Варненска група - SEA WOLVES

venciru

Редовен Потребител
Нищо не си ми носил...... ;).............майтап ;)
На всички колеги от групата и не само от нея, желая весело посрещане на Новата Година.
Правя го толкова рано, защото ще отсъствувам няколко дни от милата ни Родина. Дълбоко и искрено се надявам след завръщането ми, на 03.01 някой да се смили и да ме вземе на Камчия, защото ми се :rambo:.
Още веднъж - приятно изкарване ( и обратното ;)) през Новогодишните празници :cheers: и .........умната!
 

|CL|NIKI

Потребител
Весело посрещане на новата, много точни изстрели пожелавам и много нови придобивки.
Здраве и щастие на всички съфорумноци.:):)
 
A

Anonymous

Гост
Весело Весело :) :cheers:
и да внимавате с ракиите, в неделя да не се окаже, че все още е мъгливо времето ;)
 

Sol

Потребител
Честита 2010-та на всички! Здраве, радост, щастие, сполука и късмет! Наздраве :cheers:!
 

veso94vn

Потребител
Честит празник на именниците :cheers:
Пожелавам ви весело посрещане на новата 2010 и много здраве,пък десятките се коригират ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Макси, Честит Рожден Ден.
Пожелавам ти да имаш всичко, което не се купува с пари и пари за всичко останало. :cheers:
 

Loki

Потребител
ЧРД, Макси! Да си жив и здрав, и все така ентусиазиран и всеотдаен на прекрасното хоби! :cheers:
 

harry_cool

Потребител
ЧРД Макси, да си жив и здрав, все така запален по хобито и да увеличаваш арсенала непрекъснато :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
ЧРД Макс! много здраве и щастие пожелавам, другото по магазините го има :)
и още групи по 14 изстрела с размера на монета от 1 стотинка :)
 

ininia

Потребител
ФТКС
+1 и от мен!
Макс,много здраве,много успехи и голям късмет!
Другото си го можеш.
 
A

Anonymous

Гост
Честито на Макс и от мене :cheers:

Колеги, утре е неделя.. каква е организацията?
 
A

Anonymous

Гост
ЧНГ на всички от групата , желая ви много здраве радост и много късмет през новата 2010г. :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре