ВИДЕО и ФОТО

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
DANNY написа:
...що за автомобил е Фиат Мултипла, онова грозното пате дето прилича на фургон.

В една английска класация за най-грозна кола Мултипла-то беше на 3-то място. Коментара беше, че така децата на боклукчиите рисувли кмиона на баща си.. ;) ;) ;)

Мен лично ми прилича на сом тая кола..
 

DANNY

Редовен Потребител
Преди две години в Южно Африканския форум бяха направили класация за най-грозна пушка. Всеки можеше да дава предложения. Моето предложение бе Суматра. Нека никой не се обижда но тя водеше убедително дълго време. Понеже тогава тази пушка там не бе позната още много колеги твърдяха, че е плод на ФотоШопа. Не вярваха, че някой може да създаде толкова грозна пушка.
А в същото време тук се радваше и продължава да се радва на страхотна популярност.

Визията на една пушка е въпрос на лична преценка, компромис и цел. Затова най-добре да я оставим на собствениците на съответната пушка. Или, както пише в подписа на един колега- "Всеки има право да няма вкус!"
Според мен наистина зависи от това, какво точно искаш от тази пушка!
 

dinkata

Редовен Потребител
DANNY написа:
Преди две години в Южно Африканския форум бяха направили класация за най-грозна пушка. Моето предложение бе Суматра.
Защо ли имам спомен, че предложението ти беше друго ?! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :cheers: :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Написах, че това ми предложение водеше дълго време.
Но не написах, кое ми предложение спечели :-[
Това са две различни предложения и две различни пушки. :yes:
 

dinkata

Редовен Потребител
DANNY написа:
Написах, че това ми предложение водеше дълго време.
Но не написах, кое ми предложение спечели :-[
Именно ! Аз бих се гордял, ако спечеля... въпрос на гледна точка :lol: :lol: :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
DANNY написа:
@ФриМен всъщност, колко тежи пушката, че аз не можах да открия тази информация?
Защо имам чувството, че няма да е толкова тежка, колкото се опитвате да я изкарате!? ???
Няма да е по-тежка от всяка друга спортна пушка :-\

На бърз преглед открих 2 пъти че подчертава че е тежка.
По тежка от тежкия му Валтер... - виж след 220-тата секунда.
...че е тежка, тежка тежка, а той самия не е от дребните или нихилистите. виж след 308-мата секунда.

www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XqbxArb7nS4#t=308s

Сега не мога да намеря другото място, но някой също се оплакваше във форумите че е тежка... Бях го чел преди около половин година когато се заговори за нея.

ПП С тези вмъквания на видеота вече не меже да се плейва от определената секунда, нито да буде активен линк без да вмъкне видео-прозореца.
 

DANNY

Редовен Потребител
lynx написа:
DANNY написа:
@ФриМен всъщност, колко тежи пушката, че аз не можах да открия тази информация?

Новият модел, този от клипа тежи 15 либри = 6,79 кг.

Без оптика!?
Ако е така ще повярвам. Моята е над 5,6кг с Никкото. :)

DANNY написа:
lynx написа:
Тежка е, с екстрите е над 6 кила, ако е накипрена.

Моята току що я замерих 5,600кг в този си вид.
Дали обяче е по-лека от на Петков, той ще каже.

DSC00002-1.jpg
 
A

Anonymous

Гост
И каква излезе тя-прехвалената пушка-кофти дръжка,кофти приклад,недодялана визия,голям преразход,цев / вече изпитана и при нас/ не такава, каквато я хвалеха за фитнеса да не споменавам/ние сме яки/.
Какво остана-НЕ Е РОДНА САМОДЕЛКА-ЗАТОВА Е ХУБАВА. Хайде всички да се прехласваме. :) :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
@Тишо
И к'ва стана тя!?
Ти пак определяш качествата на пушката по нейната визия!
Няма да коментирам визията на твоята самоделка.
Защото определено няма да се снимам и свалям мадами с нея :-\ ше стрелям. Затова крайния ефект е по-важен! :yes: ...Щом изпълнява целта за която е направена, всичко е ОК!
Знаеш ли виждал съм качество на изработка на родните прехвалени майстори, нека не го приемат лично! Виждал/имам и детайли направени от техните майстори и тунинговчици.
Е има МАЛКА разлика :D

Това за визията.

Сега ми кажи за цевта на MAC-1, която каза, че сте пробвали. От къде и как се сдобихте с нея!? Пуснете снимки! ...едно ревю...
Наистина ми е интересно да разбера повече от първа ръка! :yes:

Преразход?
Според клипа на Тед (а на него му вярвам) пушката прави 30 добри FAC изстрели от 103бара до 80 бара. ЗА 20 бара- 30 изстрела. Общо взето по-малко от бар на изстрел в 5,5mm FAC. Аз правя по 1 бар за 1 изстрел с моята, а в момента и по-малко.
 

go_panch

Потребител
mmst написа:
И каква излезе тя-прехвалената пушка-кофти дръжка,кофти приклад,недодялана визия,голям преразход,цев / вече изпитана и при нас/ не такава, каквато я хвалеха за фитнеса да не споменавам/ние сме яки/.
Какво остана-НЕ Е РОДНА САМОДЕЛКА-ЗАТОВА Е ХУБАВА. Хайде всички да се прехласваме. :) :cheers:
Къде и кога някой е карал някого да се прехласва? Можеш ли да напишеш последните три състезания, спечелени от самоделки?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Абсурдно е да се излчислява разход по бар/изстрел.

Обема на резервуара му е поне 3 пъти колкото примерно на Хатсана и 4,5 пъти колкото на AAS200... Разликата в количеството изстрели при последните 2 пушки с такъв резервъар ще е 2 пъти по-голяма от на МАК1.

Освен това търсим плато... и каква е мощността? Просто думичката "добри" и "FAC" не вършат работа.
Още е рано с изводите за пушката - липсва информация и най-вече конкретни данни, които от user-ите американци, няма скоро да (ако въобще) се дочакат.
 

DANNY

Редовен Потребител
Оптиката не е под ъгъл. Визуална измам.
А до колкото става въпрос за резервоара, нали написах, че резервоара е по-голям заради ниското налягане на което работи max103 bara.
Два пъти по-малкия Армс го пълня обаче с два пъти повече въздух до 200 бара а този е едва до 103 бара. Което всъщност е много голям плюс от където и да го погледна. ...според мен!
Не ми се спори и спирам до тук :)
Не знам защо но оставам с чувството, че едва ли не аз някъде съм ви накарал насила да я купувате :eek: ...а не помня никъде да съм писал подобно нещо :( :goodbye:
 

TeXHo

Потребител
Няма ли да е по-добре да се направи тема за това устройство за ускоряване на чашки* и цялата лудница да отиде там?


*Толкова грозно нещо, не мога да го нарека пушка.
 
Нагоре