Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Спокойно имам комплект за шиене в колата,никога няма да се затворят :)!Към колко часа ще ходите?
 

mitaka

Потребител
Към 10 часа както е писал Здравко . Сутринта в 8 ми свършва смяната и докато се прибера става 9 и после обратно до другия край на града и то станало 10 ;) ;)
 

Sol

Потребител
Днес май ще сме в камерен състав. И е приятно прохладно (термометъра в остъклената ми тераса показва 6 градуса).
Повече няма да питам да го вземам ли :mad:. Направо го вземам, че ще ми трябва :D.
 
A

Anonymous

Гост
Който си тръгна по-рано днес ,само може да съжалява... :) ;)
mammal_015.jpg
 

mitaka

Потребител
Какъв студ бе Румба , той Петкоф носеше ,,антифриз ''- от червения . Здравко носеше мезето , а освен това имаше и ,, твърдо '' ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Имаше твърди пръсти и ледени крака!:) Днес бяхме доста редуцирани.
 
A

Anonymous

Гост
Въобще не мога да вдяна за какъв студ говорите ????? Още температурите не са паднали по нулата. Да не говорим,че приз изминалите три зими сме се събирали и при сняг до кръста,на всичкото отгоре при затворени междуградски пътища сме имали и гости от Русе /Хобос/. Да не говорим ,че сме ходили на гости на Добричката група при минус 23 градуса...Наистина ми е трудно да вдена,останали ли са истински мъже във Варненската група или... ;) ;) ;)
 

petkof

Редовен Потребител
Абе може и да намерим някой истински мъж ???, ама скараджии няма хич на последък. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Как да няма скараджии... Има,само помоли Каспар,Венци.ру или Бай Ачо...веднага ще се заемат със скарата А Мад Макс с удоволствие ще им асистира... ;) :cheers:
 
Нагоре