да ви носят. Още първия път като я видях, тази пушка ми легна на сърце, но не ми било писано. Още веднаж - честито, да сте живи и здрави и да им се радвате дълго време :cheers:!

Tesla написа:
...Споменаха ми за едно място след побити камъни - след това дето ходите в дясно .. Ставаше дума за бетонен навес дето складират грозде, отворен на едната страна W. Стигало се по асфалт. Мислех да го проверявам тази събота ама с тези снегове. Обяснението беше след побити камъни има един дол (дупката) от него в дясно път и на около 200 метра бетонен навес.

А това можем да го проверим ако ходим утре. Нищо не ни струва. А дали този навес не се ползва и за друго (и през другото време)?
 
A

Anonymous

Гост
Минах днес покрай стрелбището.Пътя е проходим до поделението са направили партина,а нататък почти до долу прокарах партина аз.Повода бе,да си пробвам новите вериги. С 13 цола гуми съм ,дъното на колата ляга върху снега,но баба рени с новите вериги се движи като вседеход.
Тъй,че който има хубави зимни гуми,високопроходима кола или нови вериги/ и старите ще му свършат работа,но нали трябва да се изфукам/ ще може спокойно да мине. Времето е мекичко,днес го проверих,стиска се.
Бонус- група от 4 безстопанствени кучета ,които лаят по минаващите коли ,след поделението нататък... :quiet:
 

st_beer

Редовен Потребител
@Sol
Да ти дам моята готова е за бой вече. Днес я тествах и прострелях. От чашките които имахме за проба най и легнаха на сърцето ФТТ тях ги вкара в една дупка. За моя голяма изненада цевта не хареса ЖСБ 1,17. Не сме пробвали и с баракуди понеже нямахме налични и ми свърши въздуха. На един цилиндър и 6 барабана стрелба на първо четене е много добре няма грешка пушлето. Съжалявам че не хареса моите любими чашки прохънтъра.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Здравко написа:
Минах днес покрай стрелбището.Пътя е проходим до поделението са направили партина,а нататък почти до долу прокарах партина аз.Повода бе,да си пробвам новите вериги. С 13 цола гуми съм ,дъното на колата ляга върху снега,но баба рени с новите вериги се движи като вседеход.
Тъй,че който има хубави зимни гуми,високопроходима кола или нови вериги/ и старите ще му свършат работа,но нали трябва да се изфукам/ ще може спокойно да мине. Времето е мекичко,днес го проверих,стиска се.
Бонус- група от 4 безстопанствени кучета ,които лаят по минаващите коли ,след поделението нататък... :quiet:

Утре ще бъде проверено и после :clap: или :bastun:
 
Нагоре